Autor Wątek: Historia Dekiella  (Przeczytany 2003 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dekiell

• Użytkownik
  • **
Historia Dekiella
« dnia: Grudzień 20, 2010, 19:45:08 »
witajcie wszyscy :( mam do was takie jedno pytanie małe:
tak samo się czujecie jak ten chłopiec ?

Nie wiem co mi dolega. Dzisiaj dowiedziałam się o istnieniu czegoś takiego jak fobia społeczna. Nie wiem czy to to czy po prostu zwykła nieśmiałość.Oprócz kilku znajomych z dzieciństwa nie mam innych kolegów i koleżanek. Kiedy jestem w towarzystwie nowej osoby, w ogóle się nie odzywam, pocą mi się ręce, a serce wali jak młot. Boję się odezwać, bo lękam się tego co ta osoba o mnie pomyśli. Bez przerwy myślę, że wszyscy mnie oceniają. Kiedy idę ulicą cały czas mi sie wydaje że każdy na mnie patrzy. Patrzy... w ten zły sposób. Śmieje się ze mnie. Wystąpień publicznych unikam jak ognia, kiedy mam jakąś prezentację w szkole wygłosić przed klasą po prostu nie przychodzę. Kiedy odpowiadam przed nauczycielką, jak jesteśmy same w sali po prostu nie moge wykrztusić z siebie słowa, a jeśli mi się uda to głos strasznie mi się trzęsie, pocę się i czerwienię. Poza szkołą zazwyczaj nigdzie nie wychodzę, bo prawie nie mam znajomych, a mam dopiero 16 lat. Nie wiem co robić.

Offline nika

• V.I.P
Odp: Historia Dekiella
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 20, 2010, 19:51:39 »
Dekiell  <przytul>
No tak historia, którą opisałeś przypomina objawy fobii społecznej. I myślę, że większość osób będących na tym forum myśli i czuje podobnie :(
Czy w Twoim przypadku od zawsze tak jest?

Obcy wydziel może historię Dekiella jako osobny temat żeby nam nie umknęła w powitaniach ;)
Mam nadzieję, że Dekiell nie będzie miał nic przeciwko temu :)
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline dekiell

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 20, 2010, 20:20:03 »
zawsze wtedy gdy jestem przy ludziach.Od zawsze hmm trudne pytanie,bo wiele w dzieciństwie przeżyłem więc sam nie wiem!

Kiedy jestem w towarzystwie nowej osoby,w ogóle się nie odzywam, pocą mi się ręce, a serce wali jak młot. Boję się odezwać, bo lękam się tego co ta osoba o mnie pomyśli. Bez przerwy myślę, że wszyscy mnie oceniają. Kiedy idę ulicą cały czas mi sie wydaje że każdy na mnie patrzy. Patrzy... w ten zły sposób. Śmieje się ze mnie. Wystąpień publicznych unikam jak ognia....

szkołę już skończyłem, miałem robić liceum jeszcze uzupełniające ale po kilku tygodniach nie dałem rady strach mną tak zapanował że nie dawałem rady przesiedzieć kilkunastu godzin z klasą... teraz siedzę w domu, za kilka miesięcy zacznę prawo-jazdy i kurs jakiś zrobię...

na razie nie daję sobie rady w sklepie... często zdarzają się Ataki...
i wszędzie gdzie więcej ludzi... :(

- nie mam nic przeciwko obcemu :D

Offline raczek__

• Aktywny użytkownik
    • last
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 01, 2012, 17:48:21 »
Zupełnie jakbym czytała o sobie..