Autor Wątek: Imprezy  (Przeczytany 10639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
Imprezy
« dnia: Grudzień 08, 2009, 16:45:42 »
Jakie są Wasze doświadczenia dotyczące imprez, dyskotek i innych zabaw ?

Moje prawie żadne nikt mnie nie zaprasza. Na dyskoteki nie chodzę. Ehh dupa ze mnie  :(
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline Samek

• V.I.P
Odp: Imprezy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2009, 18:13:00 »
Według mnie najważniejsi są ludzie z którymi się imprezuje i stworzony klimat do wspólnej zabawy. Nie koniecznie musi być alkohol, żeby się dobrze bawić. Jeśli jest miła, sympatyczna atmosfera można się bawić przy każdej muzyce, nawet do samego rana gdy nie ma obowiązkow następnego dnia.  :)
Tracimy zdrowie w pogoni za pieniadzem tylko po to, by potem stracić pieniadze na odzyskanie utraconego zdrowia.

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 08, 2009, 22:03:02 »
A co to są imprezy? ::)
Miałam taki okres w życiu, że nic poza imprezami się nie liczyło ;D a potem to się zmieniło i teraz jest jak jest ;).

W moim wypadku to wszystko zależy od towarzystwa jakie bierze w imprezie udział ;)
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Luna

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 09, 2009, 16:09:01 »
Nie wiem co to imprezy. Nie byłam na żadnej  8)

Offline brat

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 09, 2009, 22:28:05 »
No to są chyba żarty. Nie mogę uwieżyc w to, że nie byliście na żadnej imprezie. To ja w swoim wieku zaliczyłem juz troche grubych imprez. Potwierdze to, co powiedział Samek. Dobra impreza to taka, na której jestes w swoim towarzystwie, na której jesteś sobą.

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 09, 2009, 23:38:09 »
Byłem na wielu, zarówno domówkach jak i baletach. Najczęściej jednak imprezki na ławce z piwem w ręce :P

frotka

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 10, 2009, 07:51:16 »
Dawniej bardzo często imprezowałam. Od dobrych dwóch lat praktycznie przestałam i nie sądzę, aby to uległo zmianie w najbliższym czasie, bo zwyczajnie nie mam z kim balować. Zapomniałam co to dobra zabawa.

Ale imprezy to mój żywioł jakby co  :P

Offline peter

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Kraków
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 10, 2009, 21:13:52 »
No to są chyba żarty. Nie mogę uwieżyc w to, że nie byliście na żadnej imprezie.
To chyba możliwe. Ostatnia moja impreza to studniówka - 2 lata temu. Nigdy nie bylem na żadnej domówce.

Offline kamyl99403

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Earth
  • Społeczny strachobździll
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 11, 2009, 19:42:50 »
Ja poza balami ( bal trzecich klas, połowinki), śluby  i też poza dyskotece na wyjeździe integracycjnym to w ogóle nie byłem na żadnych imprezach... Nie umiem się bawić :(

Offline Outsiderka

• Nic nie warte przekleństwo..
  • Zaawansowany użytkownik
  • Miejsce pobytu: Piekło
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 12, 2009, 20:39:51 »
Hmmm....
Impreza.....
Co to jest, nie kojarzę słowa....
A tak na poważnie to byłam w zeszłym roku na dyskotece w szkole, ale nie czułam się na niej dobrze.
Ciągle miałam wrażenie, że wszyscy się na mnie patrzą i się ze mnie śmieją.....
W tym roku mam bal na zakończenie gimnazjum.
I raczej na niego nie pójdę.
Amen.
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie" - George G. Vest

Offline Luna

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 15, 2009, 20:30:49 »
Ech, bracie, uwierz, że to możliwe  :( Tak to już jest z fobikami, że nas nie lubią ^^ Naprawdę nie byłam na żadnej imprezie, chyba żeby liczyć andrzejki w podstawówce, połowinki, studniówkę i wesele.

Offline andrzejek606

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 16, 2009, 08:47:08 »
Chciałoby się rzec co to takiego jest impreza. Nigdy nie byłem, zresztą nikt mnie nie zapraszał, ale pewnie i tak bym nie poszedł. Ogólnie nie bardzo lubię imprezy. Nawet jak w rodzinie ktoś robi jakieś urodziny to nie idę. I tak już od lat  >:(.

Offline iksemel

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 18, 2009, 19:30:39 »
Dobra zabawa na imprezie, gdzie są obcy ludzie i to bez "wspomagania się" alkoholem to chyba dla fobika mistrzostwo świata, no przynajmniej dla mnie. Ale trzeba próbować, tylko na początku zacząć od spotkań towarzyskich w mniejszym i zaufanym gronie, bo swoimi reakcjami na dużej imprezie to można się tylko zrazić.
Zawsze pojawia się jeden z dylematów fobika - chciałoby się poszaleć, ale...nie potrafię, wstydzę się :-?
Ja od jakiegoś czasu zacząłem chodzić, ostatnio wyjechałem nawet z ludźmi z pracy na weekendowy wyjazd integracyjny, byłem na imprezie (też firmowej) - lekko nie jest i czasem bez alkoholu nie daję rady, nerwy powodują, że palę albo zużywam paczkami gumę do żucia...ale już samo to że tam idę (o ile tak sobie postanowię) to już sukces...

Offline Aldo

• Ekspert
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 19, 2009, 20:08:42 »
Sylwestry, domówki, jakieś tam bale, trochę tego było ale i tak o wiele, wiele mniej niż przeciętni licealiści.
Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.

Katiusza

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 24, 2010, 21:22:37 »
Ja tam chętnie idę jeżeli jest okazja na imprezę, lecz niestety zbyt wiele okazji nie ma :/