Autor Wątek: Witajcie.  (Przeczytany 2280 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Loretta

• Nowy użytkownik
  • *
  • Cisza...
    • depresyjny tumblr Lori *;
Witajcie.
« dnia: Kwiecień 11, 2013, 13:05:35 »
Witam was... Nie mam pojęcia co tu napisać bo wpadłam na to forum z powodu potrzeby jakiejś pomocy. Po prostu chciałabym kogoś poznać, porozmawiać i zobaczyć jak inni fobicy sobie radzą. Nie wiem do końca na czym polega to forum ale to co... i tak niedługo przestane tu wchodzić.
A wiec mam na imię  Victoria. Moj wiek jest nie ważny, kogo to interesuje? Nikogo.
Hmm... chyba jak każdy z was, mam swoje fobie i zaburzenia psychiczne, chciałabym sobie z niektórymi jakoś poradzić bo chciałabym być w końcu szczęśliwa. Każdy zasługuje na szczęście...Pisze to w okropnym humorze który towarzyszy mi zawsze, hehe. No coz, jak byście chcieli cos o mnie wiedzieć to nie mam nawet zainteresowań. Jedynie fascynuje mnie psychologia... chyba każdy z nas chce wiedzieć jak funkcjonują te cale zaburzenia, nie? hmm, kocham zwierzęta, są one dla mnie bardzo ważne, z tego samego powodu jestem tez wegetarianka i nawet nie wiem po co to pisze. A teraz podzielę sie moimi skarbami; lęk napadowy, ciężka depresja, agorafobia, fobia społeczna, dysmorfofobia, derealizacja, depersonalizacja, od dzieciństwa miałam problemy z nerwica żołądka, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne/nerwica natręctw i okropna samotność... i inne moje leki jak nyktofobia która towarzyszy mi od dziecka.
"I to uczucie ciepłych łez spływających po policzku."

Offline Nut

• Ekspert
  • zamarznięta
Odp: Witajcie.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2013, 15:20:46 »
Nie wiem do końca na czym polega to forum ale to co... i tak niedługo przestane tu wchodzić.

Nie zachęcasz.

Odnoszę takie wrażenie, że większość nowych użytkowników, pisząc swój 1 post...ma poczucie wyjątkowości. Tak jakby ich fobia i inne natręctwa były niepowtarzalne, i mocniej niż u innych destrukcyjne. U Ciebie też to dostrzegam. Zaburzenia które wymieniłaś, są zdiagnozowane przez lekarza?
Jeden jest tylko błąd wrodzony, przekonanie, że żyjemy po to abyśmy byli szczęśliwi.

Nie ma rzeczywistości samej w sobie, są tylko obrazy widziane z różnych perspektyw.

Nie.

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 11, 2013, 16:31:09 »
Hej :)
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline Loretta

• Nowy użytkownik
  • *
  • Cisza...
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 11, 2013, 17:44:03 »
Są zdiagnozowane.

Offline Fate

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 11, 2013, 17:47:27 »
Cześć.
Hmm... chyba jak każdy z was, mam swoje fobie i zaburzenia psychiczne, chciałabym sobie z niektórymi jakoś poradzić bo chciałabym być w końcu szczęśliwa. Każdy zasługuje na szczęście...
Powodzenia.

ps. wklejam emotkę bo wydaje mi się pocieszna  <nihil>

Offline Loretta

• Nowy użytkownik
  • *
  • Cisza...
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 11, 2013, 17:51:43 »
Hahaha, jaka śmieszna xDDD
Ja mam jeszcze nadzieje, że wyzdrowieje i że zła panna samotność mnie w końcu opuści... : ))

Offline Madame Carotte

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Bydgoszcz
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 12, 2013, 12:07:31 »
i tak niedługo przestane tu wchodzić.
Witaj. Wiedz, że jeszcze się możesz zdziwić ;P Też sądziłam, że szybko przestanę tu wchodzić, ale podoba mi się i jak mogę to się pojawiam.

Offline Daisy

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 12, 2013, 12:17:44 »
Hej. ;)
Też interesuje mnie psychologia - głównie ona.

Masz zdiagnozowane choroby, więc przypuszczam, że chodzisz na terapię? Dobrze myślę?
(...)odradzam się  :>)

foreveralone

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 12, 2013, 22:27:47 »
Szczerze to mnie nie bardzo interesują te wszystkie nazwy dolegliwości, tylko to by mi przeszło i żyć szczęśliwie. Zainteresowania zawsze sobie możesz znaleźć, wystarczy, że będziesz próbować nowych rzeczy. Poza tym ja w wyniku obserwacji dostrzegam, że większość społeczeństwa nie ma zainteresowań, poza biadoleniem o jakiś głupotach, tv albo o libacjach alkoholowych.

Offline Loretta

• Nowy użytkownik
  • *
  • Cisza...
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 13, 2013, 10:33:00 »
foreveralone Masz rację. Tylko imprezy, fajki... itd. Ja kiedys byłam taka osoba, aż nagle to wszystko sie zbuzowało i mam co mam. Teraz siedze na dupie. Ale takie życie co wczesniej prowadziłam to nie "życie".

Ja nie mam sensu życia... "Tuż za zakrętem, kry­je się Piękna Pa­ni.Szatę ma szarą, łza­mi haf­to­waną. Cze­ka na sto­sowną chwilę, aby pod rękę nas wziąć i przez dni z na­mi iść. A w no­cy w zim­nej pościeli obok się roz­gości. W ser­ce tęsknotę wle­wa,swą ala­bas­tro­wo białą dłonią ko­lory z życia za­biera. Spra­wia,że w dep­resję wpa­damy i w życiu sen­su od­szu­kać nie umiemy.
Tą Piękną Pa­nią- Sa­mot­ność nazywamy. " Nie znam autora.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2013, 10:35:23 wysłana przez Loretta »

Offline Fate

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 13, 2013, 12:26:38 »
Dla mnie wizja takiego śmieszkowego życia, bez obecnych problemów jest dość kusząca, i tak nie mam żadnych ambicji. Ale to tylko gadanie, bo na chwilę obecną boję się wyjść z pokoju, więc to nierealne.

Offline Loretta

• Nowy użytkownik
  • *
  • Cisza...
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 13, 2013, 17:46:12 »
Też nie mam żadnych ambicji.
Fate chodzisz do szkoły?

Offline Fate

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 13, 2013, 18:49:15 »
Chodzę, to praktycznie jedyna rzecz, na której mi jeszcze zależy. A może po prostu nie mam nic lepszego do roboty? Już sam nie wiem.

Offline Loretta

• Nowy użytkownik
  • *
  • Cisza...
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 13, 2013, 21:37:23 »
Ja najchętniej to w ogóle bym nie chodziła... no ale nie moge, niestety.

foreveralone

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 13, 2013, 21:55:32 »
Nie chodzenie nawet do szkoły, jeszcze bardziej by was załamało. Samotność dałaby się jeszcze bardziej we znaki. Tak przynajmniej się widujecie z kimś a jakbyście nie chodzili, to cały czas w domu. Póki chodzicie do tej szkoły, macie jeszcze szansę nawiązania jakiś kontaktów. Bo po szkole może być trudniej.