Autor Wątek: Biznes fobika  (Przeczytany 15775 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
Odp: Biznes fobika
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 04, 2015, 09:24:57 »
zapomnialbym dodac ze POLAK to bialo czerwony pionek... :))
Oczywiście do tego zestawu potrzebny będzie jeszcze żyd, a więc pionek z pejsami oraz murzyn, czyli czarny pionek z dzidą :) Z takim zestawem można próbowac podbić polski rynek patriotyczny  :))

Offline ewwkka168

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 21, 2016, 21:46:10 »
Ja raczej nigdy w życiu nie założę własnej firmy... wolę na spokojnie u kogoś pracować i dostawać co miesiąc pensję.

Offline Artmedia9

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Podkarpacie
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 27, 2016, 11:23:08 »
Jeśli sklep z planszówkami, to do tego trzeba by coś jeszcze dodać. Np. punkt ksero. Samymi planszówkami raczej się nie zarobi. Są przecież także kawiarnie itp., które robią takie dni z grami i wtedy udostępniają je za darmo.
A próbował ktoś handlować różnymi drobiazgami z Chin ? Tam dochodzi jeszcze cło ale ciekaw jestem, jak to się opłaca. Oszczędza się na powierzchni wystawowej, bo to zwykle się odbywa przez Internet, można też wzbogacić to o sprowadzanie konkretnych produktów na życzenie.

Offline ustalino

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 21, 2017, 10:50:26 »
Odświeżam wątek, bo nie ma sensu chyba zakładać nowego. Ja coraz częściej myślę o swoim biznesie. Mam pewne obawy, to wiadomo ;) Ale staram się do tego jak najlepiej przygotować. Czytam blogi poświęcone własnemu biznesowi, szukam artykułów o finansach. Moje największe obawy to zatory płatnicze. Znalazłem nawet artykuł na ten temat reklama ,więc jeśli też myślicie o swojej firmie, to warto go przeczytać! Zastanawiam się też nad jakimś kursem z zarządzania.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2017, 16:09:27 wysłana przez fobka »

Offline SuperNick

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 21, 2017, 16:40:40 »
Mam mnóstwo pomysłów na biznes, ale obawy przed tym, że nie wypali dominują. Musiałabym mieć duży zapas kasy na to, by chociaż wyjść na zero jak nie wypali zamiast zostać z długami. Nie można uzyskać dotacji na pokrycie kosztów ZUSu itp.

If we gonna kill each other, how we gonna live forever?
If we gonna live forever, how we gonna kill each other?