Autor Wątek: zyprexa plus pramatis  (Przeczytany 2081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline niuniek

• Nowy użytkownik
  • *
zyprexa plus pramatis
« dnia: Lipiec 18, 2011, 19:11:24 »
Witam wszystkich..

Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z was brał zyprexe w połączeniu z pramatisem? ja biorę te leki od roku.. po miesiącu było super ale niestety miesiąc temu coś mnie podkusiło i odstawiłam na ponad dwa tygodnie... potem znowu wróciłam do terapii ale teraz notorycznie śpię, wszędzie i w każdej pozycji... pytanie moje czy to się unormuje czy leki już na mnie przestały działać?

Offline Lon

• V.I.P
Odp: zyprexa plus pramatis
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2011, 19:53:26 »
Nie słyszałem chyba jeszcze o takiej kombinacji, ale zyprexa(olanzapina) jest czasem łączona z innym SSRI, mianowicie z fluoksetyną.

Offline niuniek

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2011, 19:58:58 »
wcześniej do zyprexy miałam velafaksyne ale było fatalnie więc po miesiącu lekarz mi zmienił..... generalnie czasem opowiada takie historie że zaczynam w niego wątpić dlatego pytam...

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 18, 2011, 20:01:42 »
A na co się leczysz? Tzn jaką masz diagnozę?

Offline niuniek

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 18, 2011, 20:07:11 »
na początku fobia społeczna i depresja tak powiedział lekarz.... ale teraz to raczej tylko depresja..... chociaż nie wiem bo mam straszny problem z wyjściem do pracy, bo pracuję z ludźmi.... ale od kilku wizyt on o nic nie pyta tylko głosi swoje teorie więc trudno powiedzieć.. wymyślił że depresja wynika z padaczki której nigdy nie miałam :) on bawi się głoszeniem tej teorii a ja bawię się słuchaniem tego i tak to wygląda ...

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 24, 2011, 13:42:24 »
Czy ten wątek nie powinien być w temacie o lekach?  ;>
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.