Autor Wątek: Zdjęcia  (Przeczytany 12585 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pontiff

• Nowy użytkownik
  • *
Zdjęcia
« dnia: Wrzesień 29, 2011, 21:48:26 »
Hej z ciekawości się zastanawiam czy tylko ja nienawidzę siebie na zdjęciach?no i czy lubicie być na nich czy nie??
"W życiu jest coś więcej do zrobienia niż tylko zwiększać jego tempo."

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
Odp: Zdjęcia
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 29, 2011, 21:59:12 »
Nienawidzę siebie na zdjęciach. Kiedyś maiłem taki okres że nawet fotki na których byłem to niszczyłem. Teraz mi t o przeszło ale nadal unikam fotek robienia ale juz mogę się pokazać innym.
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline trash

• Profesor
  • ✝ D△RK ✠ KICZ ✝
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 29, 2011, 22:40:35 »
Ja też nie lubię. Podobnie jak Obcy sporo zdjęć gdzie była moja morda podarłem/spaliłem. Najbardziej mnie wnerwia jak nie chcę zdjęcia, a ktoś mnie na chama chce "uszczęśliwić" i robi znienacka komórą  <glupek2>

(nie żebym jakąś paskudną mordę miał, obiektywnie to nie jest nawet źle, ale mimo wszystko nie lubię :P )

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 29, 2011, 23:07:35 »
Cytat: trash
wnerwia jak nie chcę zdjęcia, a ktoś mnie na chama chce "uszczęśliwić" i robi znienacka komórą

Ja zawsze laskom robię zdjęcia "na siłę" :D

Offline Jacksons

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 30, 2011, 06:27:52 »
no boś kham i gboor :]
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2012, 18:58:43 wysłana przez Jacksons »

Offline Stefani

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 21, 2011, 20:12:49 »
Ja tam lubię sobie robić zdjęcia, oczywiście o ile mam pewność, że nikt prócz mnie ich nigdy nie zobaczy  :D

Offline Szop

• Celebryta
  • Mityczny użytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 21, 2011, 20:16:44 »
Zawsze nie podobam się sobie na zdjęciach. Zawsze mam minę, jak kot srający na pustyni :/ Ładnie wychodziłem tylko jako dziecko <mryellow>
"Jeszcze będzie weselej i mądrzej..."

Offline Chi

• Profesor
  • Miejsce pobytu: Nigdziebądź
  • Sprzedawca marzeń
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 01, 2011, 23:35:37 »
Też nie znoszę jak ktoś robi mi zdjęcia, zawsze wyglądam na nich jak paszczur. Jako dziecko bałam się aparatów i dostawałam paniki na ich widok. Dlatego prawie w ogóle nie mam zdjęć z dzieciństwa.
fundacjamaja.pl

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 02, 2011, 19:06:30 »
Ja też nienawidzę i nie znoszę ;>
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline hobik

• Ekspert
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 03, 2011, 12:09:19 »
Nienawidzę siebie oglądać na zdjęciach, unikam jak tylko mogę fotografowania. Przez moje unikanie czasami ludzie próbują mnie wziąć z zaskoczenia i dzięki temu jest sporo zdjęć z wysuniętą dłonią którą zasłaniam twarz <glupek2>
Po za tym strasznie mnie irytują niektóre osoby chcące uwiecznić wszystko co tylko się da. Moja jedna ciotka chciała zamówić fotografa na pogrzeb (nie wiem czy można dla mnie bardziej przekroczyć granice dobrego smaku).
Bardziej od zdjęć nie cierpię filmów tych ze studniówek wesel i bez tego czuje się na takich imprezach skrępowany, udalo się człowiekowi przetrwać takie wydarzenie to mu potem wyskoczą z filmem >:D itp.

Offline Sowa

• zgubiona
  • Kreatywna
  • Miejsce pobytu: Sląsk - trochę dolny, trochę górny
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 28, 2011, 11:39:16 »
właśnie święta to jest taki powalony czas, że wszyscy wszystkim wkoło zdjęcia robią. masakra! u mnie w domu w samą wigilię napstrykali ze 200 zdjęć. po co to komu? ja i tak na wszystkich wyszłam jak idiotka :/
czy to że nie potrafię poprawnie pisać po polsku oznacza, że jestem gorszym człowiekiem?

Offline Nut

• Profesor
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 28, 2011, 22:30:21 »
ja lubię zdjęcia gdy jestem na nich z jakimś zwierzątkiem który ma głupią pozę albo minę;P
Jeden jest tylko błąd wrodzony, przekonanie, że żyjemy po to abyśmy byli szczęśliwi.

Nie ma rzeczywistości samej w sobie, są tylko obrazy widziane z różnych perspektyw.

Offline andyvdm

• Za zasługi
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 28, 2011, 22:38:18 »
pokażcie :)

Offline Sowa

• zgubiona
  • Kreatywna
  • Miejsce pobytu: Sląsk - trochę dolny, trochę górny
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 29, 2011, 14:05:10 »
ja na pewno nie pokaże bo sie wstydze ;D
czy to że nie potrafię poprawnie pisać po polsku oznacza, że jestem gorszym człowiekiem?

Offline furia

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 08, 2012, 18:24:50 »
Nienawidzę siebie oglądać na zdjęciach, unikam jak tylko mogę fotografowania. Przez moje unikanie czasami ludzie próbują mnie wziąć z zaskoczenia i dzięki temu jest sporo zdjęć z wysuniętą dłonią którą zasłaniam twarz <glupek2>

Taa skąd ja to znam. Jak już komuś uda zrobić się zdjęcie mojej zacnej twarzy, to jest ona zasłonięta ręką, lub innym przypadkowym fragmentem ciała, bądź przedmiotem ;D
Ale tak ogólnie, to ja prawie nie mam żadnych zdjęć, bo zawsze sprytnie się za kimś chowam podczas sesji zdjęciowych mojej babci podczas spotkań rodzinnych itp.