Autor Wątek: Co myślicie o Rutkowskim i tym całym "szoł" które robi ojciec Madzi?  (Przeczytany 3350 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nika

• V.I.P
Co myślicie o Rutkowskim i tym całym "szoł" które robi ojciec Madzi?

Dla mnie to jest chore >:D
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Lon

• V.I.P
Odp: Co myślicie o Rutkowskim i tym całym "szoł" które robi ojciec Madzi?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2012, 22:13:52 »
Temat rzeka. Krótko mówiąc: w tej całej historii wszyscy od a do z zachowują się jak kretyni. Szkoda gadać.

Ginamai

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2012, 22:35:11 »
Mnie wkurzają nie tylko ludzie zamieszani w tą całą sprawę, ale i media, która robią w okół tego tematu bezustanny szum. Zaczyna się z tego robić coraz lepsza szopka.

Kot Schrödingera

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 23, 2012, 23:38:24 »
Mi tam by to show nie przeszkadzało gdyby robili je w dobrym stylu. Mniej gadania, a więcej zdjęć martwej Madzi.

Offline trash

• Profesor
  • ✝ D△RK ✠ KICZ ✝
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 23, 2012, 23:52:14 »
 <hahaha>

Offline grotek

• Profesor
  • Geniusz na kacu :P
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 23, 2012, 23:59:49 »
Jak dla mnie mamy kabaret a nie  "szoł" xD Rutkowski w roli pajaca który ratuje świat z opresji,wspierany przez mocarstwo TVN,Rodzice Madzi nic tylko oskara dać mamy tragizm postaci,świetnie odegrane role no i nie zapomnijmy o Policjantach statystach w całym tym przedstawieniu,do tego udostępniona publicznie muzyka z kabaretu między innymi genialny utwór grupy Gospel-Hyc o podłogę.
"Nigdy nie dowiesz się jak silny jesteś dopóki bycie silnym nie będzie jedynym wyborem jaki ci pozostanie"

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
Detektyw i media to jakas kpina. Ja nieraz prubuję w przypadkowym miejscu przez lusterko coś podejżeć i to nie jest łatwe zadanie, anonimowo i bez zwracania na siebie uwagi. A Rutkowski to anonim jak diabli  :P paparazzi przerwą mu każde sledztwo :P

Matka Madzi skoro się zdecydowała na tv jak popłacze to ma szanse na role filmowe w dramatach  :P

diala

• Gość
Jak dla mnie to farsa .Szkoda tego biednego dziecka tylko. :(