Autor Wątek: Biznes fobika  (Przeczytany 16572 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
Odp: Biznes fobika
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 04, 2015, 09:24:57 »
zapomnialbym dodac ze POLAK to bialo czerwony pionek... :))
Oczywiście do tego zestawu potrzebny będzie jeszcze żyd, a więc pionek z pejsami oraz murzyn, czyli czarny pionek z dzidą :) Z takim zestawem można próbowac podbić polski rynek patriotyczny  :))

Offline ewwkka168

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 21, 2016, 21:46:10 »
Ja raczej nigdy w życiu nie założę własnej firmy... wolę na spokojnie u kogoś pracować i dostawać co miesiąc pensję.

Offline Artmedia9

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Podkarpacie
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 27, 2016, 11:23:08 »
Jeśli sklep z planszówkami, to do tego trzeba by coś jeszcze dodać. Np. punkt ksero. Samymi planszówkami raczej się nie zarobi. Są przecież także kawiarnie itp., które robią takie dni z grami i wtedy udostępniają je za darmo.
A próbował ktoś handlować różnymi drobiazgami z Chin ? Tam dochodzi jeszcze cło ale ciekaw jestem, jak to się opłaca. Oszczędza się na powierzchni wystawowej, bo to zwykle się odbywa przez Internet, można też wzbogacić to o sprowadzanie konkretnych produktów na życzenie.

Offline ustalino

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 21, 2017, 10:50:26 »
Odświeżam wątek, bo nie ma sensu chyba zakładać nowego. Ja coraz częściej myślę o swoim biznesie. Mam pewne obawy, to wiadomo ;) Ale staram się do tego jak najlepiej przygotować. Czytam blogi poświęcone własnemu biznesowi, szukam artykułów o finansach. Moje największe obawy to zatory płatnicze. Znalazłem nawet artykuł na ten temat reklama ,więc jeśli też myślicie o swojej firmie, to warto go przeczytać! Zastanawiam się też nad jakimś kursem z zarządzania.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2017, 16:09:27 wysłana przez fobka »

Offline SuperNick

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 21, 2017, 16:40:40 »
Mam mnóstwo pomysłów na biznes, ale obawy przed tym, że nie wypali dominują. Musiałabym mieć duży zapas kasy na to, by chociaż wyjść na zero jak nie wypali zamiast zostać z długami. Nie można uzyskać dotacji na pokrycie kosztów ZUSu itp.

If we gonna kill each other, how we gonna live forever?
If we gonna live forever, how we gonna kill each other?

Offline demcienistyczny92

• ''kiedy cię dopada zwątpienie wylicz, choć jeden raz kiedy świat cię zadziwił..''
  • Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Dolnośląskie
  • 《♧ToJużNieJaUmarłoCośWeMnie¡NicMiSięNieChce♧》
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 23, 2018, 20:42:28 »
Cały czas o tym myślałem i nawet miałem sporo pomysłów aby ruszyć z miejsca, w sumie nie żadna działalność gospodarcza ani nic w tym stylu ale coś bardziej interesującego, lecz musiałbym najpierw zarobić 20k by móc drgnąć ale to pracochłonne wierzę że się uda w nieodległym czasie jak wszystko wymaga odpowiedniego momentu, w tej kwestii staram się być cierpliwy ale co z tego wyjdzie czas pokaże  :-X
" wiem, czasem to wredny skurwiel, raczej nie siedzi potulnie,
i kiedy już plecak masz pełen wkurwień dorzuci chętnie furie.. !"

Offline abcczasamid

• Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 07, 2018, 14:27:32 »
Z tego co pamiętam, żeby w tym banku dostać kredyt inwestycyjny działalność trzeba prowadzić min. 1,5 roku. Niby nie pobierają wstępnych prowizji, ale trzeba zapłacić marżę 4 albo 5 %. 
Jakbym już miał brać kredyt to korzystniej wychodzi w polskim PKO.

Offline JOY OF SATAN

• SZATAN ROKU
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 07, 2018, 14:56:55 »
A ja miealem szanse dostalem 2 tys eruo w sprzecie komputer i telefon Samsung Galaxy s5.
Przez rok placili mi caly zasilek 189 euro tygodniowo, bylem przez rok zwolniony z podatku mialem robic przeróbki stron internetowych...
Ale jestem fobikiem i tylko raz poszedlem poroznosic ulotki, odezwala sie jedna osoba poszedlem na spotkanie doradzilem zmiany...juz sie koles nie odezwal...ale potem sprawdzalem jego strone i wprowadzil zmiany ktore zaproponowalem...
Tak siak czy owak jestem fobikiem i chociazbym dostal milion euro kredytu to i tak bym to spierdolil...
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?