Autor Wątek: Fobia + przymierzalnie ubrań  (Przeczytany 2275 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fobka

• zołza
  • Moderator Globalny
Fobia + przymierzalnie ubrań
« dnia: Czerwiec 07, 2011, 16:50:27 »
Macie problemy z przymierzaniem ciuchów w sklepach? Jak to z wami jest? Unikacie tego, czy nie ma żadnego problemu?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2014, 13:55:32 wysłana przez fobka »

dzama

• Gość
Odp: Fobia + przymierzalnie ubrań
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2011, 17:09:11 »
Nie mam już z tym problemu.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2013, 16:22:55 wysłana przez Bimba »

Offline Jacksons

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2011, 17:47:45 »
Jeśli o mnie chodzi, to nie mam zbyt wielkich oporów żeby przymierzać ubrania w przymierzalniach sklepowych. Oczywiście jest pewien strach, że jak zdejmę spodnie, to akurat, ktoś przez pomyłkę wejdzie i dlatego staram się szybko przebierać.
Kiedyś próbowałem kupować ubrania na oko, ale po serii nieudanych zakupów, postanowiłem korzystać z przymierzalni. Lepsze to, niż strata kasy, czy zwracanie towaru. <jezyk2>
Najbardziej denerwują mnie pseudoprzymierzalnie na bazarach, gdzie nie ma miejsce na przymierzanie, lub trzeba to robić za zasłoną z innych ubrań. Jest to bardzo niekomfortowe i dziwię się, że sklepikarze tego nie widzą, bo to odstręcza od zakupów.
Wracając do sklepowych przymierzalni, to kiedyś w hipermarketach były afery o instalowanie kamer w kabinach i że ochroniarze podglądają przebierające się kobiety. ;p
A tak w ogóle, to kobiety mają więcej do ukrycia i ewentualnego wstydu, podczas "nakrycia".

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2011, 19:40:39 »
Nienawidzę sklepów, nienawidzę przymierzania ubrań i nienawidzę pań ekspedientek, które na siłę wciskają mi coś czego nie chcę <smutek>
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Sowa

• zgubiona
  • Kreatywna
  • Miejsce pobytu: Sląsk - trochę dolny, trochę górny
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 10, 2011, 20:25:57 »
ja zamawiam ubrania na allegro - w ten sposób unikam kontaktu ze sklepowymi przymierzalniami ;D
czy to że nie potrafię poprawnie pisać po polsku oznacza, że jestem gorszym człowiekiem?

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 10, 2011, 20:39:36 »
Nienawidzę przymierzać ubrań, w ogóle sklepów odzieżowych :P

Offline Tycjan

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Białystok
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 10, 2011, 20:53:25 »
Ja wprost przeciwnie - uwielbiam przymierzać ubrania, a po sklepach z odzieżą mogę chodzić godzinami. :)
Tworzę historię.

Bóg pomaga tym, co sami sobie pomagają. - Ezop.