Autor Wątek: Uszanowanie wszystkim!  (Przeczytany 620 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MrScientist90

• Mad Driver
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Rzeszów
  • Rób to co kochasz! / Everybody Lies...
Uszanowanie wszystkim!
« dnia: Styczeń 01, 2015, 01:20:02 »
Witam wszystkich forumowiczów serdecznie!

Chociaż wybiegłem już z kilkoma odpowiedziami na forum wcześniej, to poczułem że nie na miejscu jest się nie przywitać należycie, co właśnie staram się nadrobić :)

Mam na imię Patryk, witam Was wszystkich w Nowym 2015 Roku, który to wierzę będzie o wiele lepszy od poprzedniego.

W marcu skończę 25, poważnie od jakiegoś czasu zacząłem zastanawiać się nad sobą i nad swoim życiem. Moje problemy zaczęły się już z dobre 6,7 albo i więcej lat temu, powiększając się coraz bardziej. Za sobą mam kilku specjalistów których raczyłem odwiedzić (psycholodzy, energoterapeuci, fachowców od kształtowania wizerunku etc, etc.) i zdiagnozowano u mnie fobię społeczną już z dobre 6 lat temu. Od tamtej pory wiele się zmieniło, pracowałem nad sobą i nadal to czynię we własnym zakresie, chociaż bez pomocy specjalistów odkryłem coś jeszcze. Że jestem typowym przykładem introwertyka. Zamykam się na ludzi. Jak do nich wychodzę jestem stuprocentowo naturalny, ale dłuższe spędzanie w jakimś gronie mnie przytłacza i dobija i jak zwykle w takich sytuacjach chciałoby się uciec. Poczyniłem spore kroki w poprawie mojego własnego "ja" ale tego kim jestem, nie zmienię. Staram się iść dalej do przodu patrząc pozytywnie na świat (pomimo tego że wiecznie myślę negatywnie, chociaż nie zawsze), ale martwi mnie fakt że w wieku za chwilę 25 lat nadal będę tym kim jestem, niby szczęśliwym gościem, ale nie będącym w związku, patrzącym z lekką zazdrością na swoich młodszych i starszych rówieśników, którzy już są pożenieni i mają dzieci.

Pewnie zaskakujące jest też to że piszę ten post w Sylwestra, właściwie to już w Nowym Roku, zamiast się bawić jak inni. Cóż, nie jestem jak inni i nie zamierzam udawać, sylwester jest przereklamowany, mógłby być co tydzień lub co miesiąc. Każdy powód do imprezowania jest dobry, a że imprezować nie lubię, to zdecydowanie utrudnia sprawę.

Tyle tytułem wstępu. I tak gdybym chciał się rozpisać bardziej o sobie i zajęło by mi to z dobrych parę godzin.

Anyway, jeszcze raz witam wszystkich i życzę uśmiechu, szczęścia i z zdrowia, oraz odnalezienie na nowo siebie w 2015 roku! :)

"Our Job Is To Haul Your Load, Not Take Your Crap!" \m/ ( - - ) \m/

Offline Rea

• Legendarny użytkownik
  • Poniżej dna
Odp: Uszanowanie wszystkim!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 01, 2015, 02:17:43 »
Witaj. :)
"Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo - odleci,
jeśli ją ściśniesz za mocno - umrze.
Oto jedna z zagadek."

Tom T. Hall

Iwona

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 01, 2015, 04:00:07 »
Anyway, jeszcze raz witam wszystkich i życzę uśmiechu, szczęścia i z zdrowia, oraz odnalezienie na nowo siebie w 2015 roku! :)
Dziękuję. Witam Cię tutaj i wzajemnie życzę wszystkiego udanego. ^^

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 01, 2015, 11:52:36 »
Witaj na forum :)
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 01, 2015, 11:59:23 »
Hej :)
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline Jetro

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 01, 2015, 13:53:32 »
Siemanko w nowym roku. :)