Autor Wątek: Fluoksetyna (Prozac, Seronil, Bioxetin, Andepin, Fluoxetin, Salipax i inne)  (Przeczytany 43621 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
Odp: Fluoksetyna (Prozac, Seronil, Bioxetin, Andepin, Fluoxetin, Salipax i inne)
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 26, 2014, 13:34:08 »
Może być różnica  ponieważ tabletki przechodzą przez trawienie w żołądku, natomiast kapsułki są dojelitowe i pewien etap traiwenny je omija. Jedne leki działają lepiej w tabletkach inne w kapsułkach zależy.

lulaj

• Gość
Odp: Fluoksetyna (Prozac, Seronil, Bioxetin, Andepin, Fluoxetin, Salipax i inne)
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 26, 2014, 14:48:26 »
ok, dziekuje Wam

Offline Phobos

• Profesor
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 11, 2017, 15:25:53 »
Od dzisiaj zaczynam kurację Fluoksetyną pod nazwą Seronil 20mg, wcześniej brałem fluowoksaminę. Postaram się napisać co tam o tym sądzę.
P.S.
Wie ktoś może ile się rozkręca fluoksetyna?
"Mathematics is the language of nature"

Offline eden1

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 16, 2017, 19:22:19 »
Troszkę musisz poczekać, nawet kilka tygodni :(

Offline Phobos

• Profesor
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 16, 2017, 19:26:31 »
Wiem brałem ten lek kiedyś tylko pod inną nazwą. Dzisiaj się doczytałem że nawet i 3 miechy może się fluoksetyna rozkręcać.
Puki co nie widzę żadnej zmiany u siebie.
"Mathematics is the language of nature"

Offline Buka

• Best Typer
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 10, 2018, 22:15:00 »
odpowiednik na jakim jade to Andepin. kapsułka.

ogólnie chamsko czuje chemiczne wyciszenie, wydaje mi się że gdyby nie fluo to bym zwariował, moralniak ogólnie. po zjezdzie na "byczych " dawkach klona, 30 tabsów - 2 mg - zeżrałem w 4-5 dni.  czuje ze te "wyciszenie" od lęków  po fluo jest wyraznie  chemiczne i gdyby nie ta przysłowiowa tabletka szczęścia to bym zeschizował ostro po benzo, wiec na ta chwile chyba ratuje mi życie, ale bez szału, wiadomo to nie benzo ...

« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2018, 22:18:42 wysłana przez Buka »

Offline grotek

• Moderator globalny
  • Geniusz na kacu :P
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 18, 2018, 21:13:18 »
Łykam od 1,5 miesiąca: ( 2 lek na noc tritico 1/3 tabletki )
I tak na + stłumienie emocjonalne ( choć czuje że to jest takie sztuczne )
Nerwy jakby nie tyle co słabiej,co tez inaczej.
Bardziej podchodzę do wszystkiego na luzie,lub z dystansem.
Na -
Brak apetytu mogę nie jeść,choć wtedy czuję się jeszcze gorzej bo muszę pracować i mam inne obowiązki a organizm nie ma sił.
Spadek libido o 99 %

I teraz pytanie pewnie jak wielu z was wie ćwiczyłem na siłowni.od jakiegoś czasu mam taki wstręt do aktywności fizycznej że szok,nawet jak się zmuszę to nie czuje tego wszystkiego,odechciewa się nie czuć tej tzw "pompy",nie nie męczę  się przy tym fizycznie tylko jak by psychicznie.
Denerwuje mnie ten fakt strasznie bo trochę zakręcony jestem na punkcie aktywności fizycznej a tu pfff i cała magia znikła, czy ten lek może powodować coś takiego ? czy to z czegoś innego wynika.

Offline Buka

• Best Typer
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 30, 2018, 20:28:16 »
fluo  podobno zwieksza prolkę, więc obniża pewnie poziom dopaminy  :blank:

chyba czas wrócić do sertraliny  :blank:

kur......  :blank:

Offline grotek

• Moderator globalny
  • Geniusz na kacu :P
"Ostatecznie widzimy więc, że fuoksetyna sprzyja rozwojowi beztłuszczowej masy ciała. To ważna informacja dla tych kolegów, którym lekarz przepisał fluoksetynę a którzy pytają mnie często – czy ta aby nie przeszkodzi im w szlifowaniu formy?

Jednak tutaj – ważna uwaga…! Fluoksetyna przywraca prawidłową akcję hormonalną w depresji. Nie bardzo wiadomo, jak lek ten wpłynąłby na obraz hormonalny zdrowego człowieka. Nie radzę więc eksperymentować z fluoksetyna na własna rękę, bez wyraźnego wskazania medycznego i ostatecznej decyzji lekarza!!!"
Znalazłem to tu:http://slawomirambroziak.pl/termogeniki-i-inne-spalacze/fluoksetyna%E2%80%93a-sylwetka/

No to muszę gadać z doktorkiem o większą dawkę