Autor Wątek: Słuchanie muzyki w dużych słuchawkach  (Przeczytany 1747 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kacper19

• Nowy użytkownik
  • *
Słuchanie muzyki w dużych słuchawkach
« dnia: Maj 28, 2014, 09:35:15 »
Witam wszystkich.
Odkąd sięgam pamięcią, zawsze kochałem muzykę. Nie ma dla mnie nic lepszego, niż w zaciszu domowym założyć na uszy wielkie słuchawki i słuchać ulubione kawałki. Problem pojawia się, gdy chcę słuchać muzyki na mieście, gdyż mam jakąś blokadę i nie potrafię założyć słuchawek na uszy poza domem. Boję się, że ktoś się będzie ze mnie śmiał, że słucham w dużych słuchawkach. Jest to tym bardziej dziwne, że co chwilę można spotkać na mieście słuchawkowiczów w "nausznikach". Macie może jakieś pomysły jak mógłbym zwalczyć ten dziwny lęk? Z góry dziękuję za wszystkie rady i wskazówki.

diala

• Gość
Odp: Słuchanie muzyki w dużych słuchawkach
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2014, 11:34:51 »
Załozyc ci nikt nie zabroni .Ale faktycznie kazdy ma małe słuchawecziki .A moze jednak nie słuchac stale muzyki ze słuchawek bo to prowadzi do głuchoty.  <kapela>

Neza69

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2014, 12:03:48 »
Rozumiem cię dobrze,sama się waham żeby założyć wielkie słuchawki.Mimo iż to nic strasznego,nie mam pojęcia jak pokonać ten lęk.....<hm>
Noszę więc takie od telefonu,ale mam problem też taki że nie dam rady słuchać muzyki w miejscach publicznych.  :/

Offline Banshee

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Wrocław
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2014, 16:28:04 »
A jaki masz kolor tych słuchawek? Bo może w stonowanym nie rzucającym się w oczy kolorze (czarne :P) będziesz się mniej krępować?
Pocieszenie: ja nawet w takich małych mam problem wyjść na ulicę.
Osoba wyjątkowa* :D

*na wyjątkowość tą składają się same beznadziejne cechy

Online Buka

• Best Typer
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2014, 16:56:30 »

michael phelps sie nie wstydzi :))

fabri i nasri tez :)

i kuba tez

Jolaos

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 28, 2014, 17:00:35 »
bo oni mają tak wielką fobię że już im wszystko jedno

ps na glamrap wchodzi :D

Offline OtoJa

• Profesor
  • Miejsce pobytu: Tarnów
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 28, 2014, 17:22:49 »
A kolega się nie wstydzi:

:)

Też bym się chyba krępował wyjść w wielkich słuchawkach.
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2014, 17:24:32 wysłana przez OtoJa »

Szyszka

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 28, 2014, 18:12:11 »
Teraz coraz więcej ludzi zakłada te większe słuchawki, ale zazwyczaj te pośrednie, nie takie "dla graczy" odcinające od rzeczywistości ;p W sumie zawsze widzę jak zwisają im z szyi i nawet pożytku większego niż szpan nie mają z nich. Nie wiem, też bym raczej się krępowała z wyjściem w takich nausznikach, ale może po prostu zainwestuj w jakieś mniejsze rozmiarowo skoro te malutkie Ci nie odpowiadają. W takich mniejszych bym chyba wyszła, ale pewnie bym myślała ciągle o tym, że je mam :P Cóż, taki nasz fobiczny urok.

Offline Firia

• Użytkownik
  • **
    • Artykuły o fobiach, ich objawy i leczenie
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 28, 2014, 18:24:59 »
Dość często można spotkać ludzi w dużych słuchawkach i już to chyba nie dziwi, ani nie szokuje większości osób :P
Moja strona www gdzie zamieszczam artykuły o fobiach :)
Zachęcam do pisania i wrzucania artykułów na moją stronę. Podziel się swoimi odczuciami z resztą świata :)
Napisz artykuł o fobii na moją stronę www :)
fobie objawy i leczenie
Nowopowstała społeczność w google+. Zapraszam wszystkich chętnych do dołączenia!
http://medykszkolenia.pl

Offline Knife

• Ekspert
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 29, 2014, 18:37:07 »
Dla mnie to może trochę krępujące, ale bardziej po prostu niepraktyczne. Słucha się fajnie, ale co z tym zrobić później? Bo chyba nie nosić na karku. :P Jeśli wychodzę gdzieś dla przyjemności, to poradzę sobie nawet bez muzyki, ale gdy mam coś do załatwienia, preferuję słabszy dźwięk w zamian za możliwość schowania tego wszystkiego do kieszeni. :]