Autor Wątek: Jak mozna sobie poradzic w codziennym zyciu gdy ogarnia Cie paniczny stres  (Przeczytany 4061 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pretty

• Nowy użytkownik
  • *
witam ..od dluzszego czasu mam problemy z radzeniem sobie w codziennym zyciu,bardzo dlugo walczylam z lekiem ktory dopadl mnie przez problemy zdrowotne a gdy wreszcie udalo mi sie go pokonac pozostal mi paniczny strach ze znow przez swoje problemy zdrowotne ktore nadal mam najem sie obciachu;(sprawiaja mi ogromny dyskomfort na codzien,bo i kto chcialby rozmawiac i byc  z dziewczyna ktora na tle stresu ma nieprzyjemne problemy z jelitami;/chyba potraficie sie sami domyslic co mam na mysli...Przez ostatnie 3 lata spotkalo mnie wiele nieprzyjemnosci w szkole,w codziennych dojazdach ze szkoly do domu i na odwrot bo nikt nie potrafil zrozumiec ze mam problemy..Bardzo sie wtedy zalamalam i popadlam w depresie,gdy przychodzil niedzielny wieczor ja plakalam w poduszke bo wiedzialam co znow czeka mnie,wchodzac do szkoly nogi uginaly sie po demna..dlugo bralam seroxat,chodzilam do pani psycholog,teraz wiem ze bylo warto,leki minely ale co z tego gdy nadal mam te problemy,gdy dopada mnie strach one bez przerwy mnie atakuja.prosze powiedzcie mi co mam zrobic,ja juz nie mam sily walczyc z tym stresem,nie mam checi nigdzie wychodzic,najchetniej zamknela bym sie w domu i nigdzie nie wychodzila,bo tylko tutaj naprawde czuje sie bezpieczna;/,postanowilam napisac tutaj o  swoich problemach po rozmowie z przyjaciolka.wiem ze sa ludzie ktorzy maja gorzej odemnie ale poprostu ja juz nie umiem zyc z tym co mnie spotkalo ,mam zaledwie 19 lat,to mi poprostu rujnuje zycie;(prosze doradzcie mi jak moge to zwalczyc...jak moge nauczyc sie panowac nad stresem...jest mi juz lzej gdy sie z wami podzielilam swoimi problemami,mam nadzieje ze ktos mi pomoze,naprawde bede wdzieczna;/

Offline Malcontenta

• Ciągle walcząca....
  • Miss Lata 2013
  • Miejsce pobytu: Kielce
  • Si je n’ai rien de toi À quoi sert d’être moi?
Odp: Jak mozna sobie poradzic w codziennym zyciu gdy ogarnia Cie paniczny stres
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 23, 2012, 17:52:57 »
...mnie czasem ogarnia paniczny strach....i co z tym zrobić??
Rzeczy niemożliwe załatwiam od reki , na cud trzeba poczekac 7 dni

Offline Malcontenta

• Ciągle walcząca....
  • Miss Lata 2013
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 28, 2013, 06:53:31 »

nadal mnie ogarnia paniczny strach, a najbardziej przed zmianami :(

Offline Fate

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 04, 2013, 22:22:39 »
Znam to, z powodu nerwicy bardzo często mam sytuacje, w których nagle ogarnia mnie nieuzasadniony stres, plus parę inny objawów, i tak samo nie wiem jak sobie z nim poradzić, więc jakby podpisuję się pod tematem.

Offline Masahara

• "Polacy muszą być tak biedni, by sami chcieli dobrowolnie jechać na roboty do Niemiec, bez łapanek"Generalny Gubernator nazistowskich Niemiec Hans Frank.
  • Mister Całokształtu 2016
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 16, 2013, 16:29:51 »
Dzisiaj może to dla was będzie głupię . Siedziałem sobie z kumplem i omawialiśmy prezentacje . jak zaczałem coś tam czytać co mnie zdziwiło zacząłem sie po paru minutach trząść . wiedziałem że nie będe tego kontrolował poprostu zmieniłem pozycje usiadłem inaczej przkierowałem nacisk mięśni na inne części ciała o dziwo pomogło miał ktoś tak z was? bo ja to widze ze jak zmieniam pozycje moje cialo przestaje sie trząść i opanowuję się samo
保留中の死

くちびる に どく を ぬて ぼく の へじゃ に きた でしおう
あなた の きす で もう からだ も のう も とけてしまい そう。

はきけ が する くらい あなた の こころ うつくしい の に。
なに ひとつ できない ぼく に どうして きすして くれる の?

Nakładasz na me usta truciznę, gdy tylko pojawiasz się u mnie.
Twój pocałunek sprawia, że me całe ciało topnieje.

Twoje serce jest o wiele piękniejsze w porównaniu do ran, które pokazujesz.
Dla czego całujesz mnie skoro w Twoich oczach nic nie znaczę?

Offline Malcontenta

• Ciągle walcząca....
  • Miss Lata 2013
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 16, 2013, 22:02:06 »
nadal mnie ogarnia paniczny strach, a najbardziej przed zmianami :(

wciąż mam fazy, ale nikt nie rozumie czemu tak sie przejmuje , prócz mnie samej :(

Offline czlowiek_zaba

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Polska
    • Blog o zmianie myślenia na lepsze - oparty o własne doświadczenie.
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 17, 2014, 16:25:02 »
Witam. Czytam drogo autorko postu, Twoją wypowiedź i widzę że Twoje myśli wzięły panowanie nad Twoim życiem. Wiem że to trudne, ale człowiek jako Ty, musi umieć korzystać z myśli. Życie podsuwa różne myśli. Dobre, pozornie dobre i negatywne. Widzę że Twoje myśli ogólnie rujnują Twoje życie. Myśli nie da się pozbyć, ale można odróżnić te szkodliwe od tych budujących. Patrząc na Twoją wypowiedź, może być Ci trudno odnaleźć myśli budujące, ponieważ nawet ich nie widzę. Polecam Ci zacząć czytać budujące teksty. Nie koniecznie muszą być to pozytywne teksty, bo można się naciąć na pozornie pozytywne teksty. Ja nawet bym bajek dla dzieci nie czytał, bo tam dużo jest pozornie budujących myśli. Osobiście wolę czytać o rozwoju duchowym. Pismo Święte tak na prawdę nauczyło mnie rozróżniać piękne myśli od myśli rujnujących lub myśli pozornie pozytywnych a tak na prawdę rujnujących. Czeka Cię długa i pracowita droga. Życzę wytrwałości. Z wiekiem myślenie rozkwita w bardziej piękną stronę. Pozdrawiam ciepło.