Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Uzależnienia / Odp: Słodycze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Monia0 dnia Dzisiaj o 19:18:27 »
dzisiaj zjadłam sporo słodyczy m.in. pączka z nadzieniem, jedną krówkę, jedną delicję, wafelka i kilka kostek czekolady mlecznej Milka.
2
Kulinaria / Odp: Co masz na obiadek
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aune dnia Dzisiaj o 17:37:19 »
żur
3
Psychologia / Odp: Jak się czujesz dzisiaj ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SuperNick dnia Dzisiaj o 17:25:53 »
3 a może i 2...
4
Psychologia / Odp: Jak się czujesz dzisiaj ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aune dnia Dzisiaj o 16:56:53 »
Całkiem dobrze.
5
Uzależnienia / Odp: Słodycze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aune dnia Dzisiaj o 16:44:18 »
Nic
6
Inne choroby i dolegliwości / Odp: Bezsenność
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Michal90 dnia Dzisiaj o 12:33:14 »
Nie wiem czy to co chcę napisać jest w odpowiednim temacie ale ta przypadłość najczęściej mnie dopada przed snem. Już jako dziecko miałem pewne dziwne zaburzenie, w pewnym momencie po prostu wszystko wokoło mnie zaczyna przyśpieszać 10 razy, wszystko wydaję się być wiele razy głośniejsze i szybsze, dłonie, palce wydają się być nie naturalnie duże ale tylko w dotyku, w głowie niesamowity natłok myśli i irracjonalny strach. Jak już wspomniałem zaczęło się to jak byłem dzieckiem, później było kilka lat spokoju a teraz to powróciło, głównie przed snem, ciężko mi to jest jakoś racjonalnie opisać, nie wiem czym to jest spowodowane, to pojawiło się u mnie na wiele lat przed fobią społeczną. Nie wiem co o tym myśleć i co z tym robić, dodam że jest to strasznie uciążliwe.
8
Psychologia / Odp: Czy jesteś dzisiaj szczęśliwy czy nieszczęśliwy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aune dnia Dzisiaj o 08:02:45 »
5
9
Uzależnienia / Odp: Słodycze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aune dnia Wczoraj o 23:21:48 »
Jednego pierniczka w czekoladzie,dwa piszingery czekoladowe,3 ciastka kruche z czekoladą
10
Polityka / Odp: Polityczny miszmasz
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Supa dnia Wczoraj o 22:20:10 »
Konflikt z Izraelem według Marcina Makowskiego

https://opinie.wp.pl/marcin-makowski-na-konflikt-z-izraelem-ruszylismy-jak-z-dyplomatyczna-szabelka-na-czolgi-sabotowani-przez-wlasnych-zolnierzy-6221985536255617a

Cytat : "Czy nam się to podoba, czy nie, ale tak wygląda obecnie punkt wyjścia w relacjach Polska-reszta świata. Zagraniczne media właściwie w całości powielają nieprawdziwe informacje na temat ustawy, premier Mateusz Morawiecki zamiast o flance wschodniej NATO, musi odpowiadać na Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium o II wojnie światowej, anglojęzyczny profil Polskiej Fundacji Narodowej na Twitterze ma niespełna 340 obserwujących, a od 8 lutego opublikował… cztery wpisy. Aby uzmysłowić sobie skalę problemu, wystarczy wymienić jeden przykład. O "polskich Żydach przerażonych erupcją antysemityzmu", pisze nawet amerykański prawicowo-populistyczy portal Breitbart. Do tej pory niezwykle przychylny rządowi Prawa i Sprawiedliwości. Tekst natomiast ilustruje zdjęciem zdewastowanego cmentarza żydowskiego... zrobionym kilkanaście lat temu we Francji."

Rząd PISu oczywiście nie jest święty w tej całej sprawie licząc już od samego początku ale zagraniczne media w tym temacie działają jak... sowieckie. Czy przez ponad 3 tygodnie tak ciężko było im się zapoznać w pełni ze sprawą?Coś mi się wydaje że nie, upatruje działania z premedytacją. Zastanawiam się kto tam pracuje. Chyba banda dyletantów albo to co napisałem przed chwilą, cyników. Jakby to były dopiero pierwsze dni od rozpoczęcia to może jeszcze można by przymknąć oko. Jednak nie na wszystkie pomyłki.
Strony: [1] 2 3 ... 10