Autor Wątek: Nieśmiałość względem kobiet  (Przeczytany 31186 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
Nieśmiałość względem kobiet
« dnia: Wrzesień 29, 2009, 13:16:37 »
Czy jesteście nieśmiali względem kobiet ?
Ja tak jak mam coś powiedzieć to się zacinam milczę i głupio się uśmiechami przez to wychodzę na idiotę. W internecie mam więcej śmiałości. Myślę że potrafię rozmawiać ale nikt ze mną potem nie chce po takim pierwszym wrażeniu.

Czy jesteście nieśmiałe względem mężczyzn ?
Tu się nie wypowiem :)

Zapraszam do wypowiedzi.
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline Samek

• V.I.P
Odp: Nieśmiałość względem kobiet
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 29, 2009, 19:39:14 »
No tak, ja jestem nieśmiały wobec kobiet :P Jeszcze jak ona do mnie coś powie to potrafię z nią porozmawiać, ale żeby sam coś zagadać w realu do nieznajomej kobiety, która mi się podoba to jest mi bardzo ciężko. Chyba boję się, jak ona na to zareaguje lub boję się odrzucenia przez nią ???
Tracimy zdrowie w pogoni za pieniadzem tylko po to, by potem stracić pieniadze na odzyskanie utraconego zdrowia.

Offline iksemel

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 29, 2009, 20:25:45 »
Jak tą osobę znam - jest OK i już się tej koszmarnej nieśmiałości wyzbyłem.
Gorzej oczywiście jak jest to osoba mniej- lub nieznana. Ale wydaje mi się, że taki kontakt wychodzi o wiele lepiej kiedy nie mamy z miejsca wygórowanych oczekiwań co do tej osoby - wtedy też jest łatwiej nie mieć takich oczekiwać względem swojego zachowania i w efekcie rozmowa z płcią przeciwną może wtedy dać dużo satysfakcji.
Po prostu nie można starać się za wszelką cenę dobrze wypaść, bo - nawet jakby się to udało - to będzie pewnego rodzaju "oszustwo", bo nie pokazaliśmy prawdziwego "ja", tylko zaprezentowaliśmy jedno z naszych wyobrażeń o sobie, które - jak nam się wydaje - będzie dla kobiety atrakcyjne. Kiedyś próbowałem tak robić, ale tak na prawdę nie dawało to żadnych efektów na dłuższą metę i tylko podle się czułem że tak na prawdę nie pokazałem tej osobie "prawdziwego siebie" (ale się rozpisałem, he he ;D)

Offline Joasia

• Kreatywna
  • Miejsce pobytu: Elbląg
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 30, 2009, 21:03:47 »
Czy jestem nieśmiała wobec męzczyzn...hm...
Zacznijmy do tego, że mam fobie haha (nie ja tu jedna) i boję się wszystkich- bez różnicy czy to kobieta, czy mężczyzna...
I na tym skończę:)

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 05, 2009, 14:01:45 »
U mnie to trochę skomplikowane. Generalnie to kobiet boję się chyba bardziej niż mężczyzn. To znaczy na pewno boje się bardziej. Ale jednak z drugiej strony to kobiety są dla mnie znacznie ważniejsze, więc bardziej zależy mi na tym żeby z nimi mieć jakiś kontakt ;)

Offline Samek

• V.I.P
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 08, 2009, 18:27:23 »
W sumie to początek jest najtrudniejszy, ale jak już się wykona pierwszy krok w celu nawiązania znajomości i odczuje się akceptację osoby poznanej, to dalej małymi kroczkami coraz śmielej pogłębia się tę znajomość ;)
Tracimy zdrowie w pogoni za pieniadzem tylko po to, by potem stracić pieniadze na odzyskanie utraconego zdrowia.

Katiusza

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 23, 2010, 01:08:01 »
Jeżeli o mnie chodzi, to zgadzam się tu ze słowami Samka tzn. najgorszy jest początek później jakoś rozmowa się toczy :) Lecz niestety rzadko mi się zdarza przełamać i zacząć rozmowę a jeszcze inną sprawą jest to czy dziewczyna chce ze mną rozmawiać :P

Offline Laleczka

• Ekspert
  • ZBUNTOWANY ANIOŁ
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 05, 2010, 19:50:25 »
A ja nie jestem niesmiała względem kobiet :D
Z plastikowych rzęs płynie sztuczna łza, tak już czasem jest nawet gdy oczy są ze szkła...

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 07, 2010, 20:00:07 »
A ja nie jestem niesmiała względem kobiet :D

Ja chyba też Laleczko ;)
Chociaż w sumie to jestem niesmiała względem każdej nowo poznanej osoby ;)
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Outsiderka

• Nic nie warte przekleństwo..
  • Zaawansowany użytkownik
  • Miejsce pobytu: Piekło
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 07, 2010, 20:03:22 »
Ja jestem nieśmiała na pewno bardziej wobec chłopaków, w sumie nawet nie umiem z nimi rozmawiać.  :P
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie" - George G. Vest

Offline iksemel

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 18, 2010, 19:58:49 »
Ja jestem nieśmiała na pewno bardziej wobec chłopaków, w sumie nawet nie umiem z nimi rozmawiać.  :P
Na Forum nie widać, żebyś miała z tym problemy :) ale oczywiście w realu może być inaczej...

Ja natomiast jestem chyba bardziej nieśmiały w stosunku do osób płci męskiej (chyba mi się odwróciło :P) - może dlatego, że ta płeć częściej lubi się mądrzyć i popisywać, jest często wulgarna... no i oczywiście brzydka  ;)

Juka

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 18, 2010, 20:57:37 »
Ja natomiast jestem chyba bardziej nieśmiały w stosunku do osób płci męskiej (chyba mi się odwróciło :P) - może dlatego, że ta płeć częściej lubi się mądrzyć i popisywać, jest często wulgarna... no i oczywiście brzydka  ;)
no zupelnie jak ja;)

Offline iksemel

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 18, 2010, 21:14:19 »
no zupelnie jak ja;)

Eee - nie wierzę...może jakiś gbur zgubił maskę, a Ty ją tylko przymierzyłaś :)

Offline Chi

• Profesor
  • Miejsce pobytu: Nigdziebądź
  • Sprzedawca marzeń
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 30, 2010, 18:59:30 »
Też jestem nieśmiała w stosunku do facetów. Może ciężko w to uwierzyć, ale serio tak jest  :(
fundacjamaja.pl

Offline Itachi

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 01, 2010, 15:37:56 »
temat mozna by nazwać nieśmiałość względem płci przeciwnej, wydaje mi sie ze taka niesmiałość jest normalna.