Autor Wątek: Największa głupota jaką zrobiliśmy. ;p  (Przeczytany 10071 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jacksons

• Legendarny użytkownik
Największa głupota jaką zrobiliśmy. ;p
« dnia: Czerwiec 30, 2011, 09:06:41 »
Może nie największa, ale pamiętam jak kiedyś kupiłem filtr węglowy do akwarium i postanowiłem go najpierw umyć pod kranem i się dziwiłem dlaczego cały czas "brud" spływa. Zanim się zorientowałem, że ten "brud" jest węglem, to już mocno wyjałowiłem filtr.  <kapela>

Offline Szop

• Celebryta
  • Mityczny użytkownik
Odp: Największa głupota jaką zrobiliśmy. ;p
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 03, 2011, 10:51:01 »
Zdarłem stary lakier do gołej blachy i pomalowałem to zwykłą olejną, bez żadnego podkładu <glupek2>
Jak mi się jeszcze coś przypomni, to dopiszę :)
"Jeszcze będzie weselej i mądrzej..."

Offline Szop

• Celebryta
  • Mityczny użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2011, 23:35:21 »
Nagrałem sobie jeden film, taki full wypas, ukazujący coś ze wszystkimi szczegółami i wrzuciłem go do folderu ze zdjęciami z podróży. Ze zdjęć z podróży skleciłem filmik, toteż cały folder wywaliłem i opróżniłem od razu kosz, jak to zwykłem zazwyczaj robić <splash> Niedawno zacząłem szukać tego filmu -normalnie.... aż musiałem sobie poklaskać <glupek2>

Offline Chi

• Profesor
  • Miejsce pobytu: Nigdziebądź
  • Sprzedawca marzeń
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 09, 2011, 18:04:28 »
Urodziłam się i to było największą głupotą  <glupek2>
fundacjamaja.pl

Offline trash

• Profesor
  • ✝ D△RK ✠ KICZ ✝
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 09, 2011, 18:23:22 »
jw.   <glupek2>

Trzyzet

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 09, 2011, 18:39:16 »
założyłem się w gimnazjum że walnę setę denaturatu i wygrałem <glupek2> Rzyganie przez 3 dni było <shy>

Offline Keisu

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
  • Za drutem kolczastym
    • Opowiadania:P
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 09, 2011, 18:51:02 »
Pocałowałam dziewczynę  <panik> No , ale przynajmniej zdałam sobie wtedy sprawę że na pewno jestem hetero  ;D

Chcąc usunąć jakiś syf z budzika przetarłam go rozpuszczalnikiem  <omg2> Dopiero po fakcie zorientowałam się że ta "szybka" to nie szybka tylko plastik.

Aaa i jeszcze jedno. Jak nauczyciel wchodził do klasy to krzyknęłam do któregoś z kolegów "Spier***aj"  <xd> <splash>.
Na szczęście był to facet od polskiego , więc to olał ale najlepsze jest to , że wyszedł w tym momencie z klasy  :)).

Offline edit

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 09, 2011, 19:39:33 »
związałam swoje życie z alkoholikiem...który ma również zapędy psychopatyczne.. <chlip>

Trzyzet

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 09, 2011, 19:46:49 »
Podchodzące pod sado-maso: :D

Kolega z klasy podał mi lutownicę. Myślałem, że jest zimna. Moje zdziwienie było epickie xD I stopiona skóra na wewnętrznej części dłoni też...

Wziąłem palnik i na fartuchu od laboratoriów elektronicznych wypaliłem dziurę na całe plecy w kształcie fallusa. Nauczyciel miał minę wręcz zajebistą :D

Z kolegami z klasy, z którymi dojeżdżam do szkoły załatwiliśmy telewizor do radiowęzła, a ja moje Playstation one ;) Mina dyrektorki, gdy weszła a my gramy w Duke Nukem, akurat level w klubie go go była bezcenna xD

W podstawówce w ramach końcówki kontaktu z ludźmi uderzyłem w głowę krzesłem jakiegoś typa dwa lata starszego, potem zacząłem go dusić. Miałem wtedy 8 lat.

Offline Jacksons

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 20, 2011, 19:29:11 »
Chcąc usunąć jakiś syf z budzika przetarłam go rozpuszczalnikiem  <omg2> Dopiero po fakcie zorientowałam się że ta "szybka" to nie szybka tylko plastik.
Miałem bardzo podobną sytuację, tyle że z wagą kuchenną. ;p Chciałem ładnie wyczyścić szybkę, żeby było widać podziałkę i... efekt był taki, że musiałem ją usunąć, bo tak się zamazało, że nic nie było widać, a stara jak to zobaczyła, to dodatkowo zaczęła drzeć na mnie mordę, czemu usunąłem tą szybkę. ;p Teraz to wyglada fatalnie, bo brud dostał się do środka, nie sposób tego umyć, bo podziałka papierowa i jest syf do kwadratu. ;p
No, ale przynajmniej wiem już jak rozpuszczalnik działa na plastik i nie zniszczę czegoś bardziej wartościowego. :>

Offline Szop

• Celebryta
  • Mityczny użytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 20, 2011, 19:32:32 »
Ja rozpuszczalnikiem załatwiłem jedną maskownicę <glupek2>

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 20, 2011, 20:13:33 »
Ja podlewałam różę atramentem bo chciałam żeby zakwitła na niebiesko <shy>
Niestety jak zawsze była różowa <phi>
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Tycjan

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Białystok
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 20, 2011, 21:20:39 »
Ściąłem siekierką czy piłką (nie pamiętam) małe drzewo iglaste i wbiłem w ziemię kawałek obok. Chciałem je przesadzić. ;D Byłem wtedy dzieckiem, co mnie nieco usprawiedliwia.
Tworzę historię.

Bóg pomaga tym, co sami sobie pomagają. - Ezop.

Offline trash

• Profesor
  • ✝ D△RK ✠ KICZ ✝
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 20, 2011, 21:43:56 »
Ściąłem siekierką czy piłką (nie pamiętam) małe drzewo iglaste i wbiłem w ziemię kawałek obok. Chciałem je przesadzić. ;D Byłem wtedy dzieckiem, co mnie nieco usprawiedliwia.
Gdyby to była wierzba mogło by się udać ^^'

Offline Szop

• Celebryta
  • Mityczny użytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 11, 2011, 08:03:51 »
Jakiś czas temu, przywitałem się z klientem w sklepie <szok2>
Już Wam opowiem, jak to było.
Przyjechałem pewnego dnia do sklepu naszej firmy (sklep z drzwiami i podłogami) coś tam załatwić. Czekał tam już kolega, z którym pracuję. Jesteśmy w tej firmie montażystami, nie sprzedawcami sklepu. Wchodzę i widzę z daleka, że gada z jakimś gościem w swoim wieku. A on strasznie obrotny człowiek, co chwila jakiś nowy interes załatwia, więc myślałem, że i tym razem. Podszedłem, podałem rękę jemu i temu gościowi -na lajcie, bez stresu, totalny looz :) Potem przysłuchałem się rozmowie i okazało się, że to był klient sklepu, który wypytywał o jakieś szczegóły techniczne montażu! <hahaha>
Jak stamtąd wyszliśmy, to oczywiście zjebałem kumpla -czemu się do cholery w sprzedawcę bawił!? >:( To mi wyjaśnił, że to szefowa go poprosiła, żeby wyjaśnił temu gościowi parę rzeczy :)
Normalnie.... Przyjebałem -jak łysy gajowy w sosnę <glupek2>