Autor Wątek: Co myślicie o tym forum ?  (Przeczytany 11144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
Co myślicie o tym forum ?
« dnia: Sierpień 15, 2009, 16:05:46 »
Wszelkie uwagi na temat tego forum są mile widziane. Proszę o konstruktywną krytykę tzn. jak coś się nie podoba to napisać dlaczego :) a nie np. nie podoba mi się bo nie :)
Jeśli podoba Wam się to forum to też napiszcie będzie to miłe :)
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline Joasia

• Kreatywna
  • Miejsce pobytu: Elbląg
Odp: Co myślicie o tym forum ?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 30, 2009, 16:08:37 »
Mimo tego, że to forum niedlugi czas istnieje<hihi>, jestem bardzo ale to bardzo zadowolona poprostu ze wszystkiego w NIM! Niebiesciutko, elegancko, przemiło, sympatycznie, ah...jak w domu. Wiem, ze to sie nie zmieni, bo zalozyciel konta do tego nie dopusci;D Wspaniale!!!!

Offline Samek

• V.I.P
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2009, 22:13:51 »
Jest tu miło i sympatycznie tylko trochę za mało użytkowników ale takie są początki każdego portalu :)
Na razie żadne pomysły nie przychodzą mi do głowy jeśli chodzi o zmiany na forum.
Tracimy zdrowie w pogoni za pieniadzem tylko po to, by potem stracić pieniadze na odzyskanie utraconego zdrowia.

Offline kamyl99403

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Earth
  • Społeczny strachobździll
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 03, 2009, 21:44:13 »
Muszę przyznać Samkowi rację - trochę mało użytkowników. Ale atmosfera na tym forum jest miła :)

Offline Samek

• V.I.P
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 14, 2009, 16:14:25 »
Nie wiem czy zauważyliście ale doszły dwie śliczne buźki, za pomocą których można się przywitać albo pożegnać z użytkownikami forum :
 <papa> <papa2>
Tracimy zdrowie w pogoni za pieniadzem tylko po to, by potem stracić pieniadze na odzyskanie utraconego zdrowia.

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 14, 2009, 19:10:36 »
Ja zauważyłam ;D
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline iksemel

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 15, 2009, 20:25:35 »
Więc wypróbuję   <papa2>

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 29, 2009, 13:47:55 »
No na pewno rzuca się w oczy piękna szata graficzna i generalnie - porządek. Czat widzę zespolony z resztą forum, no kurde, po prostu przyjemnie. A i nazwa jest rozbrajająca :D fobicy.pl Słodko ;)

Ciekawi mnie skąd administrator wziął taką domenę i serwer? Nie znam się za bardzo na tworzeniu stron i umieszczaniu ich w necie, ale większość for stoi na popularnych serwisach typu fora.pl, czy mojeforum.net a to tutaj wygląda profesjonalnie bardzo, przynajmniej dla takiego laika jak ja.

A i rzeczywiście jest kameralnie trochę, ale to też ma plusy. Bo raz, że najbardziej boje się tłumu ;p a dwa, że można wspólnie coś zbudować od podstaw :)

Offline Luna

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 02, 2009, 16:32:01 »
Forum fajne, ale musze przyznać, że przyzwyczaiłam się do innej szaty graficznej i wolałabym coś bardziej kolorowego...  ;) No ale ok, przyzwyczaję się. Trochę mało ludzi, nie wiem, może przydałoby się lepiej zareklamować forum? Nie znam się na tym kompletnie...

frotka

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 03, 2009, 12:32:11 »
Moim oczom trochę trudno przyzwyczaić się do takiej jasnej skórki, ale powoli się z nią oswajają. Ogólnie forum bardzo przejrzyste i wygodne w użyciu  ;) Zdecydowanie na plus dla Administratora  :D

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 04, 2009, 00:21:59 »
No więc... Wypiłem już ćwiartkę wódki i dwa piwka :P więc powiem szczerze, najbardziej jak potrafię :P :P :P

Pierwsze co mnie skłoniło do rejestracji to nazwa forum :D Jest zajefajna, taka przekorna, z przymrużeniem oka ;) Lightowa, luzacka :)
Druga sprawa to wygląd - znacznie fajniejszy niż Phbb, choć trzeba się przyzwyczaić.

Ale jednak najważniejsi są użytkownicy czata: Obcy, Samek, Różowa, Milky, Juka, Pocuś, Nika, Laleczka, Iksemel, Kamyl(choć z czata Go nie kojarze :P), Kia, Rea - to jest najlepszy czat fobiczny w jakim uczestniczyłem, bo wszyscy są zajebiś**e w porządku przychylnie nastawieni do siebie ;) Uwielbiam te Wasze całuski :* :* :* I jestem za nie szczerze wdzięczny ;)
Jeżeli kogoś pominąłem to przepraszam, ale jestem trochę śpiący :P Mam nadzieje, że mi wybaczycie.

Reasumując: żadne fobiczne forum nie ma takiego czata, wiem co mówie, bo byłem na wszystkich :) Tak dalej ;)

Offline Milky

• wizjoner :P
  • Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 04, 2009, 10:25:21 »
ale nasłodziłeś Lon :D a masz za to buziaka  :* hihi  i zgadam się z Tobą forum jest świetne

p.s.
czy masz dzisiaj  dużego kaca?  :P
Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 04, 2009, 12:41:13 »
Leciutkiego tylko. Ćwiartka i trzy piwka to nie tak dużo dla mnie ;) A żeby nie robić offtopu to potwierdze tylko to co napisałem wczoraj - forum jest świetne ;)

Offline Joasia

• Kreatywna
  • Miejsce pobytu: Elbląg
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 04, 2009, 18:52:11 »
Ja jestem usatysfakcjonowana:) Tym, że jest nas mało- również (co nie znaczy oczywiście, że jak dołączy tu wiele nowych osób będę zła hihi). Czuję się tu bardzo bezpiecznie. Czuję więź z Wami:) Kochana paczuszka:)

Offline Aldo

• Ekspert
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 21, 2009, 14:41:58 »
Chodź jestem tu od niedawna, najbardziej podoba mi się brak kompleksu Boga u administratora.  ;D
Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.