Autor Wątek: Sponsoring  (Przeczytany 3753 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lon

• V.I.P
Sponsoring
« dnia: Listopad 25, 2011, 10:53:53 »
http://praca.wp.pl/title,Panie-do-towarzystwa-Zarabiaja-do-kilkunastu-tysiecy-zlotych-miesiecznie,wid,14013794,wiadomosc.html

Myślę, że większość z Was wie co to jest a Ci co nie wiedzą, to mogą przeczytać artykuł powyżej. Co sądzicie o sponsoringu, korzystaliście z tego typu usług bądź byliście w ten sposób "zatrudnieni"? ;D

Offline nika

• V.I.P
Odp: Sponsoring
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2011, 09:38:46 »
Czytałam o tym, kiedyś tam, dawno temu ;D. Był kiedyś szeroki artykuł w jakimś wproście czy niusłiku.

Nie zarabiałam nigdy w ten sposób ale jeszcze wszystko przede mną <glupek2>.
Szczerze mówiąc to musiałabym być bardzo zdesperowana żeby się na taki rodzaj zarobku zdecydować ;)

Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Aldo

• Ekspert
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 27, 2011, 22:29:57 »
Pytanie do autora tematu --> Czy w tym miejscu można również zamieszczać swoje ogłoszenia odnośnie sponsoringu ? :P
Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 28, 2011, 12:40:44 »
Szczerze mówiąc to nie wiem, bo to by mogło podchodzić trochę pod promowanie prostytucji ;D

Offline Laleczka

• Ekspert
  • ZBUNTOWANY ANIOŁ
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 28, 2011, 15:00:28 »
Nie korzystałam,nie byłam zatrudniona,bo jest to dla mnie uwłaczające,pozbawiające godności,szacunku,wiary we wszelkie pozytywne wartości i ludzi. Po prostu obrzydliwe <jabol2>
Z plastikowych rzęs płynie sztuczna łza, tak już czasem jest nawet gdy oczy są ze szkła...

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 28, 2011, 15:09:03 »
No tak, ale może ktoś będzie miał inne zdanie.

Ja bym się załamał jakbym musiał płacić za seks :D

Offline Laleczka

• Ekspert
  • ZBUNTOWANY ANIOŁ
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 28, 2011, 15:23:37 »
Może i będzie miał inne,ale wtedy należy mu wspołczuć,bo ma chorą duszę,zniszczoną psychike i jakoś wątpię,aby był szczęśliwą osobą,wiec to bardzo smutne... :/
Z plastikowych rzęs płynie sztuczna łza, tak już czasem jest nawet gdy oczy są ze szkła...

Offline raq78

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 28, 2011, 16:25:10 »
hej,wszystko zależy od PUNKTU WIDZENIA,danej osoby która chce zarabiać w ten sposób.Jeśli nie widzi w tym nic uwłaczającego ,niech pracuje,niech sie sprawdza....widocznie takie musi przejść doświadczenie życiowe,a po co danej osobie to,to już jej zagadka do rozwiazania.Nie wszystkie osoby zdają sobie sprawę z wlasnego życia wewnętrznego,znają siebie z opinii innych,po prostu powierzchownie,więc nawet nie są świadome sposobu okaleczenia swojej duszy ,jednak po takim doswiadczeniu mogą się "przebudzić"...jeśli zapuka do nich świadomość oraz będzie pora na podsumowanie danego etapu życia i wyciągniecie wnioskow....Jednak,każdy człowiek ma inną wrażliwość ,więc dla jednego będzie to świetna zabawa,zarobek....dla innych niestety przymus.Znałam dziewczynę,bardzo inteligentna i wrażliwa ,jednak miała na utrzymaniu chora mamę ,młodszego brata ,niestety ojciec umarł a ona sama uczyła się jeszcze.....Więc podjęła się tego ,chociaż okropnie się z tym czuła,pozwoliło to jednak dorobić do renty matki,oraz pozwolić na zakup leków....Więc wniosek sam się wysuwa,nie ma co oceniać nikogo za to co robi w danej chwili,bo nigdy nie wiadomo,w co sie w życiu wdrepnie samemu,ile razy krytykujemy kogos za cos,tyle razy lapiemy się na tym samym..
Dopóki nie uczynisz nieświadomego-świadomym,to ono będzie kierowało twoim życiem.....

To co negatywne w pozytywne się obraca,a sens gdzieś po drodze gubi się zatraca...by odkryć nowe.....

Offline Laleczka

• Ekspert
  • ZBUNTOWANY ANIOŁ
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 28, 2011, 17:10:20 »
Po to prezentuje się się dany temat,aby przestawić swoje zdanie,do którego każdy z nas ma prawo. Jesli mi się coś nie podoba,to nie widzę powodu dla którego miałabym chować głowę w piasek i milczeć. Mam prawo obserwować,wyciągać wnioski a to wiąże się z oceną. Za to uważam,że nikt nie ma prawa potepiać,tego nie robię i uważam,że nie do mnie to należy. Sama jestem w trudnej sytuacji i wiem,że nawet będąc w trudniejszej nie podjęłabym się takiego postępowania,bo po prostu zabiłoby to moją duszę,ale każdy ma swoją wytrzymalość,swoją moralność,swoje sumienie i swoje życie z którym ma święte prawo zrobić co ze chce. Ja jednak życzę takim ludziom z całego serca,aby nie musieli przerabiać tego typu doświadczeń w swoim życiu ;)

Offline vovo

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 28, 2011, 17:12:05 »
Stare jak świat.:)

Offline andyvdm

• Za zasługi
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 28, 2011, 18:52:41 »
Szukam sponsora. Byle by nie Biedronka  <shy>

chwila

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 28, 2011, 20:15:34 »
Niektóre małżeństwa są pewną formą sponsoringu-umowy ;p
Ona mu seks, gotowanie, sprzątanie, pranie a on jej poczucie bezpieczeństwa materialnego i emocjonalnego.

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 28, 2011, 20:34:13 »
Niektóre małżeństwa są pewną formą sponsoringu-umowy ;p
Ona mu seks, gotowanie, sprzątanie, pranie a on jej poczucie bezpieczeństwa materialnego i emocjonalnego.

Albo na odwrót <hahaha>
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline raq78

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 28, 2011, 20:46:27 »
W sumie,zawsze jest jakaś umowa,czy to małżeństwo,czy handel,praca,polityka.....wychowywanie dzieci..."bądz grzeczny bo inaczej......".....każdy ,każdego próbuje ustawić...ale to tak na sucho.....
Jest jeszcze miłość i tu działa się bezinteresownie....... <shy>  ;)
Dopóki nie uczynisz nieświadomego-świadomym,to ono będzie kierowało twoim życiem.....

To co negatywne w pozytywne się obraca,a sens gdzieś po drodze gubi się zatraca...by odkryć nowe.....

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 28, 2011, 20:58:34 »
Cytat: raq78
Jest jeszcze miłość i tu działa się bezinteresownie

Nie ma czegoś takiego jak bezinteresowność i zresztą bardzo dobrze, bo bezinteresowność znaczy tyle co bezsensowność. Miłość i inne emocje, potrzeby z nią związane to potężny bodziec, pragnienie i jak najbardziej interesowność.