Autor Wątek: Bry...  (Przeczytany 3105 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jipikajej

• Nowy użytkownik
  • *
Bry...
« dnia: Lipiec 02, 2012, 16:33:27 »
Cześć.

Jestem Krzyś, moje problemy z alkoh... Wróć! Wlazłem tu do Was w poszukiwaniu pomocy. Mam 32 lata i coś mi się widzi, że mocno Wam tu średnią podniosę <old> Z fobią zmagam się już ładnych parę latek(coś w okolicach 100 punktów w teście Liebowitza "ugrałem"), a na to forum trafiłem, bo nie mam już siły szukać lekarzy i przeżywać kolejnych rozczarowań... W lutym trafiłem do psychiatry, który zdiagnozował u mnie ciężką depresję (39 punkcików w skali Becka), zaordynował Rexetin (w nocy męczyły mnie po nim jakieś dziwne drgawki, wzrosła potliwość całego ciała, przybrałem na wadze z 5 kilogramów), po dwóch miesiącach szprycowania mnie Rexetinem polecił mi poszukiwanie innego lekarza, gdyż on już kończy leczenie i będzie się zajmował tylko psychoterapią... Potwornie mnie ta sytuacja podłamała... Obecnie poszukuję specjalisty w Warszawie, może dzięki Wam uda mi się znaleźć kogoś kto będzie mi w stanie pomóc... Jeżeli ktoś zna jakiegoś lekarza godnego polecenia, to poproszę o namiary.

(Od razu przepraszam za to, że tak z marszu walę pytaniem o specjalistę, ale naprawdę nie mam już siły szukać samemu... Proszę o nie linczowanie mnie za ewentualne pomylenie działu, czy inne forumowe grzechy.)

Offline Lon

• V.I.P
Odp: Bry...
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 02, 2012, 16:42:47 »
Cześć ;)

dzama

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 02, 2012, 16:44:43 »
Dobry ;)

bartek

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 02, 2012, 16:45:14 »
bry  8)

Jacksons

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 02, 2012, 17:23:17 »
Witaj. Wcale nie zawyżasz zbytnio średniej. Jak z nałogiem? Nadal w nim tkwisz czy jest trochę lepiej?

Offline hobik

• Ekspert
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 02, 2012, 17:25:14 »
cześć :)

Aria

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 02, 2012, 17:52:18 »
Uszanowanie Jipikajej  ^^

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 02, 2012, 18:32:11 »
Witaj :)
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Jacksons

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 02, 2012, 18:57:59 »
Ja muszę jeszcze raz napisać, bo to, że tkwisz w nałogu, to wiadome, pytanie tylko czy jest ciut lepiej. :>

Offline Jipikajej

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 02, 2012, 19:48:54 »
Ale z tymi problemami alkoholowymi, to ja sobie żartowałem... Nigdy nie przepadałem za piciem (owszem jak hamulce puszczają, to jest fajnie, ale jak nadchodzi kac robi się niefajnie, a jako osoba cierpiąca na migreny mam dość bólu głowy i bez chlania gorzały  ;) ), bardzo rzadko zdarza mi się pić i tylko w mikroskopijnych ilościach. Wstęp do posta to miał być taki sprytny żarcik, nie myślałem, że ktoś go na serio weźmie...

Gdzie mogę się zgłosić po pomoc w namierzeniu zacnego specjalisty? Macie tu gdzieś na forum listę lekarzy czy innych "psychomechaników"? Bardzo zależy mi na znalezieniu kogoś kto mi wreszcie pomoże w wygrzebaniu się z tego syfu...

Jacksons

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 02, 2012, 20:00:00 »
Ale mnie zrobiłeś. ;p Zobacz dział "Leczenie".

Offline Jipikajej

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 02, 2012, 20:02:27 »
Ale mnie zrobiłeś. ;p
Wybacz ;D

Zobacz dział "Leczenie".
Ok, popatrzę. Dzięki.

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 02, 2012, 21:26:20 »
Kolega Dżakson ma po problemy z czytaniem ze zrozumieniem, trzeba mu to wybaczyć :P

W dziale leczenie jest taki wątek z poradniami i specjalistami tylko nie wiem czy już ktoś ze stolycy tam pisał, musisz po prostu poszperać ;>

A w ogóle to witaj na forum <nihil>

;D ;D ;D ;D ;D
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Jacksons

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 02, 2012, 21:59:46 »
Ja poszperałem zanim doradziłem. ;>

Offline a

• objet petit a
  • Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: (od)bytu do głębi
    • a
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 02, 2012, 22:09:49 »
Witaj :)

tylko nie wiem czy już ktoś ze stolycy tam pisał, musisz po prostu poszperać ;>

Ktoś tam chyba coś pisał, ale wiele tego nie ma, bo sama szperałam w swojej własnej sprawie. Niestety nie mam póki co wielkiego doświadczenia w leczeniu, więc nie mogę nikogo z czystym sumieniem polecić..

znam takie miejsce, gdzie przychodzą umierać koty