Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 1070 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lonely

• Nowy użytkownik
  • *
Witam
« dnia: Luty 27, 2015, 16:04:25 »
Skoro założyłem już tutaj konto to się przywitam.  Aktualnie mam 22 lata, bez pracy, bez żadnych znajomych, bez przyszłości, ciągle tylko siedzę w domu i zastanawiam się jak przezwyciężyć tą chorobę, ale czasem już brak mi sił, żałuję że moje życie wciąż jeszcze trwa. Oficjalnie nie mam stwierdzonej fobii, ponieważ nie byłem u żadnego specjalisty, ale wiem że ją mam i to odkąd tylko pamiętam. Jedyną osobą, której powiedziałem o fobii jest moja mama, ale czego ja się spodziewałem, od razu tekst typu "siedzisz w tym internecie i czytasz te głupoty". Wiadomo, że zdrowy nie zrozumie chorego, dlatego założyłem konto tutaj.

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2015, 16:12:27 »
Witaj na forum. :) A może spróbujesz isc do psychiatry albo chociaż do psychologa .
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

keram

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 27, 2015, 16:31:04 »
A co zrobiłeś by spróbować to zmienić??
Może faktycznie mama ma racje??
.
A poza tym to  Cześć.

Offline Steppenwolf

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 27, 2015, 17:23:33 »
Hej.
Na zmiany nigdy za późno. W poniedziałek idź zapisać się do jakiegoś specjalisty. Bez żadnych wymówek, po prostu zmuś się do tego i to zrób. Swoją drogą skoro spędzasz dużo czasu w domu, to polecam uczyć się na własną rękę przydatnych rzeczy, które mogłyby przydać ci się zawodowo. Przykładowo mógłbyś uczyć się programowania, czy czegoś związanego z grafiką. Programować to można nawet zdalnie, na zasadach freelancingu, także wiesz. Grunt, to nie stać w miejscu i nie zajmować sobie głowy nieustannym użalaniem się nad sobą. Tak swoją drogą długotrwałe siedzenie w domu przyczynia się do twoich lęków. Nie mówię, żebyś od razu leciał do klubu i próbował podrywać dziewczyny, ale dobrze by było gdybyś chodził przynajmniej na jakieś spacery, uśmiechał się do ludzi i po prostu próbował wyjść z marazmu.

Offline Rea

• Legendarny użytkownik
  • Poniżej dna
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 28, 2015, 10:52:31 »
Witaj. :)
"Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo - odleci,
jeśli ją ściśniesz za mocno - umrze.
Oto jedna z zagadek."

Tom T. Hall

Offline kapi

• Nowy użytkownik