Autor Wątek: Usuwane konta.  (Przeczytany 2468 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pocek

• Gość
Usuwane konta.
« dnia: Kwiecień 14, 2013, 10:43:27 »
Płynie nasz fobiczny okręt przez wzburzony falami emocji ocean.
Ostatnio jakiś trudny okres, sztorm za sztormem wyrzuca za burtę kolejne osoby.
Rzucane koła 'ratunkowe' nie zawsze odnoszą zamierzony skutek.
Jedne osoby z nich korzystają i z powrotem wdrapują się na pokład,  drugie nie przyjmują i gdzieś daleko za horyzontem słuch po nich ginie, na zawsze..

Jako osoba, która już kilkukrotnie wyskakiwała ze "statku" i próbowała "płynąć" dalej sama chciałbym zaproponować by zamiast te konta od razu usuwać to może je po prostu blokować z miesiącem próbnym?
Jeśli ktoś do tego czasu się nie rozmyśli to wtedy mogłaby następować definitywna kasacja.

Co Wy na to?

Offline Nenaja

• świnia
  • Różowa
Odp: Usuwane konta.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 14, 2013, 10:47:22 »
W sumie nie "gópi" pomysł... sama potem żałowałam, że jednak to konto usunęłam  :P 

Offline Malcontenta

• Ciągle walcząca....
  • Miss Lata 2013
  • Miejsce pobytu: Kielce
  • Si je n’ai rien de toi À quoi sert d’être moi?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 14, 2013, 10:52:34 »
Płynie nasz fobiczny okręt przez wzburzony falami emocji ocean.Ostatnio jakiś trudny okres, sztorm za sztormem wyrzuca za burtę kolejne osoby.

POCUŚ..... <lovely> CÓŻ ZA SLICZNE SŁOWA
Rzeczy niemożliwe załatwiam od reki , na cud trzeba poczekac 7 dni

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 14, 2013, 12:25:47 »
Ale trzeba też uszanować zdanie innych że chcą teraz i już :) Ale to byłby dobry sposób na powstrzymanie emocji trochę i emocjonalnych zachowań :)
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Jacksons

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 14, 2013, 12:48:10 »
No cóż, została stara gwardia.

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 14, 2013, 12:52:40 »
Ja się nie dziwie że ktoś jak Szop co odkrywa do dupy swiat i zaczyna rozumieć że sprawiedliwości nie ma nic a nic, a ta firma z obdrapanym korytarzem będzie sie miala nieźle bo ma układy na gwarancyjną naprawę pralek nagle kasuje konto

Ginamai

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 14, 2013, 13:37:16 »
Ten temat był już poruszany ( http://fobicy.pl/index.php?topic=2022.0 ) i miałam podobny pomysł, co ty Poco, ale nie przeszło. Teraz zmieniłam zdanie i powiem tak: róbta co chceta.  Każdy ma własny mózg (ponoć), więc każdy wie, co dla niego najlepsze. Oczywiście, ja się tu do nikogo konkretnego nie zwracam, tylko ogólnie mówię. Ale jak ktoś wie, że wróci, to po co odwalać jakies dramaty i usuwać konto.  Kopnij ścianę, jak cię nerw bierze, bo na forum nikomu się tym na złość nie zrobisz (chyba, że Obcemu, ze musi się w kółko bawić w przywracaniu ludzi do żywych ;)). Ale to usuwanie kont, to jest tak naprawde błahostka i dotyczy ludzi, którzy tu za duzo czasu siedzą i nie mają co robić. Te forum  tak naprawdę najwięcej daje ludziom, którzy tu równie szybko się pojawiają, co znikają.  Coś napiszą w jakimś temacie, dzieki czemu zaspokoją swoją potrzebę rozmowy, pokłócą się z kimś przez 3 posty i wyładuja złość, doinformują sie co do leków i już ich nie ma. A my tu tylko zbijamy bąki , plotkujemy, rozstrząsamy rzeczy nieistotne, uciekamy od rzeczywistości, zaspokajamy naszą potrzebę bycia w centrum i pielęgnujemy nasz egocentryzm biadoląc o swoich problemach, udając przy okazji, ze interesują nas problemy innych. Prosze się tylko nie unosić, bo jest w tym tyle samo krytyki innych, co samokrytki. Ja się, broń Boże, za lepszą nie uwazam.
Hehe, coś chyba z tematu mi się zeszło <glupek2>

pocek

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 14, 2013, 17:46:27 »
Sorry,
zapomniałem nawet, że się w tamtym temacie sam odzywałem ;p
Mnie szkoda po prostu ludzi, którzy odchodzą..

A my tu tylko zbijamy bąki , plotkujemy, rozstrząsamy rzeczy nieistotne, uciekamy od rzeczywistości, zaspokajamy naszą potrzebę bycia w centrum i pielęgnujemy nasz egocentryzm biadoląc o swoich problemach, udając przy okazji, ze interesują nas problemy innych.

Przecież to jest wszystko o mnie  :D
Chociaż z ostatnim zdaniem się nie zgadzam. Niestety często współodczuwam..

