Autor Wątek: moja historja fobiczna  (Przeczytany 759 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chudolinio

• Użytkownik
  • **
moja historja fobiczna
« dnia: Listopad 19, 2013, 12:49:10 »
witam wszystkich.
mój początek miał w 2003r gdy zaczęła się wojna osiedlowa na samym początku dawałem rady wychodziłem do szkoły tam pewna dziewczyna patrzyła na mię ale gdy stanąłem w twarz w twarz to uciekłem i nie poszedłem do szkoły już nigdy podobała mi się i musiałem spisać to na straty lęk tak mię opanował że nie wychodziłem z domu przez około trzech lat nawet śmieci wynieść to stanowiło problem i postanowiłem popełnić samobójstwo ze łzami w oczach wyskoczyłem przez okno z drugiego pietra i nie szukałem żadnej pomocy i uciekłem się do picia alkoholu na samym początku pomagało tylko na drugi dzień było gorzej i zacząłem pić w dzień w dzień byłem pijany i zaliczyłem takie dno a lęk został poszedłem na terapie od alkoholu i to ukryłem złapałem pewność siebie i chciałem zmienić swoje życie zapisałem się do szkoły gdy poszedłem tam to wszystko wróciło uciekałem ze szkoły prosto do domu i nie wychodziłem nigdzie postanowiłem porozmawiać z moim terapeutom o tym on powiedział żeby iść do psychiatrii gdy poszedłem do niego porozmawiałem o tym i mi dopiero powiedział że mam fobie społecznom i teraz jestem od 14.11.2013 na lekach i pomału brnę do przodu.

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
Odp: moja historja fobiczna
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2013, 13:50:15 »
Jak fobia jest bardzo silna i w krytycznej ostrej fazie, można podeprzeć się lekami, ale one jak alkohol nie rozwiązują problemu, mimo wszystko powinieneś wrócić na terapię i znaleźć psychologa od np. CBT, czy hipnoterapeutę.

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
Odp: moja historja fobiczna
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2013, 14:36:56 »
Powodzenia chudolinio. Małymi kroczkami i bedzie coraz lepiej.
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."