Autor W─ůtek: Podr├│┼╝e  (Przeczytany 3443 razy)

0 u┼╝ytkownik├│w i 1 Go┼Ť─ç przegl─ůda ten w─ůtek.

Online optymista

• Ekspert
  • Wiadomo┼Ťci: 749
  • P┼ée─ç: M─Ö┼╝czyzna
Odp: Podr├│┼╝e
« Odpowied┼║ #15 dnia: Lipiec 31, 2012, 23:53:52 »
hmm umnie to b─Ödzie tak
1 Suwalszczyzna pod granic─ů Litewsko/Ros mam rodzin─Ö z domkiem wi─Öc mo┼╝na tam wypocz─ů─ç
2. bylem w Czechach ładne góry maja
3 wracaj─ůc do g├│r by┼éem w zakopcu i kolo nowego s─ůcz─ů o┼Ťrodek w g├│rach 13 z┼é za noc polecam
4 Malbork fajny zameczek długo się zwiedza ale warto :)
5. Kielce i okolice co┼Ť pi─Öknego szczeg├│lnie kielecki amfiteatr gdzie koncert sa na ┼╝ywo bez nag┼éa┼Ťniania amfiteatr mie┼Ťci si─Ö jakby w takim kamienio┼éomie czy jako┼Ť tak
6.skalne miasto w Czechach nie daleko granicy z polska  bardzo pi─Ökne zima :)
7.mi─Ödzyrzecze fortyfikacje wojenne bunkry tez fajna sprawa najwi─Öksze w Polsce ufortyfikowania z okresu 2 wojny .
8 W żywcu byłem ale mało z tego pamiętam poza kilka akcjami
9.Litwa i jej jeziora plus miasta zabytkowe mo┼╝e w tym roku si─Ö jeszcze raz wybior─Ö tam
10 Stańczyki most największy kolejowy w Polsce ponoć tez w europie ale nie wiem budowany przez wiadomo Niemcy w 2 wojnie
11 Gi┼╝ycko by┼éem na jachtach Ryn miko┼éajki ┼Ťwietna przygoda na rozerwanie jak zszed┼éem na l─ůd to ziemia mi 3 dni skaka┼éa :D tego nie zapomn─Ö no ale by┼éem tydzie┼ä na wodzie prawie caly czas ,
12 Pałac Wilanów w warszawa to chyba mój ulubiony pałacyk :) też warto obejrzeć mimo ze wawa jest brzydka .

By┼éo tego jeszcze sporo to tak na szybko z tego co pami─Ötam jak nie je┼║dzi┼éem do 18 roku ┼╝ycia PKP jak zacz─ů┼éem to  chyba 15 miejsc odwiedzi┼éem w dwa lata :) , i wcale nie drogo :D

Offline a

• objet petit a
  • Legendarny u┼╝ytkownik
  • Wiadomo┼Ťci: 2996
  • P┼ée─ç: Kobieta
« Odpowied┼║ #16 dnia: Sierpie┼ä 01, 2012, 11:10:23 »
warto obejrze─ç mimo ze wawa jest brzydka .

co takiego?  <szok2>

Ja troch─Ö miejsc w Polsce pozwiedza┼éam, g┼é├│wnie za spraw─ů wycieczek z rodzicami. Czasem te┼╝ sama wsiada┼éam sobie w poci─ůg czy bus i gdzie┼Ť tak sobie jecha┼éam na dzie┼ä - dwa. W┼éa┼Ťciwie to nawet nie chce mi si─Ö tego wszystkiego wymienia─ç. Poza Polsk─ů te┼╝ by┼éam par─Ö razy, ale jako┼Ť nic mnie szczeg├│lnie nie zachwyci┼éo, wi─Öc wcale nie interesuj─ů mnie zbytnio zagraniczne podr├│┼╝e (no chyba, ┼╝e by┼éaby to podr├│┼╝ na P├│┼énoc). Jako┼Ť mimo ca┼éej swojej niech─Öci do Polak├│w, uwa┼╝am, ┼╝e w Polsce miejscami jest naprawd─Ö fajnie i ┼éadnie. Osobi┼Ťcie najlepiej czuj─Ö si─Ö nad Ba┼étykiem (oczywi┼Ťcie po sezonie) i ┼╝adne ciep┼ée morza pe┼éne je┼╝owc├│w mnie nie kr─Öc─ů.

