Autor Wątek: Co aktulanie masz na swoim biurku ? :P  (Przeczytany 27510 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_smutasek__

• Gość
Co aktulanie masz na swoim biurku ? :P
« dnia: Październik 02, 2009, 13:30:16 »
Tak jak widać w temacie, piszecie tutaj co aktualnie znajduje się na Waszym biurku  ;D

U mnie aktualnie bałagan  :P
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2009, 10:55:06 wysłana przez Obcy »

Offline Samek

• V.I.P
Odp: Co aktulanie masz na swoim biurku ? :P
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2009, 18:17:55 »
Fajny temat :D
Oprócz komputera, monitora i myszy na moim biurku leżą słuchawki podłączone do komputera oraz lamka nocna z żarówka energooszczędną. Przede mną jest kubek z gorącą, owocową herbatą, którą popijam od czasu do czasu w celu rozgrzania się. Po lewej stronie biurka mam długopis i notatnik w którym zapisuję ważniejsze rzeczy z komputera. Leży tam też mapa Warszawy z której ostatnio korzystałem :)
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2009, 11:00:10 wysłana przez Obcy »
Tracimy zdrowie w pogoni za pieniadzem tylko po to, by potem stracić pieniadze na odzyskanie utraconego zdrowia.

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 03, 2009, 11:02:47 »
Ja na biurku mam monitor myszkę i telefon przeważnie a także jakieś karteczki i długopis a także często herbatę i coś do jedzenia  ;D
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

CiastkoCiasteczko

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 12, 2009, 20:19:17 »
Świetny temat!
Co mam? Hmm... Pominę kompa - of course. Woda, puszka po coca - coli, zapalniczka, telefon, płyty, słuchawki, pen drive, post it, szklanka, myjkę świnkę do kompieli, czerwona kredkę, drugi telefon, kartkę z życzeniami, list nie do mnie - o włąśnie musze go wrzucić do skrzynki ze zwrotami  ;D , zakładki (żółte, zielone i niebieskie), czerwony lakier do paznokci, klej, jakieś długopisy i magiczne pudełko  :P Gorzej z tym co mam pod  ;D

Offline kamyl99403

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Earth
  • Społeczny strachobździll
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 14, 2009, 10:01:43 »
U mnie na biurku oprócz kompa leżą : kamerka internetowa, drukarka, skaner, lampka, długopis, płyta , kabel usb od telefonu, koperta na płytę...  ;)

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 14, 2009, 19:15:42 »
Hmm... oprócz laptopa to jeszcze kwiatek, lampka, kilka książek, jakiś notatnik, rachunki, lakier do paznokci, kubek po herbacie, nić dentystyczna, komórka, jakieś dokumenty z pracy, tabletki (jakieś witaminy ::)), słownik polsko - angielski, klej, kalkulator, klamerka do bielizny (ciągle nie mogę pojąć skąd ona się tu wzięłą ::)) kilkaset długopisów i tyle samo ołówków.

Określając to jednym słowem BAŁAGAN ;D
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Laleczka

• Ekspert
  • ZBUNTOWANY ANIOŁ
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 07, 2009, 15:55:57 »
komputer,telefon, drukarka,wazonik z długopisami i tęczowa cola
Z plastikowych rzęs płynie sztuczna łza, tak już czasem jest nawet gdy oczy są ze szkła...

Offline Samek

• V.I.P
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 07, 2009, 16:00:09 »
Komputer, wzmacniacz akustyczny, monitor, klawiatura, słuchawki, mycha, lampka, notatnik i pewnie zaraz znajdzie się tam również kubek z gorącą herbatką bo właśnie idę nastawić sobie wody :)
Tracimy zdrowie w pogoni za pieniadzem tylko po to, by potem stracić pieniadze na odzyskanie utraconego zdrowia.

frotka

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 07, 2009, 16:59:18 »
lampka, wielki kubek pełen różnych przyborów do pisania i rysowania, pudełko z pastelami, płyty, pendrive, kartki, portfel, klucze...
bałagan jak zwykle : P

michal86

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 08, 2009, 19:10:42 »
...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2010, 13:34:23 wysłana przez michal86 »

Offline peter

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Kraków
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 08, 2009, 19:50:04 »
Nie ma tu nic ciekawego: laptop, nóż, komórka, nadjedzona czekolada, długopisy i butelka wody.

frotka

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 09, 2009, 07:57:14 »
wielki kubek pełen różnych przyborów do pisania i rysowania, pudełko z pastelami,   , kartki
Coś rysujesz ?  ;)
Siostrze czasem coś do szkoły nabazgram :)

moriar

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 09, 2009, 13:29:56 »
Monitor, głośniki od komputera, stojak na płyty, książki od angielskiego i ekonomii, słowniczek j. hiszpańskiego, rozmówki po hiszpańsku, zeszyty do biologii, ekonomii, książka "Wyklęty" Grahama Mastertona, portfel(pusty niestety ;D)dwie baterie, aparat cyfrowy, kabel usb od aparatu, cyrkiel, kartka papieru, talerz, łyżeczka, kubek, śrubokręt, dwa długopisy, zapalniczka, kredka, skrzywiona szpilka, futerał do aparatu, cztery piórka do gry na gitarze, nożyczki i parę zbędnych śmieci ;D

To nie jest zawartość całego biurka, wraz z tym, co znajduje się w szufladach :P Ale u mnie przeważnie jest taki bałagan :P

« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2009, 13:31:40 wysłana przez moriar »

frotka

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 09, 2009, 13:33:51 »
A ja myślałam, że to u mnie jest taki nieporządek  ;D

moriar

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 09, 2009, 13:38:56 »
No, jednak nie tylko u Ciebie ;)

A tak w ogóle to do tego wszystkiego dojdzie jeszcze talerz po obiedzie, który pewnie będzie stał na moim biurku do jutra albo dłużej ;D Tak jak ten po wczorajszym budyniu...jak mi się nie chce zanosić tego do kuchni, za daleko mam ;D

Nie no, przepraszam. Żarty żartami ale bądźmy poważni ;D