Autor Wątek: Transseksualizm  (Przeczytany 2404 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jacksons

• Legendarny użytkownik
Transseksualizm
« dnia: Marzec 27, 2012, 22:29:55 »
http://pl.wikipedia.org/wiki/Transseksualizm

Co myślicie o osobach, które chcą zmienić lub zmieniły swoją płeć, bo nie są szczęśliwe z płcią, z którą się urodziły?

Powiem, że kiedyś byłem sceptyczny, ale po tym, jak obejrzałem kilka filmów o tych ludziach, którzy autentycznie nie czują się dobrze w "swojej skórze", to zmieniłem zdanie. Jest to dla nich problem i to spory. Fizycznie wyglądają tak, a psychicznie czują się zupełnie inaczej.

Przed przeprowadzeniem zabiegu zmiany płci (może być ich kilka), trzeba przejść szczegółowe i długotrwałe badania psychologiczne.
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2012, 22:33:18 wysłana przez Jacksons »

Offline a

• objet petit a
  • Legendarny użytkownik
  • Miejsce pobytu: (od)bytu do głębi
    • a
Odp: Transseksualizm
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2012, 14:40:23 »
Niech sobie ludzie robią ze sobą, co chcą. Mogą się nawet czuć stonogą w ludzkiej skórze. Niech się transformują. Byle nie nawoływali innych, by im takie przygody refundowali.
znam takie miejsce, gdzie przychodzą umierać koty

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 28, 2012, 14:45:10 »
Na fobicznych forach krąży kilka takich osób :P Jedna serio wygląda jak kobieta ;p

bartek

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 28, 2012, 14:47:08 »
Niech se zmieniajo co chco  :P

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 28, 2012, 16:13:45 »
Wyobrażam sobie że to musi być koszmar dla tej osoby gdy czując się np facetem ma się ciało kobiety.
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

iga37

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 23, 2012, 12:46:44 »
Znam chłopaka,który urodził się jako dziewczyna. Dla niego życie przed operacją było koszmarem.
Kiedy powiedział rodzicom,że chce zmienić płeć, oczywiście rozpętała się burza. On jednak nie mógł już dłużej tak żyć.
Rodzice się rozstali. Ojciec nie zaakceptował tego i odszedł, matka na początku nie chciała słyszeć o tym. A on będąc sam z tym problemem próbował popełnić samobójstwo. Ten krzyk o pomoc został wysłuchany. Psycholog powiedział matce,że albo zaakceptuje swoje dziecko, takim jakie jest, albo go straci. Dziś on jest mężczyzną, ma dobry kontakt z mamą. Co miesiąc zastrzyk hormonalny, wie że nigdy nie będzie mógł mieć dzieci, ale spełnił swoje marzenie i żyje w zgodzie z samym sobą.

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 06, 2012, 22:05:30 »
Brak akceptacji to najwiekszy koszmar "innych"
Swiat i tak idzie ku wolnosci seksualnej, badania juz dawno wykazywaly ze przeludnienie powoduje wzrost odchylen i dewiacji seksualnych, a mimo tego miasta rosna, liczba ludnosci tez i jest fajnie, no ale jak Masonieria w tym widzi tylko interes wlasny no to kalpica xD

Mnie tam to bez roznicy, wcale bym sie nie czol mniej meski gdybym np. spal z kobieta ktora wczesniej byla facetem, podstawy czyli biust i broszke ma, ulegla no to nie widz eproblemu, gorzej jakby ona trans chciala dominowac heheh