Autor Wątek: Dnepropetrovsk Maniacs - tylko dla ludzi o mocnych nerwach.  (Przeczytany 8175 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline andyvdm

• Za zasługi

Dnepropetrovsk Maniacs jest grupą trzech 19-letnich chłopców. Na przestrzeni jednego miesiąca brutalnie zamordowali 21 osób. Zaczynali od torturowania i zabijania kotów by później "przenieść się" na ludzi. Ich pierwsza zbrodnia została popełniona przy użyciu metalowego drążka, ale kiedy ofiara była blisko śmierci użyli młotka by zadać ostateczny cios. Młotki musiały wydać im się jako dobre narzędzia do zabijania więc postanowili kontynuować swój morderczy wypad używając właśnie młotków jako swoje główne narzędzie. Film z morderstw nagrywali przy użyciu telefonu komórkowego. Chcieli ponadto uczestniczyć w pogrzebach swoich ofiar.

Jeden z trójki młodych ludzi postanowił opuścić grupę, ale dwóch pozostałych kontynuowało morderstwa. Ukraińska policja ostatecznie wytropiła i aresztowała nastolatków, dając odczuć ogromną ulgę ludziom z Dniepropietrowska i reszty kraju, którzy to musieli przeżywać horror wiedząc, iż ludzie giną jeden za drugim. Komputer skonfiskowany przez policję zawierał filmy z 21 morderstw oraz ponad 300 zdjęć, na których chłopcy m.in. wygłupiali się na grobach swoich ofiar.

Ukraińska policja nie ujawniła jak schwytała Dnepropetrovsk Maniacs, ale śledztwo dotyczące motywów zbrodni ujawniło przerażającą prawdę - mordowanie było dla chłopaków niczym hobby. Zabijali, by mieć wspomnienia, kiedy będą już starzy. Chłopcy, którzy byli szkolnymi kolegami oraz pochodzili z bogatych rodzin przyznali, iż zabijali właśnie dla zabawy. Ofiary wybierali różnie - w większości byli to ludzie wyglądający na takich, którzy to nie będą stawiać większego oporu.

W internecie krąży film w którym mordują bezdomnego przy pomocy młotka i śrubokrętu , mimo masakrycznych opini postanowiłem obejrzeć i sam nie wiem czy dobrze zrobiłem. Niektórym ludziom może poprostu zryć głowę. Ja sam mało co nie zwymiotowałem. Zdecydowanie najbardziej brutalny i chory film jaki krąży w internecie.
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2012, 17:30:32 wysłana przez damiano »

Offline nika

• V.I.P
Odp: Dnepropetrovsk Maniacs - tylko dla ludzi o mocnych nerwach.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2012, 17:35:12 »
Ale czemu oni się tym chwalą w necie i czemu oni jeszcze nie siedzą? <hm> :/
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Jacksons

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2012, 17:51:35 »
Przecież damiano pisze, że ich schwytano.

Chyba słyszałem o nich. Oni te filmy sprzedawali pewnej stronie internetowej za kilka dolców. Słyszałem o kobiecie w ciąży przez nich zamordowanej. Po morderstwie rozpruli jej brzuch i wyjęli dziecko.  :-X :-X

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 21, 2012, 17:52:25 »
Aha, sorry nie doczytałam <omg2>
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Jacksons

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 21, 2012, 17:59:29 »
Z bogatych domów.. 21 morderstw.. na jakim świecie my żyjemy...? <omg2>

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 05, 2012, 20:32:02 »
Bogaci to od zawsze najwieksza melina, wszystko w swiecie jest wymuszone przemoca, sam juz tez nie mam oporow jeb*nac w leb urzednika, albo przypier*olic pracodawcy, tak samo w polityce nie chca muzulmanie mc donalda i tesco to ciagle sie tam obala dyktature

Offline scaaars

• \m/
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Polsko
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 04, 2012, 09:33:43 »
Widać duch Bandery i jego swołoczy żyje :o Chociaż parafrazując wypowiedź mojego ojca - nie ma złych Rosjan, Ukraińców,Niemców, Polaków jako narodów, są tylko 'ludzie'....:|

pocek

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 06, 2012, 13:58:03 »
Widać duch Bandery i jego swołoczy żyje :o

Jakbyś miał trochę wiedzy o tym państwie to byś wiedział, że Dnipropietrowsk to nie rewiry Bandery były. Tam to się za Banderę po pysku tłucze.

a tak btw to poczytałem sobie o nich trochę w ukraińskim necie.
Jeden to synek osobistego pilota prezydenta Kuczmy, a drugi to synek wysoko postawionego pracownika prokuratury.
Widać co ze znudzonymi dziećmi potrafi zrobić bezkarność.

Offline Chi

• Profesor
  • Miejsce pobytu: Nigdziebądź
  • Sprzedawca marzeń
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 05, 2012, 13:36:05 »
A myslałam, że to ja jestem nienormalna  :]
fundacjamaja.pl

Offline Supa

• Mister Całokształtu 2013
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 05, 2012, 14:03:25 »
Znalazłem jakiś filmik, prawdopodobnie to jest ten. Trwa 7.38 i już po 40 sekundach miałem dość. Debilna swołocz, takich to tylko zabić bo na nic innego nie zasługują. Powinni zginąć w takich samych męczarniach jak nie gorszych jak ich ofiary. Aż mi się ciśnienie podniosło.
Tak na marginesie to nie podoba mi się że strasznie łatwo można uzyskać do tego dostęp. Wystarczy tylko wpisać w google Dnepropetrovsk Maniacs wybrać Grafika i już możemy zobaczyć drastyczne zdjęcia, a filmik to 2 albo 3 link na pierwszej stronie.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2012, 14:16:01 wysłana przez Bafango »