Ginamai

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 14, 2013, 18:12:32 »
No mnie też szkoda :P Taki Szop to był tu zawsze i człowiek myśli, ze tak już będzie ever forever, a tu nagle zonk, Szopa nie ma. Ale Poco, ty też kiedyś usuniesz konto z forum i odpłyniesz o własnych siłach z tego tonącego statku ;D Ja myślę, że po prostu wszysycy ci mylnie rzucali te koła ratunkowe i cię wciągali wbrew twej woli ;D Po prostu, choc jest to przykre, nikt, nawet Obcy, nie jest tu na stałe. Wszysyc kiedyś umrzemy (i realnie i wirtualnie :P ) Czy naprawdę chcesz, żebyśmy tu wszysycy siedzieli mając po 80 lat :P ? Mi jest z jednej strony przykro, ale na dłuższą metę mam nadzieję, że jednak te osoby, które na stałe usuneły konto, zrobiły faktyczny krok naprzód i nie szkoda im tej decyzji. Oczywiście forum swoją drogą, a jakieś wartościowe znajomości z forum wyniesione swoją. Tych drugich to bym się tak łatwo nie pozbywała, nawet po zlikwidownaiu konta ;)
-----
Ja też czasami  wsółodczuwam, ale chyba pod tym względem nie jestem tak dobra, jak ty :P

pocek

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 14, 2013, 18:17:26 »
Czy naprawdę chcesz, żebyśmy tu wszysycy siedzieli mając po 80 lat :P ?

Niee, nie życzę tego nikomu  :D
ale ja dla siebie czasem naprawdę nie widzę żadnej innej alternatywy  (może gdy mam słabsze dni - np. dziś jest taki ;d).
Chyba te 5 ostatnich Sylwestrów na czacie z fobikami zrobiły swoje <hahaha>

Offline Supa

• Mister Całokształtu 2013
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 14, 2013, 18:32:29 »
Tylko pewnie trudno byłoby skontasktowac się ze wszysytkimi po takim czasie ::)

Zgadza się, bo niektórych trzeba by ściągać z zaświatów :D Sądzę że mało to z nas dożyje takiego wieku, nie oszukujmy się. Strach, stres, nerwy skracają życie a my mamy tego pod dostatkiem, więcej niż ludzie którzy nie borykają się z fobią czy innymi zaburzeniami psychicznymi. Chociaż tutaj sęk nie tkwi tylko w ilości tych negatywnych doznań ale i też w umiejętności radzenia sobie z nimi.

Ginamai

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 14, 2013, 18:38:01 »
Tylko pewnie trudno byłoby skontasktowac się ze wszysytkimi po takim czasie ::)

Zgadza się, bo niektórych trzeba by ściągać z zaświatów :D
Zawsze można się zorganizowac na cmentarzu ;D Ewentualnie przyspieszyć spotkanie ;)

Offline a

• objet petit a
  • Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: (od)bytu do głębi
    • a
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 14, 2013, 18:55:29 »
A my tu tylko zbijamy bąki , plotkujemy, rozstrząsamy rzeczy nieistotne, uciekamy od rzeczywistości,

a w tzw "normalnym życiu" /czyt: śniadanie, praca, obiad, seriale, praca, obiad, seriale, ploty tyle że niby "realne" - i tak przez ileś tam lat/, to niby co się robi?

gdzie w ogóle jest jakaś rzeczywistość? wszędzie czy nigdzie?
znam takie miejsce, gdzie przychodzą umierać koty

Ginamai

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 14, 2013, 19:10:33 »
a w tzw "normalnym życiu" /czyt: śniadanie, praca, obiad, seriale, praca, obiad, seriale, ploty tyle że niby "realne" - i tak przez ileś tam lat/, to niby co się robi?gdzie w ogóle jest jakaś rzeczywistość? wszędzie czy nigdzie?
Hehe, tu mnie masz. Sama jestem przeciwna uproszczaniu wszystkiego do normalności w powszechnym rozumieniu. To twój ulubiony temat a, z tego co zdążyłam zauważyć, więc podejrzewam, że obeszłaś go z każdej strony. Mogę powiedziec, że rzeczywistość jest tam gdzie uznacz za stosowne. Ale powiem inaczej: czy kiedy umrze a, umrze też kinga? a może kiedy umiera kinga, umiera też a? czy a jest w stanie funkcjnować, jesli kinga umrze? czy kinga jest w stanie funkcjonować, kiedy zniknie a? Jesli a jest w stanie funkcjonowac bez Kingi to rzeczywistością jest wszystko, ale jesli nie to tutaj nie znajdziesz rzeczywistości, a więc rzeczywistością musi być ta "normalność".

Offline Malcontenta

• Ciągle walcząca....
  • Miss Lata 2013
  • Miejsce pobytu: Kielce
  • Si je n’ai rien de toi À quoi sert d’être moi?
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 14, 2013, 20:29:12 »
Zgadza się, bo niektórych trzeba by ściągać z zaświatów 

<hahaha> Baffo :P
Rzeczy niemożliwe załatwiam od reki , na cud trzeba poczekac 7 dni