Autor Wątek: Makijaż  (Przeczytany 21134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isa

• Użytkownik
  • **
Makijaż
« dnia: Grudzień 27, 2011, 17:44:23 »
Do dziewczyn:
- Malujecie się?
- Jak często się malujecie?
- Jaki makijaż preferujecie?

Do chłopaków:
- Podobają się Wam umalowane dziewczyny?
- Jaki makijaż najbardziej Wam się podoba?

Offline nika

• V.I.P
Odp: Makijaż
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2011, 19:43:06 »
Nika się nie maluje bo nie ma czasu <shy> a tak poważnie za leniwa jest <glupek2> i zbyt wiele kosmetyków ją uczula :P. Więc makijaż tylko od wielkiego święta ;)
A najbardziej to podobają mi się takie naturalne, ledwo widoczne makijaże ;D
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Jacksons

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2011, 19:54:10 »
A ja lubię dziewczęta/kobiety też z naturalną urodą, które w ogóle nie stosują makijażu, bo nie muszą.
No, albo powiedzmy delikatny dla podkreślenia jeszcze tej urody. : )

Nie lubię "tapeciar", ale cóż one mają zrobić... ;p

Nie lubię też jak kobiety "na chama" pogrubiają te swoje rzęsy, nakładają tony tuszu, żeby były jak najgrubsze. brrr.. >:D, przecież to nieładnie wygląda... nawet u ładnych kobiet.

Natomiast lubię też ostry makijaż u ładnych czarnulek. ;)

Offline trash

• Profesor
  • ✝ D△RK ✠ KICZ ✝
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2011, 20:05:00 »
Nie lubię też jak kobiety "na chama" pogrubiają te swoje rzęsy, nakładają tony tuszu, żeby były jak najgrubsze. brrr..
Za to brwi "na chama" odchudzają  ;D zostawiając takie 2 cieniutkie kreski  <ptak>

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 27, 2011, 20:17:51 »
Albo jeszcze powala mnie obmalowanie oka czarną kredką. Kojarzy mi się to z górnikiem co z kopalni wychodzi <glupek2>
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Serenity

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 27, 2011, 20:31:25 »

Osobiście bardzo podoba mi się naturalna uroda, bez zbędnych poprawek. Najlepszy jest drobny, minimalny makijaż. Im mniej tym lepiej. Dla mnie dziewczyna jest śliczna i bez tego. Dziewczyna z makijażem nie jest dla mnie "ładniejsza". Ona po prostu - ma makijaż. Tyle. Nie musi się dla mnie specjalnie upiększać, nie wymagam tego. Dziewczyny pamiętajcie - najlepszy makijaż to wasz uśmiech. Uśmiechajcie się, tryskajcie pozytywną energią. Uśmiech jest Sexy ;) Nie niszczcie sobie cery nadmiarem chemikaliów.

Offline andyvdm

• Za zasługi
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 27, 2011, 20:40:35 »
No to jesteśmy zgodni, lekki makijaż jest ok. Dlaczego kobiety sobie wyrywają brwi ? :< Przecież to wygląda źle...

Offline Jacksons

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 27, 2011, 20:52:36 »
Nie no. Wyregulowane brwi nie wyglądają źle.. .. byle nie do przesady. ;p

Offline Serenity

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 27, 2011, 21:02:21 »
Dlaczego kobiety sobie wyrywają brwi ? :< Przecież to wygląda źle...

Wyrywają brwi, powiększają piersi, wstrzykują botox, odsysają tłuszcz....

Żyjemy w dziwnym świecie, który wmawia kobietom, że są brzydkie i oferuje im różne sposoby upiększania siebie. Dziweczyny nie wierzą w siebie i potem to wszystko robią. Damiano, gdybyśmy my -meżczyźni - doceniali kobiety za to jakie są, kochali je za to jakie są i uważali je za atrakcyjne za to jakie są... to "beauty buisness" by upadł, branża kosmetyczna by zbankrutowała a same dziewczyny były by dużo zdrowsze, bo nie nakładały by na siebie tej niezdrowej tapety i nie robiły by tych bolesnych zabiegów. Im mniej poprawek tym lepiej.

Offline grotek

• Profesor
  • Geniusz na kacu :P
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 28, 2011, 00:04:28 »
Do chłopaków:
- Jaki makijaż najbardziej Wam się podoba?
1.I tak i nie,jak jest z umiarem to jak najbardziej ale z przesadą wygląda to tragicznie.
2.Delikatny podkreślający oczy i ma być dodatkiem a nie treścią właściwą :P
"Nigdy nie dowiesz się jak silny jesteś dopóki bycie silnym nie będzie jedynym wyborem jaki ci pozostanie"
"Jesteśmy Fobicy. Jesteśmy Legionem. Nie przebaczamy. Nie zapominamy. Spodziewajcie się nas"

Offline Jacksons

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 28, 2011, 09:59:55 »
A trzeba też zauważyć, że niektórym kobietom nawet mocniejszy makijaż służy.
Tzn. chodzi mi o to, że z makijażem wygląda w miarę, spoko i ładnie, a bez...  <chlip>

A tym bardziej profesjonalne makijaże, które z brzydkich kobiet robią średnie, ze średnich - ładne, a z ładnych - piękności. : )

nika: Albo jeszcze powala mnie obmalowanie oka czarną kredką. Kojarzy mi się to z górnikiem co z kopalni wychodzi <glupek2>
Ale ładnie to oczko podkreśla ; ) , tylko nie może być tego nawalone. <glupek2>

Offline Sowa

• zgubiona
  • Kreatywna
  • Miejsce pobytu: Sląsk - trochę dolny, trochę górny
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 28, 2011, 11:54:20 »
na codzień tylko tusz na rzęsy a od święta raczej taki delikatny makijaż. źle bym się czuła wymalowana jak klaun :)
czy to że nie potrafię poprawnie pisać po polsku oznacza, że jestem gorszym człowiekiem?

Offline raq78

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 17, 2012, 14:05:15 »
W malowaniu trzeba zachować równowagę jak w życiu:)....małe przegięcie i istny cyrk!!:)Jednak sa okazje,gdzie można zaprezentować swoje zdolności manualne w zakresie makijażu,ja mam spore doświadczenie w malowaniu :)Malowałam kobitki do ślubu i na różne okazje.....
Dopóki nie uczynisz nieświadomego-świadomym,to ono będzie kierowało twoim życiem.....

To co negatywne w pozytywne się obraca,a sens gdzieś po drodze gubi się zatraca...by odkryć nowe.....

iga37

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 12, 2012, 23:44:24 »
Na co dzień się nie maluję..jeśli już to tylko rzęsy na niebiesko i usta błyszczykiem..

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 13, 2012, 01:35:52 »
Lubie delikatny makijaz dopasowany przez profesjonaliste do twarzy, cere pokryta pudrem no i przedewszystkim ladne odzywione dlugie wlosy 
Kazda prawie moze byc gwiazda jak ma dobrych stylistow, ale nie daj boze taka zobaczyc rano  <rozga> hehehe