Autor Wątek: Jak wygląda Wasz dzień ?  (Przeczytany 12201 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: W pustce
Jak wygląda Wasz dzień ?
« dnia: Wrzesień 29, 2009, 16:04:14 »
Jak wygląda Wasz zwykły normalny dzień osoby chorej na fobie społeczną i nie tylko ?
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

Offline nika

• V.I.P
Odp: Jak wygląda Wasz dzień ?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 29, 2009, 20:52:57 »
Och, mój typowy dzień mało przypomina dzień fobika :P
Wstaję o 6:40, ubieram się i wychodzę z domu. Docieram do pracy, w pracy spędzam ok. 7 godzin, potem wymykam się do drugiej pracy. Tam siedzę różnie, zależy od okoliczności od 2-4 godzin, czasem i dłużej. Wracam do domu, coś się pokręcę, i jest już wieczór  :)
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Samek

• V.I.P
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 29, 2009, 23:46:58 »
Mój rozkład dnia dużo zależy od pogody. Jeśli jest bezdeszczowo i słonecznie to organizuję sobie jakąś pożyteczną pracę przy domu. Ostatnio przygotowuję się do zimy zabezpieczając opał i zapasy żywnościowe na tę porę roku.
Jeśli pada deszcz, zabieram się najczęściej za sprzątanie w domu lub robię pranie, ewentualnie naprawiam zepsuty sprzęt. Te czynności przeplatam rozwiązywaniem krzyżówek lub czytaniem książek ale też lubię posiedzieć przy komputerze i odwiedzić wirtualnych kolegów i koleżanki :D
Tracimy zdrowie w pogoni za pieniadzem tylko po to, by potem stracić pieniadze na odzyskanie utraconego zdrowia.

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 03, 2009, 12:49:19 »
Net, nauka i sport(rower, czasem siłka). Z tym, że u mnie to się zmienia od czasu do czasu. Teraz mam taki okres wycofania z życia społecznego, muszę naładować akumulatory ;) Przewiduje, że w pierwszym kwartale nowego roku powinno mi się znudzić i znowu zacznę wychodzić do ludzi :D

Offline Outsiderka

• Nic nie warte przekleństwo..
  • Zaawansowany użytkownik
  • Miejsce pobytu: Piekło
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2009, 20:57:40 »
Ja wstaję rano, idę do szkoły, wracam do domu odrabiam lekcje,później się uczę i już jest wieczór   :)
W soboty czasem jak mam siłę to idę na trening, a później siedzę w domu,a w niedziele zwykle się nudzę  :)
Aha,w weekendy  wieczorami wchodzę na czat na takim jednym forum....www.fobicy.pl
Kojarzycie te forum?  :P
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie" - George G. Vest

Offline ewita

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 04, 2010, 08:01:51 »
wstaję rano najpózniej o siódmej. toaleta poranna kawa , komputer , i tak do obiadu siedze na parterze domu.
potem idę do swojego pokoju mam telewizor i znów komputer potajemnie spotyka się z facetem.
czasami patrzę na oferty pracy.
zycie bezrobotnej.

Offline Samek

• V.I.P
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 04, 2010, 10:40:51 »
Tkie potajemne spotykanie się z facetem musi być bardzo ekscytujące  :P
Tracimy zdrowie w pogoni za pieniadzem tylko po to, by potem stracić pieniadze na odzyskanie utraconego zdrowia.

Offline Laleczka

• Ekspert
  • ZBUNTOWANY ANIOŁ
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 06, 2010, 18:33:28 »
zawsze jest cudowny i zaskakujący ^^
Z plastikowych rzęs płynie sztuczna łza, tak już czasem jest nawet gdy oczy są ze szkła...

Offline andyvdm

• Za zasługi
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 06, 2010, 19:24:08 »
Imprezki ,grile, spotkania ze znajomymi ,przyjaciółmi ,dziewczyną, wypady na plaże nad jeziorko ,na siłownie, rowerek z sąsiadami. A tak poza tym całe dnie spędzam w domu przed komputerem.

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 06, 2010, 20:29:54 »
Hehe Damiano prawie dałam się nabrać :P
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Sowa

• zgubiona
  • Kreatywna
  • Miejsce pobytu: Sląsk - trochę dolny, trochę górny
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 07, 2011, 18:49:09 »
zależy, ale przeważnie to wstaję rano ok 8 idę do pracy ok 17 wracam z pracy, potem coś tam robię, obijam się, trochę się uczę i jest już wieczór :)
i tak mi mija dzień za dniem, miesiąc za miesiącem, rok za rokiem...
czy to że nie potrafię poprawnie pisać po polsku oznacza, że jestem gorszym człowiekiem?

Offline Zero

• Obserwator
  • Ekspert
  • Miejsce pobytu: Polska
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 07, 2011, 19:17:18 »
Teraz w wakacje moje dni wyglądają tak podobnie i tak nudno i tak żałośnie, że aż szkoda gadać...
Budzę się, włączam komputer i telewizor, spędzam cały dzień i wyłączam komputer i telewizor, a potem idę spać.
Tylko gdzie w tym sens... <smutek>
Zero: ex-fobik.

Offline vovo

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 07, 2011, 19:34:48 »
Pobudka 5:30, w pracy do 15:30, w domu o 17. Obiad, potem rower, komputer, worek bokserski albo coś innego. O 20-21 spanko.

Offline xavier_87

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Gdynia
  • "Bliski dla bliskich z dystansem do wszystkich"
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 10, 2011, 04:18:03 »
Obecnie mam urlop. Musze wam powiedzieć, że dzisiaj moja kobieta mnie wyciągała na imprezę. nie chciałem nigdzie wychodzić, ani jej niczego zabraniać ponieważ jej ufam bezgranicznie. Podjechali na dyskotekę i zawrócili do mnie ponieważ siedzę w domu. posiedzieliśmy u mnie, wypiliśmy kilka piwek. bez kitu chyba kocham ta kobietę, pomimo tego, że nie wie o mnie wszystko...
"Dobrego nigdy za wiele"

Offline xavier_87

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Gdynia
  • "Bliski dla bliskich z dystansem do wszystkich"
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 10, 2011, 05:00:22 »
obecnie u mnie bezsenność:P pewnie wstanę po południu :)
"Dobrego nigdy za wiele"