Autor Wątek: moja historia  (Przeczytany 5998 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lucas

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: UK
moja historia
« dnia: Maj 25, 2014, 01:42:50 »
wszystko zaczelo sie przed pojsciem do zerowki mieszkalem wtedy kolo rodziny w ktorej syn sasiadki pare lat starszy ode mnie pewnego dnia zlapal mnie za domem i przystawil noz do gardla pamietam wszystko jakby to bylo wczoraj mowil ze jak bede sie wyrywal to mi poderznie gardlo  jeszcze nigdy sie tak nie balem jak wtedy po tym incydencie zaczalem bac sie ludzi   kilka dni pozniej musialem isc do szkoly i wszystko sie zaczelo  ten tlum osob to mnie przerazilo  juz na samym poczatku rowiesnicy zaczeli zabierac mi zabawki i nie chcieli sie ze mna bawic  wkoncu zostalem sam wszyscy bawili sie razem a ja siedzialem przy stoliku   i tak lata mijaly a ja bylem zupelnie sam nie mialem zadnego kolegi ani kolezanki  ci wszyscy ludzie poprostu ze mna nie rozmawiali   w koncu to pewnie z nudow ktos wpadl na pomysl ze jak beda mi spuszczac wpierdol to bedzie zabawnie  zawsze zbierali sie w kilka osob i mnie bili a nauczyciele oczywiscie na to nie reagowali bo robil to syn dyrektorki  nauczycielki itp  ktorzy niestety byli z mojego roku i znow mijaly lata ja bylem oklepywany a nauczyciele przymykali na to oko w miedzy czasie mielismy spotkanie z psychologiem ktory nie mogl zrozumiec ze nie mam zadnych znajomych ... w szkole siedzielismy dwojkami w lawce tzn oni siedzieli bo ja siedzialem zawsze w srodkowej lawce z przodu    gdy nauczycielka dala nam zadanie do pracy w grupie a ja probowalem sie przylaczyc to poprostu mnie wyrzucali i pracowalem sam pozniej na koniec roku gdy dostalem swiadectwo  z tylu byla opinia psychologa ktory napisal   po mimo wielu prob uczen nie zdolal przystosowac sie do zycia w otoczeniu  a ja wiedzialelem ze jest cos ze mna nie tak ale nie umialem tego nazwac   dzis wiem ze to fobia spoleczna .. w 3 gimnazjum mialem z tym takie problemy ze opuscilem pol roku szkolnego i grozil mi komis  potem nawet jakos sie pozbieralem  bardzo chcialem to zmienic  w koncu poszlem do zawodowki przez to ciagle zmeczenie psychiczne nie bylem w stanie sie uczyc i testy koncowe nie wypadly mi zbyt dobrze wiec o liceum nie bylo mowy ale w nowej szkole bylo jeszcze gorzej nie potrafie nawiazywac kontaktow z ludzmi z mojego otoczenia ale bardziej chodzi tu o rowiesnikow lub ludzi w podobnym wieku  wiec jak ktos sie do mnie nie odezwie to ja nie zaczynam rozmowy n a jednak w nowej szkole znalazlo sie kilka osob ktore chcialy mnie poznac a ja wierzylem ze wszystko sie zmieni ale w krotkim czasie wszystkie osoby ktore znalem poprostu przestaly ze mna rozmawiac i znow wszystko wrocilo ..jeszcze zanim stracilem kolegow siostra poznala mnie ze swoja kolezanka ktora mi sie podobala  ale ona byla zdrowa i miala mase przyjaciol po paru spotkaniach zakochalem sie w niej to byla jedyna osoba ktora potrafila sluchac co mowie  tyle ze ja nie mialem odwagi jej o tym powiedziec balem sie jak zareaguje , ze minie wysmieje ze powie kolezankom itd  pozniej i z nia stracilem kontakt i sie zalamalem  to nie byla jakas tam szczeniacka milosc tylko silne uczucie mimo tak mlodego wieku i bardzo dlugo to bolalo i nie moglem o niej zapomniec w koncu nie dalem sobie rady z tym wszystkim i zostawilem szkole  nie mialem sily sie dalej uczyc stracilem wszystko to co bylo dla mnie tak wazne i czego potrzebowalem a wdomu nie mialem w nikim oparcia  rodzice zawsze byli zajeci swoimi sprawami i tak zostalo  do dzis nie wiedza ze mam fobie  teraz mam 25 lat .... i juz chyba nic nie moge dodac bo nic nie osiagnalem po przeczytaniu tego pewnie pomyslicie ze sie nad soba uzalam ale chcialem to z siebie wyrzucic czasem jak tak siedze calymi dniami w pokoju to nachodza mnie mysli samobojcze ale nie potrafilbym sobie odebrac zycia ..        ta historia jest w skrocie w moim zyciu wydarzylo sie o wiele wiecej zla   

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
Odp: moja historia
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2014, 09:58:00 »
Bardzo źle że nie zmieniłeś szkoły i nie było żadnego pozwu przeciwko tym huliganom i rodzice ich nie beknęli.

Zamknij tą puszkę pandory z przeszłości. Idź do psychiatry i postaraj się zacząć życie od nowa.

