Autor Wątek: Nicki  (Przeczytany 2003 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nika

• V.I.P
Nicki
« dnia: Listopad 01, 2011, 08:57:23 »
Mam pytanie - czy da się jakoś tak zablokować żeby nicki nie składały się z samych cyfr?
Mamy tu jeden taki co mnie drażni i nie wiadomo nawet czy to kobita czy facet :P. A poza tym mam wrażenie, ze takie nicki wchodzą na fora tylko po to żeby potrolować :P. Tak po prostu pytam, żeby na przyszłość było ;)
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Jacksons

• Gość
Odp: Nicki
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 01, 2011, 09:42:21 »
Ta osoba wykazuje się "niesłychanym intelektem". To facet. Sam się chwalił, że jest pobanowany na innych forach i sam nie wie dlaczego. ;p Kilka jego najmądrzejszych wstawek zostało już usuniętych.

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 01, 2011, 10:07:19 »
No i właśnie trzeba coś wykombinować żeby w przyszłości takich dziwnych nicków nie było :P
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 06, 2011, 19:46:40 »
a administrator milczy  <cry2>

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 07, 2011, 16:29:09 »
No nie da się zablokować. Mogę zarezerwować jakieś nazwy które nie zostaną zarejestrowane ale tak to nie mogę nic zrobić. Poszukam jeszcze może są jakieś modyfikacje dodające taką funkcjonalność ale wątpię.
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 10, 2011, 20:21:37 »
Aha, Ok.
Dzięki :)