Ankieta

Czy czytałeś książkę?

Tak
Nie

Autor Wątek: Zespół Psychologiczno-Jelitowy GAPS  (Przeczytany 299 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Legendarny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
Zespół Psychologiczno-Jelitowy GAPS
« dnia: Kwiecień 12, 2016, 14:34:07 »

http://www.sklep.stenka.eu/shoppl/ksiaz/2-zespol-psychologiczno-jelitowy-gaps.html

Widział tu ktoś kogoś z inną chorobą? Bo ja nie.

Przedstawia przyczyny powstawania chorób psychicznych, obecne trendy w leczeniu medycyny naturalnej, najnowsze badania i odkrycia naukowe. Pani dr n. med. Natasha tymi metodami pomogła swojemu autystycznemu dziecku, które wyzdrowiało. Nie są tam żadne cuda, a czysta nauka, eliminowane są przyczyny a nie objawy. Jak się okazało te same mechanizmy powodują fobię, schizofrenię, chorobę dwubiegunową, chroniczne zmęczenie, anoreksje, bulimie itd. itd. Opisywane są szlaki mikrobiotyczno-narkotyczno-metaboliczne, oraz terapie psychobiotyczno-enzymatyczno-dietetyczne. Skład mikrobiomu jest przyczyną, a psychobiotyki, enzymy i dieta lekarstwem. Wykazuje się wpływ mikrobiomu na oś jelitowo-mózgową. Efekty kliniczne są zdumiewające.

http://i64.tinypic.com/34zm746.jpg

To jest mapa działania psychobiotyków, ale problem jest bardziej złożony niż połknięcie kapsułki, ze względu na obecność flory oportunistycznej i przejściowej która wytwarza narkotyki jak opiaty, heroiny, etanole itd. i toksyny unieczynniające psychobiotyki. Co dokładnie robić i cały ten koncept jest w książce.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2016, 11:51:58 wysłana przez Thomas2 »

Offline JOY OF SATAN

• Legendarny użytkownik
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
Odp: Zespół Psychologiczno-Jelitowy GAPS
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 12, 2016, 14:42:17 »
jesli chodzi o srake z powodu stresu to ja mialem wiele razy...na mocne stresy i nerwy bylem przygotowany i kupowalem leki przeciw rozwolnieniu i zazywalem juz dzien wczesniej...mowie o egzaminach, rozmowach kwalifikacyjnych itp...
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline Thomas2

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2016, 18:13:29 »
To jest lektura obowiązkowa dla każdego kto ma problemy z psychiką.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2016, 02:37:30 wysłana przez Thomas2 »

Offline JOY OF SATAN

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 12, 2016, 18:26:49 »
nie chce mi sie tyle placic jak bede mial vpna to skads pobiore
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline el in chains

• 宇宙魔女
  • Ekspert
  • quoth the raven, nevermore
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 12, 2016, 18:48:06 »
a u mnie to nie jest sprzężone z nerwami, ja rzygam z nerwów XD
My veins are blue and connected and every single bone in my brain is electric

“ Niby wszystko miałem jak po maśle: dobrych rodziców, nie najgorsze rodzinne warunki materialne, nie byłem też chyba głupi, ale sam siebie cholernie nie lubiłem. Nieustannie wydawało mi się, że jestem gorszy od innych: słabszy, mniej przystojny, tchórzliwy, nieśmiały, bez muskułów, jednym słowem dupa. ”
-Beksiński

Offline JOY OF SATAN

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 12, 2016, 18:52:43 »
ale nie wiadomo co tam w srodku bo mnie sie wydaje, ze to jakies rewelacje w sprawie zywienia  :]

Offline Thomas2

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 13, 2016, 02:45:26 »
Też swego czasu wymiotowałem, bywało że w publicznych miejscach. Do tego jeszcze zatwardzenia, biegunki, z czasem refluks itd.