Autor Wątek: Witajcie  (Przeczytany 1571 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Veni

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Włocławek
  • Samotny
Witajcie
« dnia: Kwiecień 24, 2012, 21:12:07 »
Hey . Mam 17 lat , no teoretycznie 18 rocznikowo .
Przybyłem tu ze względu na to , że dopiero dziś uświadomiłem sobie czytając artykuł ( Fobia Społeczna ) , że cierpie na duże zaburzenia
Jestem samotnikiem , boje się kontaktu z ludzmi , ograniczam wyjścia z domu do minium .Alkoholu wgl nie spożywam ,  przez telefon to się boje rozmawiać nawet przy rodzinie , mam dziwny lęk . Nigdy nie odbieram nieznanego numeru . Nie rozmawiam z ludzmi których nie znam , nie jem publicznie . Nigdy nie byłem na żadnej imprezie , nigdy nie lubie być w centrum zainteresowania , wole stać obok , odosobniony . Może przez to że zostałem odrzucony przez większą część społeczeństwa . Nie nawidzę pracować , wykonywać czynności pod obserwacją innych . Wtedy wychodzę na idiote albo mi się nie udaje . Jestem idealistą . Jestem bardzo tolerancyjny , dlatego nigdy się z nikim nie sprzeczam , praktycznie unikam agresji wobec rówieśników . Brzydzę się nią . Miałem nawet myśli samobójcze , no ale tchórz ze mnie by je spełnić . Wolę obserwować , myślałem nawet nad tym by całkowicie ograniczyć wyjścia z domu , no ale szkoła , rodzice ;(   Ta presja mnie wykańcza już .
Odczuwam też wrażenie bez wartościowości i uważam że jestem nie przydatny , jestem tylko ciężarem dla otaczających mnie osób  z rodziny .  Nie mam nawet facebook , nk czy też innych kont na portalach społecznościowych , mój kontakt na gadu ograniczna się może max do 1 osoby .

Co wy o tym sądzicie , jak się odniesiecie . Dopiero dziś zdałem sobie sprawe z powagi sytuacji .
Ludzie uważają, że bezpieczeństwo to rzeczownik, coś co możesz pójść kupić. W rzeczywistości jest to abstrakcyjna koncepcja jak szczęście. Otwartość jest niewiarygodnie pomocna w zapewnieniu bezpieczeństwa

Offline nika

• V.I.P
Odp: Witajcie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2012, 21:14:00 »
Witaj na naszym forum <nihil>

Zachęcam do przeglądania tematów (oraz zakładania nowych) <ptak>. Na pewno znajdziesz coś dla siebie :)
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

bartek

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2012, 21:14:13 »
Siemka :)

Offline Nenaja

• świnia
  • Różowa
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 24, 2012, 21:36:17 »
Witaj :D

Offline hobik

• Ekspert
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 24, 2012, 21:46:39 »
Cześć

Offline Obcy

• Kosmiczny gruz
  • Administrator
  • Miejsce pobytu: Czarna dziura
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 24, 2012, 23:31:46 »
Hej :)
"Pomiędzy życiem i śmiercią znajduje się pragnienie.
Pragnienie życia, miłości, wszystkiego co dobre…
I to pragnienie jest źródłem wszelkiego cierpienia."

dzama

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 24, 2012, 23:33:08 »
Cześć <nihil>

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 24, 2012, 23:43:18 »
Cześć ;)

Ginamai

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 24, 2012, 23:45:45 »
Witaj :)

Offline Pauli7

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 24, 2012, 23:47:00 »
Cześć
Two of a kind and no-one home
I’m in a crowd and I’m still alone
Can’t you see these skies are breaking?
Cos one of a kind is all I own

Offline Nut

• Profesor
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 25, 2012, 13:51:24 »
Cześć:)
Jeden jest tylko błąd wrodzony, przekonanie, że żyjemy po to abyśmy byli szczęśliwi.

Nie ma rzeczywistości samej w sobie, są tylko obrazy widziane z różnych perspektyw.

Offline fobka

• zołza
  • Moderator Globalny
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 25, 2012, 14:46:40 »
Elo.

Aria

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 25, 2012, 15:20:38 »
Hej  :)

Mery92

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 25, 2012, 21:03:47 »
hej

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 25, 2012, 22:32:12 »
Ja mam pelna liste gg ale juz z nikim nie pisze
Witaj  :D
Pozatym fobia sie darmo nie bierze, musialy zajsc w twoim zyciu sytuacje i zdazenia, ktore zmienily Twoj obraz o ludziach, a kazde nawet najmniejsze wykroczenie ludzi w Twoja strone poglebialo i utrwalao ten obraz.
Niestety to negatywne myslenie i odczowanie wplywa na odczowanydoswiadczany stres i zdrowie psychiczne barzo negatywnie, hormony takie jak adrenalina, dopamina i kortyzol podnosza sie, powodujac napiecia miesni, nerwice narzadowe, naduzywanie lekarstw narkotycznych i w ostatecznosci schizofrenie jako wynik uszkodzenia muzgu przez narkotyki.
usisz zrozumiec ze chcesz sie zmienic dla siebie, dla siebie zmienic obraz na pozytywny o swiecie i ludziach, na nowo zaczac szukac pozytywow, bo tylko relaks i pozytywne myslenie promuje wydzielanie hormonow spokoju GABA, tym samym czujesz sie bardziej komfortowo i spokojnie. Polecam terapie CBT i jakies leki antylękowe (benzodiazepiny) np. i czytaj forum napewno znajdziesz opinie wielu ludzi i jakas z pewnoscia przypadnie Ci do gustu
Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2012, 22:44:48 wysłana przez Thomas2 »