Autor Wątek: Ulubiony kwiat  (Przeczytany 9420 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline edit

• Zaawansowany użytkownik
Ulubiony kwiat
« dnia: Czerwiec 23, 2011, 12:31:23 »
Ten temat chyba bardziej skierowany jest do forumowiczek...chociaż byłoby bardzo miło dowiedzieć się co mężczyźni sądzą o kwiatach.

Moje pytanie : Jaki jest wasz ulubiony kwiat/ kwiaty???.....Czy lubicie je dostawać/ dawać??...I kiedy ostatnio zostaliście kwiatami obdarowani( a do mężczyzn -Kiedy ostatnio wręczyli kwiaty komus im bliskiemu ich sercu ...i nie mam tu na myśli tylko relacji dziewczyna- chłopak).

Jako że zaczęłam ten wątek pierwsza odpowiem na postawione przez mnie pytania.
Moje ulubione kwiaty:...Fiołki. konwalie..bez..stokrotki.....róże
Uwielbiam dostawac kwiaty..bez róznicy czy to polne czy ogrodowe..i czy jest to symboliczna róża..gałązka bzu....czy bukiecik stokrotek...A propos stokrotek ...czasem dostaje bukieciki od synków..i to mnie rozczula..widok takich małych rączek  patrzących na mnie wielkich oczu i trzymających w rączkach wygniecione, troszkę zwiędnięte kwiatki.
Ostatnio otrzymany kwiat??...hmm.... właśnie gałązka bzu... <shy>

Juka

• Gość
Odp: Ulubiony kwiat
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2011, 13:07:21 »
oczywiscie juka hue hue

Nie, no... białe storczyki i tulipany. To takie moje najulubieńsze. Jeden z nich stoi u mnie na parapecie i przyozdabia mi okno. Przy okazji wyrażę tu moją odrazę do sztucznych kwiatów, coś okropnego:) Lubię je dostawać, traktuję ten gest jako właśnie coś symbolicznego, w zależności od sytuacji, w której ma to miejsce.
Ostatni raz obdarowana nimi zostałam jakiś czas temu, lecz nie pamiętam kiedy dokładnie, ani z jakiej okazji.

Cytat: 'edit'
czasem dostaje bukieciki od synków..i to mnie rozczula..widok takich małych rączek  patrzących na mnie wielkich oczu i trzymających w rączkach wygniecione, troszkę zwiędnięte kwiatki.
normalnie jak reklama Merci:P

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2011, 13:46:58 »
A co to za dyskryminacja facetów ;p
Ja lubię kwiaty i przypomniało mi się jak chodziłem na fiołki i było ich tam pełno i ten zapach wspaniały.
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline edit

« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2011, 15:22:31 »
Obcus dzięki takim facetom jak Ty moje zdanie na Wasz temat bardzo ewoluuje ....(w pozytywnym tego słowa znaczeniu) :*

Offline fobka

• zołza
  • Moderator Globalny
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 24, 2011, 20:14:00 »
Chciałabym dostać kiedyś czarną różę  <lovely>

Offline Szop

• Celebryta
  • Mityczny użytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 25, 2011, 13:21:30 »
Dalia :)
Chociaż nigdy nie widziałem tego kwiatu na żywo i nie mam zielonego pojęcia jak wygląda, ale tak nazywa się moja ulubiona pralka :))
"Jeszcze będzie weselej i mądrzej..."

Offline Mechatronik

• Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Łódź
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 25, 2011, 20:06:46 »
Ja najbardziej lubię maciejkę, ładnie pachnie wieczorem.

Offline Jacksons

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 01, 2011, 11:16:59 »
A co to za dyskryminacja facetów ;p
No właśnie edit, zbyt pochopnie stwierdziłaś, że faceci nie interesują się kwiatami, a jednak.. :)
Z resztą wielu mężczyzn uprawia działki i jest aktywnych na forach tematycznych.

Jeśli chodzi o cięte, to najbardziej lubię tulipany, kolor obojętny.
Na balkonie z kwitnących często sadzę surfinie, fuksje, albo petunie w różnych kolorach. Nie lubię natomiast pelargonii, bo śmierdzą.

http://www.google.pl/search?q=surfinie&btnG=Szukaj&hl=pl&um=1&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi

Offline Samek

• V.I.P
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 01, 2011, 11:40:49 »
Piękno dostrzegam we wszystkich kwiatach, szczególnie tych rosnących w swoim naturalnym środowisku. One potrafią się często przystosować do niekorzystnych warunków wodno-glebowych, dzięki czemu świetnie się rozwijają w środowisku, w którym sztucznie wyhodowana roślina nie dała by sobie rady :)
Tracimy zdrowie w pogoni za pieniadzem tylko po to, by potem stracić pieniadze na odzyskanie utraconego zdrowia.

Offline Szop

• Celebryta
  • Mityczny użytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 03, 2011, 10:48:51 »
Piękno dostrzegam we wszystkich kwiatach, szczególnie tych rosnących w swoim naturalnym środowisku. One potrafią się często przystosować do niekorzystnych warunków wodno-glebowych, dzięki czemu świetnie się rozwijają w środowisku, w którym sztucznie wyhodowana roślina nie dała by sobie rady :)

Łał :) Potrafisz dostrzegać piękno natury ;) Ja dostrzegam tylko piękno przedmiotów martwych ;D

"Jeszcze będzie weselej i mądrzej..."

Offline Sowa

• zgubiona
  • Kreatywna
  • Miejsce pobytu: Sląsk - trochę dolny, trochę górny
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 06, 2011, 17:34:45 »
Konwalia :)
czy to że nie potrafię poprawnie pisać po polsku oznacza, że jestem gorszym człowiekiem?

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 30, 2011, 19:33:31 »
Irys  <lovely>
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Laleczka

• Ekspert
  • ZBUNTOWANY ANIOŁ
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 03, 2011, 15:56:07 »
Frezja i lilia  <lovely>
Z plastikowych rzęs płynie sztuczna łza, tak już czasem jest nawet gdy oczy są ze szkła...

Offline Chi

• Profesor
  • Miejsce pobytu: Nigdziebądź
  • Sprzedawca marzeń
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 29, 2011, 23:11:06 »
Ja najbardziej lubię fiołki i ich cudowny, słodki zapach.
fundacjamaja.pl

Offline raq78

« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 20, 2012, 11:54:16 »
Wszystkie kwiaty są piękne:),natomiast  wlasnie przedwczoraj dostałam wydrukowaną na papierze różę ...od mojego chłopka:P,to była jakaś próba tuszu,hehe i wręczył mi kartkę róży <glupek2>,zbliża się nasz rocznica ,więc mam nadzieję,że się postara i nadrukuje tego więcej  <hahaha> <hahaha> <hahaha>
Dopóki nie uczynisz nieświadomego-świadomym,to ono będzie kierowało twoim życiem.....

To co negatywne w pozytywne się obraca,a sens gdzieś po drodze gubi się zatraca...by odkryć nowe.....