Autor Wątek: nareszcie cos dla mnie! :)  (Przeczytany 1582 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline saura

• Nowy użytkownik
  • *
nareszcie cos dla mnie! :)
« dnia: Marzec 06, 2011, 09:58:38 »
czesc wszystkim zgromadzonym!  <lovely>

znalazlam to forum wczoraj przez przypadek, szukajac info o arketisie. zaczelam przegladac i to jest to! przez tyle lat meczylam sie i przezywalam katusze przy kazdorazowym kontakcie z ludzmi (ilosc nie miala znaczenia) i zawsze winilam siebie. ze jestem jakas nie taka jak trzeba, nienormalna, sztywna itd. sami zreszta wiecie.
najlepiej czuje sie sama ze soba, choc i wtedy nawet mysl o innych napawa mnie lekiem. jest w tym jakas sprzecznosc, musze dodac, bo jednoczesnie tesknie za towarzystwem i cierpie z powodu izolacji, ktora sama sobie narzucam. jakie to popieprzone...

tak czy siak - ciesze sie ze jestescie! dobrze poczuc, ze nie jest sie wioskowym waryjotem tylko chorym czlowiekiem jakich wielu.

zaczelam wlasnie zazywac arketis, dzis jest trzeci dzien. jutro zas ide do nowej pracy - umieram z przerazenia, jak pewnie mozecie sobie wyobrazic... nowi ludzie, nowe miejsce - jak ja to przezyje???
bede zagladac na forum, opowiem Wam jak mi poszlo.

a poki co - milej niedzieli!  <przytul>

Offline scintilla

• Kreatywna
  • Panna nikt
Odp: nareszcie cos dla mnie! :)
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2011, 10:04:35 »
cześć sauro. Masz rację to forum jest dla ciebie. Większość z nas ma podobnie, więc wiemy co przeżywasz <przytul> Tak więc rozgość się i czuj się jak u siebie :)

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2011, 10:19:36 »
Witaj serdecznie :*

Zaglądaj do nas i pisz o wszystkim :)
Powodzenia <nihil>
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2011, 11:04:59 »
Witaj :)
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

chwila

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 06, 2011, 11:42:13 »
Witaj,
następnym razem zamiast arketisu poproś o inny zamiennik np. parogen ( podobna cena ),
chyba, że lubisz ten gorzki smak ; )
Pozdr. i powodzenia.

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 06, 2011, 11:43:58 »
Cześć ;)

Offline Nenaja

• świnia
  • Różowa
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 06, 2011, 15:30:41 »
Witaj :)

Jacksons

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 06, 2011, 17:12:07 »
Cześć sauro. :)

Życzę powodzenia w pierwszym dniu pracy, a jak to jest, to wiemy, aż za bardzo. Napisz później jak było.

Juka

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 08, 2011, 15:04:53 »
czesc!

Offline saura

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 09, 2011, 19:06:18 »
no hej, dzieki za cieple powitanie  <lovely>  (ta ikonka jakos tak mi pasuje, bede wiec jej radosnie naduzywac, a co!)

dzis trzeci dzien w nowej pracy - wdrazam sie powoli. poniedzialek byl dosc ciezki, chociaz musze dodac, ze arketis mnie tak otumanil, ze prawie zasypialam tam na stojaco. tak wiec bardziej martwilam sie o to, zeby nie chrapac niz o ludzi dookola  :D a ludzie swoja droga okazali sie bardzo mili i przyjaznie nastawieni - i chwala im za to! jutro ostatni dzien,a potem 3 - dniowy likend. chyba spedze go w lozku, cos tak czuje...
w pon. poszlam spac o 19, obudzilam sie o 5 rano - rozdygotana, wczoraj powtorka z rozrywki: polozylam sie o 21, a o 4 juz nie moglam spac. mysle ze to arketis mnie tak rozwala. czy tez mieliscie podobne objawy? tak jakby tabletka przestawala dzialac nad ranem i zaczyna sie jazda - jak zejscie po dragach. trzese sie do momentu az wezme kolejna dawke i wtedy to powoli ustepuje.
zawsze unikalam lekow, antybiotykow nie biore programowo od lat, lecze sie tylko domowymi metodami, jak cos boli to tez staram sie zdzierzyc dzielnie, ew. jakis rumianek, czy amol uzyje - zalezy co mi doskwiera. na ten eksperyment z arketisem powazylam sie glownie ze wzgledu na spodziewany stes w nowej pracy, poza tym moja przyjaciolka na tym jest i bardzo sobie chwali. coz, madrosc ludowa mowi, ze jak cos pomoglo Kowalskiej to nie znaczy ze pomoze i tobie.

dzis dzien 6 eksperymentu. tabletek mam na ok. 4 tygodnie. na razie plan jest taki, ze zazywam do wyczerpania zapasu. no chyba ze przestane w ogole sypiac, wtedy pewnie odstawie  <bbig_smile>

dajcie prosze znaka (jesli wiecie - rzecz jasna) czy arketis zawsze tak dziala i czy mozna jakos zniwelowac skutki uboczne. dzis spalam 7h, ktos powie ze to duzo - niestety, dla mnie niewystarczajaco. 8h to minimum zebym jakos przetrwala dzien. no i to przesuniecie pobudki na 4 rano tez mi nie sluzy. nie wiem czy to istotne, ale biore 10 mg - obralam plan minimum.

sory jesli pisze metnie, ale naprawde po tych proszkach ciezko mi sie mysli a i percepcja nie ta.

pozdrawiam i do sklikania!

Jacksons

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 10, 2011, 18:57:42 »
Sauro, dobrze że pierwsze dni minęły Ci na spokojnie w nowej pracy. Mam nadzieję, że wkrótce tak się wdrożysz, że nie będziesz już musiała przyjmować leków, które raczej Ci nie służą. Przynajmniej ten który stosujesz. Informacji o leku Ci nie podam, bo się nie znam i sam z resztą nic nie biorę.
Co do snu, to też muszę przespać najlepiej 8 godzin, żeby dobrze funkcjonować. Pisz jak mijają Ci kolejne "pierwsze" dni w pracy ( najlepiej w temacie praca/szkoła :) ) , czy pojawiły się zmiany w działaniu leku, a także czy poprawiła się jakość snu.

Offline saura

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 10, 2011, 20:06:28 »
dzieki Jacksons za sugestie - moze po prostu przeniose ten watek do wskazanego dzialu? na ogol nie korzystam z forow, wiec slabo sie orientuje co, gdzie i jak. wszelka pomoc i wskazowki mile widziane :)

Jacksons

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 10, 2011, 21:05:46 »
Jeśli będziesz pisała o pierwszych dniach w pracy i relacjach z ludźmi w pracy, to najlepiej w wątku praca/szkoła, a jeśli o działaniu leków, to w dziale o lekach. :)