Autor Wątek: cześć  (Przeczytany 2056 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jokonono2011

• Nowy użytkownik
  • *
cześć
« dnia: Styczeń 06, 2013, 10:11:37 »
mam zdiagnozowna agorafobie  zaburzenia reaktywne i nerwicę przez ok.2 m-ce przebywałam w szpitalu po próbie samobójczej meczę się samai otoczenie,przez dobrych kilka lat bylam poniewierana w pracy i ponizana calkiem stracilam pewność siebie i chęć do życia
JEST TAKA BÓLU GRANICA ZA KTÓRA  SIĘ USMIECH POGODNY ZACZYNA?

Offline nika

• V.I.P
Odp: cześć
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2013, 10:22:08 »
Witaj na naszym forum  <nihil>

Tu niestety więcej osób z podobną historią do Twojej. Zachęcam do czytania i wypowiadania się w tematach :)
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Buka

• Best Typer
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2013, 10:26:26 »
Witaj :)

Miło że jesteś. Czuj się jak u siebie  <przytul> . Głowa do góry :)

Offline jokonono2011

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2013, 10:31:10 »
jak dalej zyć?co robic biore prochy nie wychodze sama z domu męczę wszystkich podejrzewaja mnie o wolę złą,ze się nie staram i to wez się w garść dostaję szalu jak to  <szok2>słyszę

Offline gaja

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Lubin
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 06, 2013, 11:02:26 »
Witaj jokonono2011. Niestety to jest najgorsze, jak sie słyszy z czyichś ust 'wez się w garść'. Łatwo tak powiedzieć jak się nas nie rozumie i nie jest się w podobnej sytuacji.. Pytasz jak dalej żyć. Gdybyśmy to wiedzieli, najprawdopodobniej by nas tu nie było i każdy byłby szczęśliwy i żył normalnie.
Jestem pewna, że znajdziesz tu wsparcie i zrozumienie. Co prawda jestem tu bardzo króciutko, jednak widać że nikt tu nie jest obojętny.

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 06, 2013, 11:07:39 »
Witaj :)
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline Zu

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 06, 2013, 12:10:06 »
Witaj.  ^^
Cokolwiek, jakkolwiek, gdziekolwiek - byleby.

Wiewiórka

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 06, 2013, 12:15:26 »
Siemka  ^^

Offline ilonka

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 06, 2013, 13:44:26 »

witamy wsrod swoich!!!

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 06, 2013, 13:54:04 »
Witaj, nie warto się zwierzętami przejmować, normalny człowiek innych nie poniża, tylko jakaś zakaś zakompleksiona pseudoludzka odmiana

Offline jokonono2011

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 06, 2013, 14:05:54 »
dziekuję Wam wszystkim za słowa otuchy, w odpowiedzi lecą mi łzy

Posty połaczone: Styczeń 06, 2013, 16:18:53
moja  historia moze jest banalna przez dobrych kilka lat prowadzilam firme kosztowało mnie to wiele zdrowia i stresu przez to ze stałam sie niewygodna i nie idaca na chore układy pozbyto się mnie,w dlugi majowy weekend zdawało mi sie,ze utracilam całkowitą kontrolę nad sobą przez 5 dni nie jadłam nie mylam się i nie spałam schudlam kilka kilo w koncu wezwałam pogotowie pewna,ze zaraz umrę myślałam że mam zawał okazało się że somatycznie jestem zdrowa po tym zdarzeniu wyladowałam u psychiatry,zdiagnozował nerwicę póżniej juz bylo tylko gorzej brałam bdz doszła agorafobia,zamkniecie sie w sobie przestalam nawiazywac kontaktnawet z najblizszymi,potrafie nie odzywac sie przez kilka dni,oni tego nie rozumieja i ciagle robia mi wyrzuty,mysla że robię im na zlośc nie potrafię się jednak przemuc,mam ataki paniki lek przed utratą przytomności sprawił że jestem kompletnie niesamodzielna,sama nie opuszczam domu,nie robie zakupow to jeden wieki koszmar
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2013, 16:18:53 wysłana przez andyvdm, Powód: Połączono podwójny post »

Offline jokonono2011

• Nowy użytkownik
  • *
kariera
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 06, 2013, 15:44:21 »
kariera nigdy nie byla dla mnie celem samym w sobie,czasem zycie zmusza Thomas do podejmowania takich wyzwan np.wylsztalcenie dziecka samotnej osoby, a co do zemdlenia to to pytanie angdotyczne w szpitalu gdzie leżalam probowano mi to wtlumaczyć w taki sposob...no to pani zemdleje ma pani tu opieke lekarska i nic sie takiego nie stanie,wtedy odpowiadałam a jak umre..?błedne  koło strach przed strachem

Offline ilonka

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 06, 2013, 19:25:02 »
znam to.serducho chce wyleciec z klaty,umieram,mdleje,mam zawal,a najgorsze,mimo to zyje.

mam dwoje dzieci,dom na glowie i jak tu chorowac, z ciezka choroba musimy sie zmierzyc

Offline jokonono2011

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 07, 2013, 10:11:29 »
ciekawe jest to że rozjechalam się calkiem jak juz nic nie musialam dziecko skonczylo studia ma bardzo dobry zawod i prace, chyba tylko to że jest zdany tylko na mnie trzymalo mnie w pionie,niestety jak popuściłam pare organizm oszalał,w szpitalu powiedziano mi,że do atakow paniki można organizm przyzwyczaić i zaczyna sie to lubić...?????PRAWDA?ja po ataku paniki jestem tak zmęczona że mam ochotę zasnać i rzeczywiscie czuję się dobrze,podobno to taki wystrzał adrenaliny,ktory daje kopa jak po ciezkiej pracy,czy ktos tak ma?

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 08, 2013, 20:30:34 »
Stres uzależnia, ale im dłużej sie w niego brnie tym gorsze są skutki
Agorafobii zawsze towarzyszy zła rozregulowana praca organizmu, że badania nic nie wykrywają wynika głównie z tego że mało który organizm pracuje źle gdy w koło 100 lekarzy no poprostu nie ma stresu, badanie źle wypada

Na nerwicę nikt nie umarł ale na serce zmarło bardzo wiele osób, i wcale mnie zdziwienie nie bierze jak na z pozoru zdiagnozowane choroby serca które medycyna oddziela od chorób psychicznych pomagają leki uspokajające co czytałem na niejednym forum.

Co do adrenaliny tp jest to juz skrajna forma strawionego neuroprzekaźnika obecna w nadmiarze u osób ze stresem przewlekłym, rozregulowanie równowagi osi relaksu do osi stresu rodzi bardzo wiele chorób, psychiczne, choroby serca, nadcisnienie, chorobe parkinsona, padaczkę, alergie, choroby układu pokarmowego, itd itd.

Skrajne odchylenie danego neuroprzekaźnika zabija, ile jest tej adrenaliny skoro serce mało nie wyskoczy?
Ile wiecej trzeba zeby wyskoczyło?

Tego lekarza co kaze to lubić bym wziął krawat na noge zaczepił i wywalił za okno, potem wciagnął spowrotem i mu powiedział polubi pan to bo sie da :P