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2014, 10:04:25 »
Cześć Lucas smutna historia :/ kolejny przykład jakimi [cenzura] potrafia byc ludzie juz od statium bachora  :o  Mam na dzieje ze znajdziesz tutaj kilka wskazówek jak wrócic do życia :)
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2014, 13:10:18 wysłana przez fobka »
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

diala

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2014, 13:43:26 »
Lucas to nie ty jestes ofiara tylko z Ciebie zrobili kozła ofiarnego .Tej psycholog ze szkoły to przydałoby sie leczenie psychiatryczne .Teraz czasu nie odkrecisz ,a to duszenie tych wszystkich krzywd nic nie da .Masz 25 lat wiec idz do psychologa i psychiatry .Nieraz trzeba troche pobrac tabsy ,pochodzic na terapie zeby podniesc sie z kolan .Nie mozesz sie obwiniasc bo to Ciebie skrzywdzono i tak jak pisze Wesołysen za to powinni byc pociagnieci do odpowiedzialnosci nauczyciele i ta pseudo psycholog .
Rodzice tez sie nie spisali ,ale dzis tak juz jest Kazdy goni za kasa zeby jakos zwiazac koniec z koncem ,a dzieciakowi najlepiej dac laptopa i spokoj. Dzisiaj rodzice mało rozmawiaja z dziecmi. Niestety. Pozdrawiam i napisz co zdecydowałes. <shy>

Offline lucas

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 25, 2014, 14:11:58 »
hej diala na dzien dzisiejszy nie postanowie nic bo nie mieszkam w polsce i nie mam mozliwosci leczenia poza tym nie wiem czy byl bym w stanie cos zmienic bo pojscie do psychologa to dla mnie naprawde duzy problem ale dzieki za rade

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 25, 2014, 14:26:12 »
bo nie mieszkam w polsce i nie mam mozliwosci leczenia poza tym
za granica tez sa lekarze :)

poza tym nie wiem czy byl bym w stanie cos zmienic bo pojscie do psychologa to dla mnie naprawde duzy problem ale dzieki za rade

wyjechałes za granice a to też napewno było niełatwe :)
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline lucas

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 25, 2014, 16:10:37 »
pewnie sa ale to nie takie proste np  kilka kilometrow ode mnie przyjmuje polski  lekarz ale jesli nie mieszkasz w tym miescie to cie nie przyjmie nawet prywatnie a do miejscowych to szkoda nawet zachodu z reszta poczytajcie sobie co pisza ludzie o lekarzach w anglii to sami zobaczycie  bede szukal czegos w internecie moze na poczatek jakis srodek przeciw lekowy i zobaczymy co dalej

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 25, 2014, 16:12:59 »
ale w Anglii nie dostaniesz niczego przeciwlekowego bez wizyty u lekarza i recepty...chyba ze chcesz kupic cos w internecie ale to zawsze ryzyko poza tym skuteczność może rozczarować

Offline lucas

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 25, 2014, 17:04:42 »
tak wiem bo jak przeczytalem sklad syropu na kaszel to nie moglem uwierzyc tzn cukier i emulgator   leki z internetu najlepiej zamawiac z amerykanskich stron  najlepiej z kanady

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 25, 2014, 17:10:54 »
pytanie tylko jakie?

Offline lucas

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 25, 2014, 17:17:26 »
a co do lekarzy to wiem ze nic nie dostane bo oni bronia sie rekami i nogami zeby nic nie przepisywac a poza tym sie na niczym nie znaja u nas nawet anglicy maja do nich zal ze nie chca pomagac ja raz poszlem do takiego bo bylem ogolnie oslabiony i klopoty z bezsennoscia czasem spie tylko 4 godziny a potem jestem zmeczony ale nie moge zasnac  no i myslalem ze mi cos przepisze zebym sie wysypial ale dostalem jakis steryd do nosa i kazal przyjsc za 2 tyg a na nastepnie wizycie dostalem lek na wrzoda   i tak skonczyly sie wizyty

Posty połaczone: Maj 25, 2014, 18:04:31
wystarczy poszukac w internecie  a wtej chwili pamietam tylko canadadrugs.com ale tam trzeba sie pierwsze zarejstrowac jako pacjent zeby mozna bylo cos zamowic
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2014, 18:04:31 wysłana przez fobka, Powód: Połączono podwójny post »

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 25, 2014, 17:30:38 »
mnie nie o to chodziło :) paytam czy masz jakis upatrzony lek który chciałbys kupic ? ja sam kupiłem beta blockery ze strony indonezyjskiej (nie dowierzałem że coś normalnego przyjdzie ale sie nie zawiodłem)

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 25, 2014, 17:31:11 »
pytanie tylko jakie?

Ameryka jest bardzo liberalna i większość leków jest jak chciał Korwin u nas zrobić . Nie wiem czy to granicę przejdzie  :))

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 25, 2014, 17:33:59 »
Ameryka jest bardzo liberalna i większość leków jest jak chciał Korwin u nas zrobić . Nie wiem czy to granicę przejdzie  :))
przyjdzie jasne chyba ze w uni sa zakazane...zwykle reklamuja to i wysyłaja jako ''próbka środków farmaceutycznych na własny uzytek'' moje zreszta tez tak przyszły oznaczone :) cena 20 $ nie podlega nawet cłu chociaz ja zaplacilem 50 euro wiec naciagnięte to :)
sprawdziłem leki których nie wyślą chyba z nikąd to leki na schizofrenie oraz benzodiazepiny z racji silnego działania uzalezniającego...
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2014, 17:50:09 wysłana przez JOY OF SATAN »

Offline lucas

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 25, 2014, 17:45:43 »
taa to zalezy od ilosci i panow na granicy  a no nie wiem  relanium raczej ciezko bedzie nawet tam ale myslalem nad paroxetine  to taki lek na fs a co do innych lekow to mozna sciagnac przez e bay nawet wit c z tajlandi ale to inna sprawa