Og├│lnie podr├│┼╝owa─ç lubi─Ö, aczkolwiek nie zawsze mi si─Ö chce, nie zawsze jest za co, nie zawsze jest z kim i nie zawsze co┼Ť tam jeszcze. Poza tym uwa┼╝am, ┼╝e w ciekawym towarzystwie wyprawa do najbli┼╝szego Lasu jest bardziej pasjonuj─ůca ni┼╝ najdro┼╝sza wycieczka w najdalsze rejony ┼Ťwiata. O.
znam takie miejsce, gdzie przychodz─ů umiera─ç koty

Offline Lon Luvois Fuller

• V.I.P
  • Wiadomo┼Ťci: 4570
« Odpowied┼║ #17 dnia: Sierpie┼ä 01, 2012, 12:23:12 »
Cytat: a
Poza tym uwa┼╝am, ┼╝e w ciekawym towarzystwie wyprawa do najbli┼╝szego Lasu jest bardziej pasjonuj─ůca ni┼╝ najdro┼╝sza wycieczka w najdalsze rejony ┼Ťwiata.

Nic doda─ç, nic uj─ů─ç :)

Offline kontynent

• Aktywny u┼╝ytkownik
  • Wiadomo┼Ťci: 110
« Odpowied┼║ #18 dnia: Luty 07, 2013, 11:28:03 »
Oj tak podr├│┼╝e, niestety bez pieni─Ödzy zbyt daleko nie zapodr├│┼╝uje...

Buka

• Go┼Ť─ç
« Odpowied┼║ #19 dnia: Luty 07, 2013, 11:32:51 »
rowerem mo┼╝na :D

Offline kontynent

• Aktywny u┼╝ytkownik
« Odpowied┼║ #20 dnia: Luty 07, 2013, 11:35:57 »
pierw trzeba miec na rower heh...

Buka

• Go┼Ť─ç
« Odpowied┼║ #21 dnia: Luty 07, 2013, 11:41:37 »
to ┼╝aden kryzys bo nogi masz dwie <hahaha>

Offline Exii

• Wreszcie szcz─Ö┼Ťliwy :D
  • Profesor
  • Wiadomo┼Ťci: 2315
  • "Life is as easy or as hard as you think it is."
« Odpowied┼║ #22 dnia: Luty 07, 2013, 11:45:45 »
Stopem kontynent :D
Kto┼Ť na czacie strzeli┼é pomys┼é ┼╝eby zebra─ç grup─Ö fobik├│w i wybra─ç si─Ö stopem, albo w┼éasn─ů fur─ů w podr├│┼╝ po ca┼éej Polsce. Tylko ju┼╝ nie pami─Ötam kto bo mia┼éem wtedy troch─Ö procent w ba┼äce ^^

Offline kontynent

• Aktywny u┼╝ytkownik
« Odpowied┼║ #23 dnia: Luty 07, 2013, 11:56:45 »
Buka
no fakt nogi jeszcze jako-tako dzia┼éaj─ů
Eximos
to do┼Ť─ç odwa┼╝ne pomys┼éy

L┼Ťnienie23

• Go┼Ť─ç
« Odpowied┼║ #24 dnia: Luty 07, 2013, 13:09:25 »
kontynent to w takim razie posłuchaj sobie płyty Grammatik- podróże...
Ewentualnie jakim┼Ť psychodelikiem zafunduj sobie podr├│┼╝.

Offline Obcy

• pusty w ┼Ťrodku
  • Administrator
  • Wiadomo┼Ťci: 4446
« Odpowied┼║ #25 dnia: Luty 07, 2013, 15:08:10 »
Ewentualnie jakim┼Ť psychodelikiem zafunduj sobie podr├│┼╝.
Ci dam psychodeliki  <bejzbol> <biczuje> <strzela> <plask>
"Jest na ┼Ťwiecie taki rodzaj smutku, kt├│rego nie mo┼╝na wyrazi─ç ┼ézami. Nie mo┼╝na go nikomu wyt┼éumaczy─ç. Nie mog─ůc przybra─ç ┼╝adnego kszta┼étu, osiada ciasno na dnie serca jak ┼Ťnieg podczas bezwietrznej nocy."
Haruki Murakami

L┼Ťnienie23

• Go┼Ť─ç
« Odpowied┼║ #26 dnia: Luty 07, 2013, 16:54:58 »
I tak nie miałby dostepu wiec w czym problem ?
Uchlej sie kontynet ALKOHOLEM to jedyna podr├│z jak─ů na obecn─ů chwile z tego wnioskuje co mozesz odby─ç. Nogi chulaj─ů to do sklepu ci pos┼éu┼╝─ů jak nie masz kasy to poszukaj po fotelach kanapach na pod┼éoze gdziekolwiek 5 z┼é po domu i kup sobie tanie wino i masz podr├│┼╝. PROSTE.

Powi─ůzane w─ůtki

Temat / Zacz─Öty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomo┼Ť─ç
3 Odpowiedzi
1570 Wy┼Ťwietle┼ä
Ostatnia wiadomo┼Ť─ç Maj 17, 2012, 21:16:59
wysłana przez nika