Autor Wątek: Jak żyli fobicy kiedyś?  (Przeczytany 460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dope123

• Nowy użytkownik
  • *
Jak żyli fobicy kiedyś?
« dnia: Styczeń 15, 2016, 13:41:37 »
Jak żyli fobicy społeczni kiedyś? Czy to choroba cywilizacyjna jak np uzależnienie od telefonu, czy towarzyszy ludziom od dawnych czasów? Jeśli jest tu tu jakaś osoba co wie lub ma trochę lat proszę żeby się wypowiedziała na ten temat. Na przykład jak żyli w latach 70-80 i nawet 90 tacy fobicy bo jak patrze na te roczniki to mam wrażenie że czegoś takiego jak ta choroba nie było Proszę o wyjaśnienie. Dziękuję i Pozdrawiam :)

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
  • Mam smoka i nie zawaham się go użyć
Odp: Jak żyli fobicy kiedyś?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 15, 2016, 19:30:14 »

Ludzie nie zamykali się w domach, bo co mieli w nich robić ? Było raptem kilka  polskich kanałów, telefony komórkowe były strasznie drogie i mało kto takowy posiadał (w sumie posiadali go tylko biznesmeni), internetu nie było, FB nie było :)

Offline Exeen

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2016, 02:18:55 »
A w czasach prehistorycznych jak sobie radzili?

Jolaos

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 16, 2016, 07:33:20 »
xd

Offline JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 16, 2016, 10:12:00 »
zamykali nas tak jak zwyklych wariatow...traktowali jako niebezpiecznych dla otoczenia...wszystko co odstawalo od normy to fartuch i lobotomia... :))
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline dope123

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 18, 2016, 15:24:20 »
ja osobiście leczę fobię i idzie wszystko w dobrym kierunku a pytanie zadałem ponieważ męczyła mnie myśl jak żyli tacy ludzie jak my na ogół w tamtych czasach bo teraz to dom i komputer a kiedyś? Okej tyle z mojej strony.  najwięcej wkładu musimy wnieść my sami by wyjść z tego. Pozdrawiam i liczę żę będzie lepiej  :)