Autor Wątek: DZIEŃ BABCI I DZIADKA:)  (Przeczytany 2663 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raq78

• Zaawansowany użytkownik
DZIEŃ BABCI I DZIADKA:)
« dnia: Styczeń 19, 2012, 09:52:02 »
Jak spędzacie ten dzień?Razem z dziadkami?Jakiś wypad do kawiarni?Czy zupelnie coś innego.....Co planujecie na prezenty?Jeśli chcecie sie podzielić tym,to napiszcie coś o waszych ukochanych protoplastach rodu :) <old>:P
Dopóki nie uczynisz nieświadomego-świadomym,to ono będzie kierowało twoim życiem.....

To co negatywne w pozytywne się obraca,a sens gdzieś po drodze gubi się zatraca...by odkryć nowe.....

Offline trash

• Profesor
  • ✝ D△RK ✠ KICZ ✝
Odp: DZIEŃ BABCI I DZIADKA:)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2012, 12:45:18 »
Matka zawsze mówiła, że mam "pół babci" (chociaż teoretycznie były dwie)  <ptak> Ale coś w tym jest  ;D Zawsze były wnuki ważniejsze i mniej ważne (a ja zawsze w tej drugiej grupie <hahaha>) . Może kupię czekoladę i złożę życzenia, ale nie bardzo mi się pewnie będzie chciało ;D

Offline raq78

« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2012, 13:22:48 »
Pół babci?hehe,oj to takie faworyzowanie wnuków coś nie za fajnie,chyba,że to pół żartem....:)
Dopóki nie uczynisz nieświadomego-świadomym,to ono będzie kierowało twoim życiem.....

To co negatywne w pozytywne się obraca,a sens gdzieś po drodze gubi się zatraca...by odkryć nowe.....

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 19, 2012, 22:31:12 »
Żeby spędzić ten dzień z dziadkami musiałabym się wkopać do grobu <shy>. Kupię eleganckie znicze i po kłopocie <glupek2>
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline raq78

« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 20, 2012, 09:40:49 »
Oj Nika ale masz poczucie humoru :P.....Ja zastanawiam sie nad kupnem jakiegoś kwiatka w doniczce,oraz cos na wzmocnienie serca doppelherz być może....a może laurke stworze  <glupek2>

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 20, 2012, 21:02:24 »
Oj Nika ale masz poczucie humoru :P

Ale, że co? ;>

No cóż - laki na wzmocnienie serca w przypadku moich dziadków byłyby lekko niestosowne <glupek2>
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline raq78

« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 20, 2012, 21:22:53 »
..ujawnia się duży dystans i poczucie humoru  ;D

Offline Sowa

• zgubiona
  • Kreatywna
  • Miejsce pobytu: Sląsk - trochę dolny, trochę górny
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 21, 2012, 13:14:57 »
Została mi już tylko jedna babcia. dostanie jak co roku słodycze i kwiatek :)
czy to że nie potrafię poprawnie pisać po polsku oznacza, że jestem gorszym człowiekiem?

Offline raq78

« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 21, 2012, 13:15:57 »
A kwiatki dajecie cięte?czy w doniczce ?:) ;>

Offline Sowa

• zgubiona
  • Kreatywna
  • Miejsce pobytu: Sląsk - trochę dolny, trochę górny
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 21, 2012, 13:16:40 »
ja w doniczce moja babcia takie woli :P
czy to że nie potrafię poprawnie pisać po polsku oznacza, że jestem gorszym człowiekiem?

Offline raq78

« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 21, 2012, 14:17:56 »
Kiedyś pewien wnuczek podarował dziadkom bilet na podróż do Egiptu,dziadkowie pojechali i babcia wróciła sama.....Płynęli Nilem,dziadek wpadł do wody i krokodyl szarpnął sie na dziadka życie.....niestety:(,lepszy chyba w takim razie bilet do kina,kwiatek albo czekolada :P

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 19, 2013, 22:25:25 »
Niaładnie pisac tak o zmarłych których się kochało, ale dziadostwo wymarło całe <hahaha> koniec świętowania <xd>
No bo ciocia i wójek wójopstwo, babcia id ziadek dziadostwo <trollface>