Autor Wątek: Czasami mi wstyd, że narzekam...  (Przeczytany 1960 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nika

• V.I.P
Czasami mi wstyd, że narzekam...
« dnia: Styczeń 18, 2012, 20:36:52 »
...a inni mają jeszcze gorzej. I prowadzą szczęśliwe życie...

Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline grotek

• Profesor
  • Geniusz na kacu :P
Odp: Czasami mi wstyd, że narzekam...
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2012, 23:01:20 »
Filmik strasznie siada na psychikę,daje do myślenia kosmicznie i tu fakt człowiek narzeka bo ma stresa itp jak ktoś ma więcej jego filmików chętnie zobaczę.
"Nigdy nie dowiesz się jak silny jesteś dopóki bycie silnym nie będzie jedynym wyborem jaki ci pozostanie"

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 23, 2012, 02:36:57 »
A ile osób narzeka i im nie wstyd :P

Online Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 23, 2012, 11:39:54 »
Ta jasne, równajmy w dół i porównujmy się z kadubkami.

Offline Malcontenta

• Ciągle walcząca....
  • Miss Lata 2013
  • Miejsce pobytu: Kielce
  • Si je n’ai rien de toi À quoi sert d’être moi?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 23, 2012, 16:17:24 »
  Racja , inni maja gorzej , moze nie to ,ze narzekam ale......wciaz mi sie wydaje,że mam powody do smutku......racja , narzekam , W zeszłym tygodniu była u mnie znajoma ,której mąz dowiedział sie ,że ma białaczke i dwa miesiące pózniej sie powiesił :(  . Pomyslałam sobie wtedy"...mój jest zdrowy( w miarę) ,zyje , aje wciąz narzekam " i wstyd mi sie zrobiło jak cholera.
Rzeczy niemożliwe załatwiam od reki , na cud trzeba poczekac 7 dni

Offline Enua

• Profesor
  • Miejsce pobytu: .
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 08, 2017, 17:51:52 »
czasem narzekam,ale wszyscy narzekają więc to norma

Offline SuperNick

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 08, 2017, 19:04:03 »
Film jest już niedostępny, ale domyśliłam się z kontekstu, że to o Vujicicu było. Cóż, ja też jakiś czas temu katowałam się podobnymi myślami o nim. Że ja narzekam, pogrążam się w marazmie a tu gość tak ciężko doświadczony przez los a chwyta życie pełnymi garściami. Aż mnie olśniło, że przecież za nim stoi potężna machina marketingowa, ludzie, co wy myślicie, że on tak całkiem sam by sobie dał radę? Oczywiście, że nie. A ja mam dlatego odmawiać sobie prawa do chwili słabości, bo ktoś gdzieś ma gorzej? Jasne, że ktoś ma gorzej - ale czy to zmienia cokolwiek w mojej sytuacji, która też nie jest do pozazdroszczenia? Zwłaszcza, że na co dzień jestem zmuszona do nieustannego udawania, że jest super, że jestem silna, opanowana, uśmiechnięta - bo każde okazanie słabości obróci się przeciwko osobie, która to okaże, taka rzeczywistość... tylko sama przed sobą lub na anonimowym forum mogę ujawnić swoje słabości, dać im chociaż odetchnąć na powietrzu, gdy większość dnia gniją pod grubą warstwą pozorów... więc nie będę jeszcze sama przed sobą się autocenzurować. Jeśli sama przed sobą nie mogę przyznać się do słabości, do do jasnej k... przed kim? To tylko dalsze zamiatanie problemu pod dywan, każde leczenie musi rozpocząć się od gruntownej diagnozy. Nie będę udawać, że nie choruję na zapalenie płuc, bo ktoś inny w tym czasie umiera na raka płuc, gdyż to nie przyczyni się do  wyleczenia mnie, dalsze ignorowanie mojego problemu doprowadzi tylko do powikłań i zagrożenia mojego życia...
If we gonna kill each other, how we gonna live forever?
If we gonna live forever, how we gonna kill each other?

Offline pocek

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 08, 2017, 21:59:06 »
Cierpienia i ułomności psychicznych na pierwszy rzut nie widać, więc one w ogólnym odbiorze społecznym jakby nie istnieją.

Wartościowanie problemów wpędza tylko w poczucie winy.

Offline Anna-40

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 07, 2017, 15:54:03 »
Ciągle narzekam i meczy mnie to i dręczy ,współczuję moim najbliższym,mam poczucie winy,pewnie bym nie narzekała gdybym zdrowa była <shy>

Online JOY OF SATAN

• Kolorek JOY OF SATAN
  • „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!:))
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 07, 2017, 15:58:23 »
Ciągle narzekam i meczy mnie to i dręczy ,współczuję moim najbliższym,mam poczucie winy,pewnie bym nie narzekała gdybym zdrowa była <shy>
Ja tez w przeszlosci bardzo narzekalem i bylem bardzo negatywny...ale dzieki terapi poznawczo behawioralnej zmniejszylem narzekanie w 90%... teraz patrze glownie na plusy a minusa muwie "spierdalaj" :))
Not giving a fuck improves your quality of life significantly by drastically reducing your capabilities of giving a fuck. Scientists have proven that the average human being gives 60 percent too much of a fuck about most daily activities...Start not giving a fuck today because seriously, who gives a fuck?

Offline Enua

• Profesor
  • Miejsce pobytu: .
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 07, 2017, 19:21:07 »
też narzekam dużo,właściwie to codziennie a potem się dołuje.

Offline o2

• Kolorek o2
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 13, 2017, 14:08:48 »
Najgorzej narzekać na narzekanie.