Autor Wątek: Chemiczny spokój  (Przeczytany 2102 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline edit

• Zaawansowany użytkownik
Chemiczny spokój
« dnia: Kwiecień 07, 2011, 21:02:49 »

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: W pustce
Odp: Chemiczny spokój
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 09, 2011, 12:34:09 »
Obejrzałem ten film. Ukazuje pewne prawdy ale jest dość stronniczy. Jak ze wszystkim tak i z lekami trzeba uważać i myśleć.
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline Grotek

• Moderator Globalny
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 14, 2011, 18:23:55 »
Przepraszam bardzo za określenie ale ja pie**ole,dawki jakie ta pani przyjmowała moim zdaniem powinna zabijać,heh może mi się tylko tak wydaje,ja rozumiem ze wszyscy mamy problemy ale czy czy lekarze nie potrafią inaczej leczyć tylko tonami leków...

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 05, 2012, 21:06:36 »
Co ja powiem norma Kaduceuszy, lecza czym maja w tabletkach, a nieswiadomi ludzie przewaznie w zaufaniu polykaja tab letki wedlug wskazan, a pozniej mozg sie konczy a zaczyna delirium, umieranie bez leku (nie na zarty) i paniczne poszukiwanie nastepnej tabletki, szczegolnie dla benzo-dwu-diazepin.
Przerosniete miasta, molochy, gdzie wieczny halas, swiatla, ruch aut, tabuny ludzi to rzecz ciagla, wytchnienia zaznac nie mozna, sprawiaja ze ludzie uciekaja w leki, bo zyc bez juz sie nie da.
Niestety medycyna "konwencjonalna" wyciaga swiadomie zbyt mocne dziala, po to by spowodowac uzaleznienie, zniszczyc czlowieka lekami bo zalezy ale na zyskach nie na czlowieku.
Powiekszaja "rynek" (patologiczne srodowisko i liczbe ludnosci) do rozmiarow o jakich sie fizjonomom nie snilo a wszystko to dla korzysci wlasnej bo pacjent to kasa.
Jaki narkomania to spokuj mozna sie przekonac na alkoholikach, z tym ze Xanax to po tym nawet siedziec nie mozna jak nie zwiekszy sie dawki.

Zwyczajne diabły i Kaduceusze, moim zdaniem swiatem rzadza Matoly

Obrazek przedstawia Kaduceusz, fallus diabla Baphometa i symbol wiedzy lekarzy. O narkotykach (psychotropach) nie wiedza nic!!! Szok co lekarz moze kazac laczyc!!! Aktorstwo w filmie pierwsza klasa, przeciez jak ktos laczy psychotropy np. Benzodiazepiny z SSRI to ma dziury w glowie ze nie wie jak sie wlasna matka nazywa, doslownie, krztyny przesady w tym nie ma, w dodatku jak po alkohiolu sie kreci w glowie. W takie bajki ze mozna cpac psychotropy laczac je i wygladac jak ta babka i miec pamiec to ja w zyciu nie uwieze. Aktorstwo i kaduceusz nic wiecej.
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2012, 22:35:09 wysłana przez Thomas2 »