Autor Wątek: Propozycje nowych kategorii i działów  (Przeczytany 8141 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
Propozycje nowych kategorii i działów
« dnia: Sierpień 15, 2009, 16:30:58 »
Tutaj zgłaszajcie propozycje nowych kategorii i działów na forum. Będzie miło jeśli pomożecie mi rozwinąć to forum :)
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

moriar

• Gość
Odp: Propozycje nowych kategorii i działów
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2009, 15:53:34 »
 No to może nie będę zbyt odkrywczy, ale moim zdaniem na forum brakuje co najmniej kilku działów, które są ściśle powiązane z fobią społeczną. Chodzi mi tu przede wszystkim o relacje międzyludzkie, kompleksy, uzależnienia i sprawy typowo życiowe, jak chociażby sytuacja w szkole czy pracy. Dla mnie są to działy, które są niezbędne na forum, tyczącego się fobii społecznej. Ale nie będę się mądrzył, bo znawcą nie jestem :) .

A poruszając sprawę rozwoju forum - myślę, że dobrym pomysłem byłoby założenie dla niego profilu na naszej-klasie. Nie przepadam co prawda za tym portalem, ale wiem, że umieszczenie tam profilu tego forum mogłoby w znacznym stopniu przyczynić się do jego rozrostu, a chyba wszystkim tu obecnym bardzo na tym zależy. Myślę, że byłoby wielu chętnych fobików, aby być na forum od samego początku jego istnienia, wtedy lepiej jest się wkomponować w "zespół". Wiem to z własnego doświadczenia. Ale oczywiście najpierw trzeba rozreklamować forum a potem należy mieć tylko nadzieję, że z dnia na dzień będzie przybywać nowych userów :) Na razie jest nas pięcioro, więc to od nas zależy jak będzie się rozwijało forum w początkowych etapach jego istnienia. Oby było dobrze, za jakiś czas będzie można zauważyć, czy są jakieś postępy w jego funkcjonowaniu.

Tak więc zakładajmy nowe działy, nowe tematy i piszmy w nich jak najwięcej. Dobra treść (i i spora jej ilość) z pewnością powinna przyciągnąć potencjalnych użytkowników. I oczywiście budujmy miłą atmosferę - to podstawa.

Przepraszam, że trochę nie na temat, ale jak zwykle muszę dodać coś od siebie. I tak nie napisałem wszystkiego, co chciałem. A więc powracając do zakładania nowych działów - w pierwszym akapicie umieściłem parę swoich propozycji(wiem, nie jest ich na razie zbyt wiele). Ale z biegiem czasu(pewnie jeszcze dziś) będzie ich z pewnością więcej. Pozdrawiam.

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 21, 2009, 16:11:19 »
Witaj
Zaraz Twoje sugestie wcielę w życie :)

moriar

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 21, 2009, 16:38:41 »
Dzięki Adminie :) Postaram się założyć dzisiaj jak najwięcej nowych tematów (oby były one przydatne). Porozglądam się po internecie i poszukam może czegoś, co byłoby przydatne w rozreklamowaniu forum. Ale to później, teraz idę patrzeć na mecz ;]

Jest jeszcze jeden problem, który mnie trochę denerwuje. Mianowicie ShoutBox masakrycznie długo się ładuje. Na razie nie jest zbytnio przydatny, bo forum póki co nie jest duże, ale wraz z jego rozwojem, sprawny SB będzie już raczej elementem niezbędnym. Dałoby się coś z tym zrobić?

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 21, 2009, 16:52:26 »
Spokojnie już pracuję nad tym problemem :)

moriar

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 21, 2009, 23:01:58 »
Mógłbys założyć również dział na temat samotności. Raz, że jest ona ściśle powiązana z tematyką fobii, a dwa - chciałem napisać kilka tematów , ale żaden dział mi do nich nie pasował...zdecydowanie najbardziej tyczyły się one samotności ;)

Offline Joasia

• Kreatywna
  • Miejsce pobytu: Elbląg
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 30, 2009, 16:12:25 »
Psychoterapia

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 30, 2009, 17:26:15 »
Wedle życzenia Kasiu dział założony :)

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 29, 2009, 13:53:57 »
W dziale leczenie proponowałbym dla każdego leku(jego nazwy chemicznej) otwierać nowe wątki. To bardzo ułatwia poszukiwanie informacji o leku. Bo jak jest jeden wątek "leki" i każdy tam pisze o swoich a na dodatek podaje nazwy handlowe(których dla tej samej substancji jest mnóstwo), to się robi bałagan.

Dla przykładu np. taki wątek:

Fluoksetyna(Seronil ,Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna, Prozac  )

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 29, 2009, 18:19:20 »
W dziale leczenie proponowałbym dla każdego leku(jego nazwy chemicznej) otwierać nowe wątki. To bardzo ułatwia poszukiwanie informacji o leku. Bo jak jest jeden wątek "leki" i każdy tam pisze o swoich a na dodatek podaje nazwy handlowe(których dla tej samej substancji jest mnóstwo), to się robi bałagan.

Dla przykładu np. taki wątek:

Fluoksetyna(Seronil ,Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna, Prozac  )

To jest dobry pomysł i popieram go ale wydaje mi się, że musiałby nad nim popracować i czuwać jakiś profesjonalista - ktoś kto się na tym zna ;). Żeby nie było bałaganu a informacje o lekach były naprawdę dobre i sprawdzone ;).
Jeżeli znasz się na tym i mógłbyś się tego podjąć to myślę, że nie ma problemu :)
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 29, 2009, 18:23:22 »
Nika ma rację więc jesli chcesz się tym zająć to dam Ci odpowiednie uprawnienia tylko napisz tutaj :)
A jeśli nie to jakoś to zrobię :)

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 29, 2009, 19:54:20 »
To znaczy ja nie sugeruje żeby to jakoś "odgórnie" robić, tylko żeby każdy mógł zakładać wątek o swoim leku(najlepiej podając nazwę chemiczną i uzupełniając ją w nawiasie nazwami handlowymi). Ja brałem kilka leków, więc mogę założyć wątki na ich temat.
W moim wyobrażeniu takie wątki zawierały by zarówno "oficjalne" informacje o lekach jak i nasze doświadczenia, spostrzeżenia itd. na ich temat ;)

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 29, 2009, 21:45:38 »
To znaczy ja nie sugeruje żeby to jakoś "odgórnie" robić, tylko żeby każdy mógł zakładać wątek o swoim leku(najlepiej podając nazwę chemiczną i uzupełniając ją w nawiasie nazwami handlowymi). Ja brałem kilka leków, więc mogę założyć wątki na ich temat.
W moim wyobrażeniu takie wątki zawierały by zarówno "oficjalne" informacje o lekach jak i nasze doświadczenia, spostrzeżenia itd. na ich temat ;)
Masz rację czyli ja widzę to tak otwieram dział leki i tam zakładamy wątki tak jak mówisz :)
Jeden wątek jeden lek tak chyba będzie przejrzyście :)

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 11, 2010, 13:16:27 »
Proszę zakładajcie nowe tematy :) A może macie pomysł na jakiś dział czy reorganizację obecnych działów ?
Macie jakieś propozycje :) ?

Offline iksemel

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 11, 2010, 21:44:25 »
Muszę się zastanowić - jeszcze nigdy nie złożyłem tematu (oprócz powitalnego   :-[)