Autor Wątek: Ankieta – poziom lęku społ. a interpretowanie wieloznacznych sytuacji  (Przeczytany 2284 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marta Marta Asia Natalia

• Nowy użytkownik
  • *
Jesteśmy czterema studentkami psychologii i mamy do Was ogromną prośbę! W ramach zaliczenia kursu, musimy przeprowadzić badanie na temat interpretowania sytuacji wieloznacznych przez osoby o różnym poziomie lęku społecznego. W związku z tym chciałybyśmy Was bardzo prosić o wypełnienie poniższej ankiety. Badanie jest jednorazowe i anonimowe, zajmuje 20 do 30 minut. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to dość dużo czasu, ale będziemy wdzięczne za zaangażowanie i pomoc w realizacji naszego projektu.

Link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/85225/interpretowanie-wieloznacznych-sytuacji-wersja-b.html

Marta, Marta, Natalia, Asia

Offline nika

• V.I.P
Wypełniłabym ale nie mam fobii społecznej <shy>
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Szop

• Celebryta
  • Mityczny użytkownik
Ja też nie mam. Chyba <hm> Ale wypełniłem ;D
"Jeszcze będzie weselej i mądrzej..."

bartek

• Gość
Zrobione  :)

Offline Sowa

• zgubiona
  • Kreatywna
  • Miejsce pobytu: Sląsk - trochę dolny, trochę górny
też wypełniłam :)
czy to że nie potrafię poprawnie pisać po polsku oznacza, że jestem gorszym człowiekiem?

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
Wypelnilem, jak drugi raz byly te same pytania to juz mnie krew zalala, a jak na nastepnej kartce bylo wiecej pytan to mocniej ciekla z oczu
Ale dalem rade ;p sie przemeczyc
A swoja droga powinny byc pytania otwarte, zamkniete, z wielokrotnego wyboru, skala itd.
Na zachodzie za taka ankiete nie wiem czy by 3 byla ;p
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2012, 13:44:33 wysłana przez Thomas2 »