Autor Wątek: No to zacznijmy...  (Przeczytany 2440 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fobik97

• Nowy użytkownik
  • *
No to zacznijmy...
« dnia: Maj 14, 2014, 16:56:29 »
Witam.
Zacznijmy od tego, że jestem innej orientacji. Mieszkam we wsi, więc jedynym sposobem na równanie kogoś był internet. Gdy miałem się z kimś poznać umawialiśmy się jak, że on przyjedzie do mojej miejscowości i gdzieś pojedziemy. Oczywiście na miejsce "odbioru" wybierałem kraniec wsi aby nikt nie się nie dowiedział o mojej odmienności. Gdy tak jechaliśmy zdarzało się, że ktoś znajomy szedł ulicą albo coś w tym stylu. Ja odruchowo zsówałem się w dół siedzenia aby nikt mnie nie zobaczył. Niestety, raz mie zdążyłem i zaczęły się plotki (jak to bywa na wsi), że jestem pe*ałem, że robię lody za pieniądze starym facetom itp. Na początku tylko mówili za plecami, więc się tym nie przejmowałem. Niestety teraz jest tak, że jak wyjdę z domu a są tam moi rówieśnicy to padają teksty typu "ile bierzesz za godzinę?" albo "e, pe*ał! masz ognia?. .. co, masz taką wielką dziurę w d**ie, że nie słyszysz?".

W szkole nie zdałem raz, trafiłem do nowej klasy. W równoległej klasie są takie typy "z pod ciemnej gwiazdy". Zaczęło się od zaczepek. Teraz jest tak, że gdy tylko mnie widzą to padają wulgaryzmy w moim kierunku, zaczepianie, szturchanie itp.

Pozatym jeszcze gdy zaczął się u mnie okres dojrzewania i trądzik to próbowałem go się jakoś pozbyć ale nie wychodziło mi to za dobrze. Teraz moja twarz wygląda jak poligon. Gdy kilka dni temu pojechałem do miasta, ludzie się beszczelnie gapili jak na trędowatego. Miałem ochotę się rozpłakać.

I z tych powodów straciłem pewność siebie. Boję się wyjść z domu. Wychodze jedynie raz na kilka dni do sklepu ale to rano o takiej porze jak nikogo nie ma na dworze. Boję się tych komentarzy, spojrzeń pełnych pogardy, obrzydzenia. W szkole nie byłem od ponad miesiąca, pewnie nie zdam. Wolałbym aby zamknęli mnie w jakimś ośrodku, żeby tylko jak najmniej spotykać się z ludźmi. Myślałem wiele razy o samobójstwie ale nie mam bezbolesnego sposobu na to. Myślałem różnież o ucieczce ale nie mam żadnych środków. Codziennie kłócę się z rodzicami, bo krzyczą na mnie, że nie wychodze z domu. Przecież ja nawet się boję przejść koło okna, aby nikt mnie nie zobaczył. Już nie wiem co mam robić.

To tyle o mnie, pozdrawiam.

Posty połaczone: Maj 14, 2014, 17:43:24
PS. Sam nie wiem dlaczego to napisałem, może chciałem poprostu to z siebie wyrzucić. .
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2014, 17:43:24 wysłana przez fobka, Powód: Połączono podwójny post »

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
Odp: No to zacznijmy...
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2014, 17:08:03 »
Niestety ale w tym przypadku najlepiej obronić się siłą, nosić przy sobie gaz pieprzowy w formie spraju lub pistoletu i składać pozwy o znieważenie i nagrywać. Prawnie jesteś górą.

Skoro masz do czegoś prawo to masz. Musisz nauczyć innych żeby je respektowali. Bardzo po hamsku się katolicy zachowują  ;D
Czas dojrzeć, zaakceptować siebie i wlaczyć o swoje prawa.

diala

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2014, 17:38:35 »
     Fobik97 troche zle zrobiłes ,ze umawiałes sie w swojej miejscowosci. Ale tego juz sie nie odkreci .Przede wszystkim powinienes ukonczyc szkołe. popros rodzicow ,zeby oddali cie do internatu .tam niestety musisz sie kamuflowac .Dobrze byłoby zamieszkac u jakiejs rodziny ,wtedy nizsze koszty .Szkoła to przepustka do samodzielnosci .Wtedy bedziesz mogł cos tam wynajac w miescie .Z homoseksualizmem niestety trzeba sie jeszcze ukrywac bo o akceptacje trudno.Dzis kazdy wyładowuje swoje flustracje.

Skoro masz do czegoś prawo to masz. Musisz nauczyć innych żeby je respektowali. Bardzo po hamsku się katolicy zachowują  ;D
Czas dojrzeć, zaakceptować siebie i wlaczyć o swoje prawa.

Wesoły sen on tu nie pisze ze jest przesladowany przez katolikow.Ja wierze w Boga i w zdrowy rozsadek i nie kaz czuc mi sie jak tredowatej .
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2014, 17:40:55 wysłana przez diala »

Offline Thomas2

• Mityczny użytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2014, 17:43:05 »
Użylem tego słowa żeby pokazać obłudę niektórych ludzi. Modlą się, do spowiedzi chodzą a bliźniemu po pysku walą.

Dobry pomysł jeszcze list napisać z żalami do Grodzkiej, SLD albo innych lewaków  ;D

Offline Elfka

• Miss Całokształtu 2013
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 14, 2014, 17:49:50 »
Fobiku97, ile jeszcze zostało Ci do skończenia szkoły? Jedynym rozwiązaniem, jakie widzę, jest wyprowadzka z tego zaścianka, jeśli tylko będzie to możliwe. Ludzie na wsi bywają okrutni, a przyczepionej etykietki nie sposób się pozbyć.
Jesteś teraz w tzw. trudnym wieku, wszystko może się jeszcze zmienić na lepsze, tylko tak jak napisałam - wskazana jest zmiana środowiska. Pamiętam ze swoich szkół kilku gnębionych chłopaków, niektórym udało się wyjść na prostą i dość dobrze radzą sobie w życiu.
Zaciśnij zęby, spróbuj przetrwać, skończyć szkołę, a później może jakieś studia/studium, jako szansa na zmiany? Nie zaszkodzi również wizyta u psychologa.
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2014, 17:51:30 wysłana przez Elfka »

diala

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 14, 2014, 17:56:59 »
Wesoły sen ,a ja uwazam ,ze kazdy człowiek ma swoja osobowosc i powinien tez kierowac sie zdrowym rozsadkiem .Niezaleznie kim jest .

Offline fobik97

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 14, 2014, 22:41:44 »
Niestety trzecia gimnazjum, jeden rok zawaliłem.

Offline Thomas2

• Mityczny użytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 14, 2014, 22:43:35 »
Najgłupszy wiek i miejsce.

Na tradzik masz tutaj info jak chcesz.

http://fobicy.pl/index.php/topic,1657.msg49254.html#msg49254
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2014, 22:48:56 wysłana przez Wesoły Sen »

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 14, 2014, 22:58:39 »
Witaj Fobiku :) życze Ci siły do walki i odwagi do mówienia SPIExxxxAJ ludziom, którzy będa próbowali zmieszać Cię z błotem...:)
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline fobik97

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 15, 2014, 15:29:13 »
Nie spodziewałem się nawet, że będziecie wobec mnie tacy... łaskawi. Dziękuję wam za to.