Autor Wątek: Tabletki na uspokojenie bez recepty - warto?  (Przeczytany 6693 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DavidoFF

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Rzeszów
Tabletki na uspokojenie bez recepty - warto?
« dnia: Styczeń 19, 2014, 12:19:11 »
Tak jak w temacie, warto takie cos kupić, próbował ktoś? Jak to na fobikach działa?

Online JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
Odp: Tabletki na uspokojenie bez recepty - warto?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2014, 12:32:35 »
stosowałem kiedyś Persen i nerwosol, nie dawały kompletnie nic ale to zalezy pewnie od stopnia nerwowości moze na mniej nerwowych podziała :)
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2014, 12:55:50 »
Nerwosolu trzeba 20ml minimum wziąć żeby osiągnąć pełną dawkę terapeutyczną tego leku, a nie łyżeczkę, w dawkach jakie podaje producent lek ten to placebo
Tabletki które zawierają w składzie zioło pojedyńcze mniej niż 0,5g (500mg) bądź zioła w zestawie poniżej 1g (1,000mg) w składzie wogole nie warto zadziałają jak placebo.
Ogólnie moim oczywiście zdaniem warto sprubować niektórych leków ziołowych jak Siledin 4 tabletki przed snem uspokajająco lub na schizofrenię, albo Sedivitax Bio 3 kapsułki 3 razy dziennie na drżenie, nerwowość, czerwienienie, uspokojenie czy Nervomix 4 tabletki 3 razy dziennie na nerwice depresyjną. A na depresję 100mg Grifonii (5-HTP) + Hyperherba 330mg 3 tabletki 3 razy dziennie.
Jeśli któryś z tych leków Ci pomoże oszczędzisz wizyt płatnych u psychiatry, recept, kolejek w poczekalni, itd. No i przedewszystkim efektów ubocznych jest mniej po ziołach niż po lekach.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2014, 00:19:43 wysłana przez Wesoły Sen »

Tarja666

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 10, 2014, 11:38:19 »
Moim zdaniem nie warto,zażywałam kilka takich leków i żaden nie dział.
A Doppelherz Aktiv Na uspokojenie,czułam się jakbym miała ADHD. >:(

Offline Lon Luvois Fuller

• V.I.P
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 10, 2014, 11:57:28 »
Nie warto. Szkoda kasy.

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 10, 2014, 13:11:38 »
Drogie te ziołowe prawie jak zwykłe a działanie praktycznie żadne. Przynajmniej na nic nie trafiłem co działa.
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Online JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 10, 2014, 13:15:20 »
Drogie te ziołowe prawie jak zwykłe a działanie praktycznie żadne. Przynajmniej na nic nie trafiłem co działa.
te ziółka to sa dla spokojnych którzy chcą byc jeszcze bardziej spokojni bo sie im ubzdurało że cos z nimi nie tak...dla takich jak my chemia
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline Lon Luvois Fuller

• V.I.P
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 10, 2014, 13:24:41 »
Na receptę też słabiutko, ale trochę lepiej niż OTC.

Offline Tuchen

• (^..^)ノ
  • Profesor
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 10, 2014, 18:18:41 »
Zażywałam Relamax B6, ziołowe tabletki bez recepty. Działanie jest lekko odczuwalne, ale z dużym stresem ten specyfik sobie raczej nie poradzi. Na jakieś słabsze zawirowania czy bezsenność myślę, że może pomóc.

Offline dolas

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 12, 2014, 20:09:43 »
W sumie leki na każdego działają inaczej, więc najlepiej spróbować.
"Najtrudniej jest przeżyć następne pięć minut. Życie to jest następne pięć minut. Najczęściej trzeba coś przełożyć z miejsca na miejsce, a potem z powrotem na to samo miejsce. Wstać, usiąść, pójść, zareagować. A jednak nie ma innego życia jak tylko następne pięć minut. Reszta to wyobraźnia."
Sławomir Mrożek