Autor Wątek: Witajcie  (Przeczytany 538 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Empty box

• Nowy użytkownik
  • *
Witajcie
« dnia: Lipiec 14, 2015, 10:04:03 »
Tutaj Jakub, 19 lat i prawie pięć lat z tą wątpliwie przyjemną przypadłością aka fobią. Wszystko zaczęło się   gdzieś w połowie gimnazjum, byłem regularnie poniżany przez ''kolegów'', później zaczęły się lęki, izolacja itd. Uważam, że wiele straciłem, często rozmyślam jak mogłoby wyglądać moje życie gdyby nie to dziadostwo.
Interesuję się plastyką, zwłaszcza rysunkiem i malarstwem, jestem zafascynowany hiperrealizmem. Próbuję różnych styli ale głównym jest hiperrealizm. Jeżeli chodzi o twórczość, jestem bezwzględnym perfekcjonistą i posiadam dużą ilość krytycyzmu co do swoich prac. Tworzę wiele rzeczy, od portretów, architektury, martwej natury po krajobrazy. Uwielbiam również muzykę, głównie metal ale także muzykę eksperymentalną, trip-hop, ambient, industrial. Próbuje ją również tworzyć, chociaż instrumentów na razie brak więc wspieram się dobrodziejstwem pewnego programu.
Ważne dla mnie są kwestie polityczne, gdyż wbrew ogólnej opinii polityka  ma realny wpływ na nas. Uważam obecny układ za patologiczny, kiedyś może wyjaśnię to w odpowiednim temacie. Jestem można by rzec prawicowcem, chociaż uważam podział lewica-prawica za przestarzały. Moje przekonania to przelatanie się konserwatywnego-liberalizmu, libertarianizmu i narodowego liberalizmu.
W przeszłości często pisałem wiersze, teraz robię to rzadziej. Jedyny wiersz przez jaki się wyrażam to wiersz biały. Szukam motywów w Biblii, klasycznej literaturze, psychologii, własnych doświadczeniach, obecnej kulturze, mediach masowych.
To chyba tyle o mnie :)

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
Odp: Witajcie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 14, 2015, 10:08:57 »
Witaj na forum :) ps: pudełko wygląda mi na pełne... ;)
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline circus mind

• Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Poki co ziemia. Jak przestane pisac to bede w nicości.
  • unkillable monster
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2015, 10:13:28 »
Masz fajne zainteresowania, choc osobiscie polityka rzygam. W domu mam Andrzeja Leppera pewnie dlatego. Wiem ignorant ze mnie. sie ma
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2015, 10:17:36 wysłana przez circus mind »
no hungry no angry no lonley no tired
P24H
ludzie zywcem wyjeci z popularnych seriali dokumentalnych. Jestescie tylko workiem syfu. amen.

Offline Rea

• Legendarny użytkownik
  • Poniżej dna
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 14, 2015, 11:11:47 »
Witaj. :)
"Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo - odleci,
jeśli ją ściśniesz za mocno - umrze.
Oto jedna z zagadek."

Tom T. Hall

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 14, 2015, 13:07:05 »
Hej :)
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline Frusciante

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 22, 2015, 18:11:30 »
Nie dość że rysunek, malarstwo, to muzyka też świetna - jejku!

Offline el in chains

• 宇宙魔女
  • Ekspert
  • quoth the raven, nevermore
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 22, 2015, 18:13:39 »
dzień dobry, fajny masz gust ;)
My veins are blue and connected and every single bone in my brain is electric

“ Niby wszystko miałem jak po maśle: dobrych rodziców, nie najgorsze rodzinne warunki materialne, nie byłem też chyba głupi, ale sam siebie cholernie nie lubiłem. Nieustannie wydawało mi się, że jestem gorszy od innych: słabszy, mniej przystojny, tchórzliwy, nieśmiały, bez muskułów, jednym słowem dupa. ”
-Beksiński