Autor Wątek: Pustka w glowie, brak checi i motywacji do zycia, Bojaz przed jezdzeniem autem??  (Przeczytany 2386 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

waldi2000

• Gość
Mam 24 lata ludzie dookola mowia chlopie jestes mlody masz tyle przed soba, masz tyle mozliwosci, my jak bylismy mlodzi nie mielismy tyle szkol itd, okej wszystko fajnie, rozumiem ze ludzie kiedys mieli gorzej jesli chodzi o wyksztalcenie itd, z drugiej strony wiem ze istnieje mozliwosc jechania zagranice, robienia tam kariery, ale ja sie nie nadaje, boje sie wlasnego cienia, pojechalem kiedys Do Niemiec na zbiory i wrocilem po miesiac bo poprostu psychicznie tego nie udzwignalem, teraz chwilo znalazlem prace nie powiem ze nie ale oczywiscie za grosze, jak codziennie musze isc do pracy czuje sie zle jak zaszczuty pies, nie mam motywacji do zycia, do nauki? kiedys chcialem byc sportowcem teraz bym tylko siedzial w fotelu i nic nie robil :) jesli chodzi o pustke w glowie to z tym jest masakra, ide gdzies do znajomych czy cos i nigdy nie wiem co powiedziec, nawinac jakis temat to staje sie dla mnie problem wagi panstwowej ktorego nie da sie rozwiazac, milcze jak mruk z glupia mina rzecz jasna, kiedys bylem inny wiedzialem co mowic, smiac sie itd, teraz wydaje mi sie ze cokolwiek co powiem jest glupie i ze sie zblaznie tez tak macie ze boicie sie wszystkiego? Ale pochwale sie jednym sukcesem jezdze coraz wiecej autem choc na poczatku po zdaniu prawka ( Nie wiem jakim cudem) jezdzilem sporadycznie to teraz jezdze czesciej :))) balem sie ze kogos potrace czy cos :(( ale fobik juz tak ma boi sie wszystkiego

Offline fobka

• Moderator Globalny
Waldi, temat trafił do "moja historia", potraktuj więc ten wątek jako swój i tutaj opowiadaj o swojej sytuacji, problemach i dylematach (:

Offline Supa

• Mister Całokształtu 2013
Mogę Cie pocieszyć że taki jeden mój " znajomy" wrócił wrócił z Niemiec po 3 dniach bo nie wytrzymał fizycznie, wysoka temperatura. Zresztą kolejnych przykładów nie muszę szukać daleko, rodzice mają plantacje truskawek, mieliśmy takie osoby który były jeden lub dwa dni i więcej się nie pokazały, lub zbierały dwa dni pod rząd a później tydzień przerwy, a takich które wytrzymały miesiąc nie było zbyt wiele.
Myślę że warto by pomyśleć o terapii, być może leki ale z tymi raczej trudno trafić i nie raz można żałować. Zobacz sobie również poradnik Blanka ( naszego forumowicza) który znajduje się tutaj u nas na forum, jakbyś nie mógł znaleźć do napisz.

waldi2000

• Gość
tak ludzie namawiaja na zagranice a prawda jest taka ze nie kazdy sie nadaje tam jechac i pracowac :))

waldi2000

• Gość
Nie moge oderwac wzroku
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 17, 2014, 16:52:38 »
Hejka czy macie cos takiego ze jak wpatrzycie sie w jedno miejsce to potem ciezko wam oderwac wzrok ?:)) totez objaw fobii?? czy to w ogole nie ma nic wspolnego Pozdrawiam

Jolaos

• Gość
Odp: Nie moge oderwac wzroku
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 17, 2014, 17:23:02 »
<omg2>

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
Scaliłem fobka już Ci pisała byś nie zakładał 100 tematów po jednym zdaniu.
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."