Autor Wątek: projekt Filadelfia  (Przeczytany 2234 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nut

• Profesor
projekt Filadelfia
« dnia: Kwiecień 13, 2012, 00:40:35 »
Słyszał ktoś może o eksperymencie Filadelfia?
Temat ostatnio bardzo mnie zaciekawił i chciałabym poznać wasze zdanie na ten temat.

Niewtajemniczonych odsyłam do wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Filadelfia
Jeden jest tylko błąd wrodzony, przekonanie, że żyjemy po to abyśmy byli szczęśliwi.

Nie ma rzeczywistości samej w sobie, są tylko obrazy widziane z różnych perspektyw.

Kot Schrödingera

• Gość
Odp: projekt Filadelfia
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 13, 2012, 00:47:45 »
Ja wiem tylko, że Philadelphia Flyers to snoby i mimo że nienawidzę też Pittsburgh Penguins to mam nadzieję, że to oni dostaną się do następnej rundy Pucharu Stanleya! Może to dlatego, że Flyers są w tej samej dywizji co moja ulubiona drużyna i zawsze z nią wygrywają :D

Offline Nut

• Profesor
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 13, 2012, 00:49:05 »
Kot!!!!
ja tu o ważnych rzeczach piszę :P
Jeden jest tylko błąd wrodzony, przekonanie, że żyjemy po to abyśmy byli szczęśliwi.

Nie ma rzeczywistości samej w sobie, są tylko obrazy widziane z różnych perspektyw.

Offline Nut

• Profesor
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2012, 00:50:07 »
ignorant :D

Kot Schrödingera

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 13, 2012, 00:51:33 »
A ja nie?
Naprawdę nie lubię Flyers i mam nadzieję, że odpadną najwcześniej jak się da! To jest mój autorski Projekt Filadelfia, więc jesteśmy w temacie.

Offline Nut

• Profesor
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 13, 2012, 00:54:34 »
teraz lepiej ?[ ;)]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2012, 01:13:02 wysłana przez Nut »

Kot Schrödingera

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 13, 2012, 01:11:54 »
Jako świadków zdarzenia cytowano m.in. marynarzy z innego okrętu (USS Andrew Furuseth), który miał wówczas stacjonować obok USS Eldridge
A reunion of navy veterans who had served aboard the USS Eldridge told a Philadelphia newspaper in April 1999 that their ship had never made port in Philadelphia.[17] Further evidence discounting the Philadelphia Experiment timeline comes from the USS Eldridge’s complete World War II action report, including the remarks section of the 1943 deck log, available on microfilm.

Poza tym jednolita teoria pola na podstawie której miał się opierać eksperyment jest sprzeczna obecnie znanymi prawami fizyki, więc byłbym sceptyczny. To musiałaby być jeszcze grubsza impreza, żeby coś takiego ukryć i wprowadzać cały świat w błąd.

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 13, 2012, 22:28:44 »
Nie ma co szkoda ze mnie tam nie bylo to eksperyment by sie udal hahaah