Autor Wątek: Konkurs na blog roku 2014, proszę o wsparcie!  (Przeczytany 479 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Przemek_44

• Nowy użytkownik
  • *
Konkurs na blog roku 2014, proszę o wsparcie!
« dnia: Luty 03, 2015, 22:52:13 »
Cześć Wszystkim!

Wiem, że to dział dla nowych witających się użytkowników, a ja jestem już na tym forum chwilę czasu, więc witać się nie zamierzam..

Piszę, tu, bo prawie każdy tu zagląda, a ja chciałbym prosić o wsparcie i głosy

Otóż w czym rzecz :

Zauważyłem, że wiele osób, czy to na tym forum, czy innych zażywa różne leki uspokajające z gruby benzodiazepin (Clonazepam, Lorafen, Alprazolam, Relanium, Cloranxen itd itd) jak również różne usypiacze typu Stilnox, Imovane, Sonata i to nie doraźnie, regularnie..a więc temat poniekąd w przyszłości może dotyczyć każdego..

.. z przyjemnością chciałbym poinformować że mój blog bierze udział w konkursie na blog roku 2014 w kategorii „Życie i społeczeństwo”

- piszę na nim jak wiecie o swoich licznych doświadczeniach w temacie uzależnienia od leków uspokajających z grupy benzodiazepin i nasennych

- o tym, że problem istnieje od dawna, powoli stając się dużym problemem społecznym, a jest wciąż marginalizowany przez służbę zdrowia, w tym nie których lekarzy (nie wszystkich!),

- piszę o tym, że wielu specjalistów, niekoniecznie psychiatrów wciąż przepisuje BZD zbyt długo, zbyt często i nie zawsze w pełni uzasadnionych przypadkach, nie informując swoich pacjentów o możliwych konsekwencjach, tym samym nieświadomie uzależniają swoich pacjentów, a później rozkładają ręce..

- o tym, że prawie w ogóle nie ma detoksów, miejsc, ani programów terapeutycznych w publicznej służbie zdrowia, gdzie mogli by się leczyć ludzie z tym problemem..często są umieszczani „na doczepkę” na detoksach alkoholowych, względnie narkotykowych

- o tym, że NFZ póki co nie przewiduje środków, na stworzenie oddzielnych grup terapeutycznych dla lekomanów

Nie to, żebym się spodziewał jakiejś wygranej, ale może choć trochę nagłośnie tą tematykę, gdybym w ogóle załapał się w 10-siątce blogów, które w danej kategorii przejdzie do dalszego etapu

Jeśli chcecie przyczynić się do nagłośnienia sprawy, aby się coś zmieniło w tym temacie, poprawiło w leczeniu osób z tym problemem, którzy ciągle nie mają swojego miejsca (wiem co mówię, "otarłem się" trochę po różnych ośrodkach) lub po prostu macie ochotę zagłosować na mój blog odżałujcie 1,23zł i wyślijcie proszę

SMS na numer 7122 (koszt smsa 1,23 zł – dochód przeznaczony na Fundację Dzieci Niczyje) wpisując w treści C11753 (uwaga, ten numer wpisujemy bez spacji!)

Wszystko zależy od głosowania internautów, czy blog przejdzie do drugiego etapu (wybory przez Jury- w tej kategorii Kamil Durczok)
Głosowanie ruszyło od dzisiaj od godz.15.00 i potrwa do 10 lutego ..

Z góry dziękuje!  :uklon:

Tu bezpośredni link do konkursu:

http://blogroku.pl/2014/kategorie/moja-lekomania-uzalelznienie-od-lekalw-uspokajaja-,ckn,blog.html

« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2015, 12:14:41 wysłana przez Przemek_44 »
Mój blog bierze udział w konkursie na blog roku 2014 w kat. "Życie i społeczeństwo"

Jeśli chcesz zagłosować na niego wyślij proszę SMS na numer 7122 (koszt 1,23 zł) wpisując w treści C11753 (numer wpisujemy bez spacji!)

Blog o uzależnieniu od leków uspokajających (benzodiazepin).