Autor Wątek: Zaproszenie do udziału w badaniu naukowym - płatne  (Przeczytany 2106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marzena_R

• Nowy użytkownik
  • *
Zaproszenie do udziału w badaniu naukowym - płatne
« dnia: Maj 18, 2012, 12:06:51 »
Witaj serdecznie,

Jeżeli jesteś osoba nieśmiałą, masz tendencję do unikania sytuacji społecznych z powodu lęku przed negatywną oceną, lub masz zdiagnozowana fobie społeczną, zapraszamy do udziału w badaniu naukowym prowadzonym przez Warszawski Uniwersytet Medyczny. Uwaga, badanie jest płatne, otrzymasz również opis radiologiczny skanu mózgu, a także ewentuaną diagnozę i pomoc.

Nasz projekt pomaga zrozumieć i pokonać fobię społeczną. Jeśli weźmiesz w nim udział, możesz liczyć na wsparcie związane z Twoimi przeżyciami emocjonalnymi.

Badania są całkowicie bezpieczne i prowadzone w przyjaznej atmosferze. Jeśli zgłosisz się do projektu, możemy pomóc Tobie w znalezieniu fachowej pomocy, a także postawić lub zweryfikować diagnozę. A przede wszystkim dajemy Ci wyjątkową szansę na wykonanie badania swojego mózgu oraz uzyskania jego opisu radiologicznego. Taka wiedza pozwoli Tobie na oswojenie się z przeżywanymi uczuciami i rozterkami, może też być pierwszym krokiem do pomocy sobie w przeżywanym lęku.

Zadzwoń i umów się z nami. Wszelkie informacje uzyskasz pod numerem telefonu 697923952. Możesz też napisać do nas maila: kontakt@fobiaspoleczna.com.

Telefon odbierze osoba, która udzieli Ci wszystkich informacji na temat projektu oraz opowie Ci, na czym będzie polegało badanie. Rozmowa będzie miała również na celu umówienie się na spotkanie z doświadczonym lekarzem oraz psychoterapeutą, który pomoże Ci w zdiagnozowaniu Twojego problemu. Całe badanie jest nastawione na pomoc osobom z lękiem społecznym, a także na pogłębienie wiedzy na temat istoty tego lęku. Jeśli do nas napiszesz, chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji i odpowiemy na pytania.

Serdecznie zapraszamy!

Marzena Rusanowska

Projekt badawczy WUM

Pod kierunkiem dr n med. Pawła Holasa z II Kliniki Psychiatrii WUM prowadzone są badania nad lękiem i fobią społeczną. Ich celem jest poznanie mechanizmów poznawczych (tzn. tendencyjności przetwarzania informacji podtrzymujących fobię) oraz ich neurokorelatów (tzn. mózgowych struktur i połączeń neuronalnych odpowiedzialnych za występowanie fobii) oraz opracowanie skutecznych i nowatorskich metod leczenia fobii społecznej.
Badania są finansowane z grantu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego: „Ocena występowania i charakter zniekształceń procesów uwagi na bodźce emocjonalne u osób cierpiących na fobie społeczną. Behawioralne, psychofizyczne i neuronalne korelaty procesów uwagowych.” nr N N402 269036
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2014, 21:56:43 wysłana przez Marzena_R »

Offline Thomas2

• Z radiem na uszach i wartości swej, w pełni świadomy, świadomy że hej
  • Mityczny użytkownik
  • Keep Calm And Avoid Microbiome Mayhem
Odp: Zaproszenie do udziału w badaniu naukowym - płatne
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2012, 16:11:05 »
Ludzie co z Wami nikt nie chce pieniędzy ;D

Offline jestemponadto

• ale i tak się zmagam
  • Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2012, 16:25:27 »
Byłem, nie chcieli mnie :(. Nawet fobikiem jestem beznadziejnym <chlip>

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 31, 2012, 16:45:22 »
Ej, ja bym se poszedł na coś takiego, ale do wawy jechać mi się nie chce ;p

Offline Jacksons

• Legendarny użytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 31, 2012, 17:17:52 »
Byłem, nie chcieli mnie :(. Nawet fobikiem jestem beznadziejnym <chlip>
Dlaczego Cię nie chcieli?

Offline jestemponadto

• ale i tak się zmagam
  • Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 31, 2012, 18:12:17 »
Zupełnie jak na innych rozmowach kwalifikacyjnych - przepytali, poddali testom, a na koniec "proszę maila, być może się odezwiemy".

Offline Lon

• V.I.P
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 31, 2012, 18:53:57 »
Może masz więcej zaburzeń lękowych lub ogólnie rzecz ujmując - nie wyglądasz na modelowego fobika. Mnie by raczej też nie wzięli, bo tych zaburzeń mam sporo i nad/niedoaktywności różnych części mózgu w stosunku do grupy kontrolnej mogłyby świadczyć o różnych innych zaburzeniach, choć prawidłowości charakterystyczne dla fobii społecznej pewnie też zostałyby wykryte.