Autor Wątek: Nowa(Generacja)  (Przeczytany 283 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NowaGeneracja

• Ta, która uśmiecha się do innych c:
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Podkowa Leśna, woj. mazowieckie
    • Facebook
Nowa(Generacja)
« dnia: Styczeń 31, 2016, 16:41:29 »
Witam!

Nazywam się Angelika Kałdus (ciekawe, czy będę żałować ujawnienia mienia...). Pochodzę z miasta pod Warszawą. Do niedawna zmagałam się z depresją, która trwała kilka lat. Mimo tego, że już minęła, nadal zmagam się z własną osobowością. Zaczęłam walkę z (niezdiagnozowaną) prokrastynacją; mam też ogromny lęk przed jakąkolwiek porażką, jestem perfekcjonistką, nie mam wiary we własne siły.
   Interesuję się końmi, sportem, kulturą japońską, psychologią i polityką. Mam talent pisarski, bardzo ciężko podejmować mi jakiekolwiek decyzje (a obecnie stoję przed rozdrożem dotyczącym wyboru szkoły średniej); wszystko mnie interesuje, przez co nie chcę rezygnować z żadnej aktywności i specjalizować się tylko w jednej z nich. Przeszkadza mi to jednak bardzo C:
   Jestem szatynką z wadą wzroku w obu oczach -1,5; mam nadwagę. Gdy jestem sama, boję się spytać kogoś na mieście o drogę, a gdy chociaż jedna osoba jest ze mną, mogę góry zdobywać i przejąć dowództwo w każdej sprawie. Prac zespołowych w szkole nie lubię - jest to spowodowane tym, że chcę spełniać swoje pomysły w całości, bez żadnych kompromisów. Wiem też, że dostanę dobrą ocenę, nieważne jaki projekt będę wypełniać. Nie jest to jednak plus. Chcę nauczyć się pracować w grupie, ponieważ chcę zacieśniać więzi między mną a moimi znajomymi i tworzyć z nimi wspaniałe projekty.
   Myślę, że moja niechęć może być spowodowana faktem, że przez bardzo długi czas nie było osoby lepszej ode mnie w wielu przedmiotach, przez co myślałam: po co mam iść na kompromis z kimś, kto ma według mnie gorsze pomysły? Jednak trzy lata temu, w gimnazjum, wszystko zaczęło się zmieniać. Moje talenty przestały wystarczać, ja zaczęłam mieć ogromną depresję, wagarowałam, przez co pojawiły się zaległości w nauce. Wpadłam w nałóg komputerowy, zaczęła się prokrastynacja, a koncentracja znacznie się obniżyła. Nie chciałam się uczyć, więc inni zaczęli mnie szybko prześcigać. Zamiast piąć się w górę, ja pogrążałam się w swoich kompleksach jeszcze bardziej... Teraz jednak jest inaczej - nadal muszę nauczyć się wielu rzeczy, ale bardzo chcę żyć.
   No, to chyba tyle o moich problemach c;
   P.S. Z chęcią pogadam z kimś o wszystkim i o niczym. Odważysz się?... c:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2016, 12:33:16 wysłana przez NowaGeneracja »

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
Odp: Nowa(Generacja)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2016, 16:47:28 »
Witaj na forum :)
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline mustang

• Ekspert
  • Miejsce pobytu: lubuskie
  • walczę...
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2016, 22:47:07 »
Cześć Angelika :) Achh... Też mnie męczy mój perfekcjonizm. :)

Offline Rea

• Legendarny użytkownik
  • Poniżej dna
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2016, 22:47:26 »
Witaj. :)
"Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo - odleci,
jeśli ją ściśniesz za mocno - umrze.
Oto jedna z zagadek."

Tom T. Hall