Autor Wątek: Nietypowe sytuacje  (Przeczytany 3307 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Milky

• wizjoner :P
  • Aktywny użytkownik
Nietypowe sytuacje
« dnia: Październik 22, 2009, 13:41:29 »
Piszcie jakie śmieszne,żenujące itp. sytuacje zdarzyły Wam się w związku z fobią i stresem.

ja zacznę :P poszłam dzisiaj do marketu,jak zawsze biorę koszyk tak dziś podkusiło mnie wziąć wózek. Wyciągam 2zł wpycham-nie chce wejść,przeskakuję do wózka obok też nie chce wejść-(zaczynam się ostro denerwować)kurczę co jest...może 1zł wejdzie,znów przeszukuję portfel, wpycham-nie włazi,obskakuję wszystkie wózki, nie włazi-nie wiem co jest grane,mój nerw już jest u kresu...co się okazuje wszystkie wózki nie były do siebie poprzyczepiane tymi łańcuchami,luźno sobie stały  :P :-[
Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie

Offline Samek

• V.I.P
Odp: Nietypowe sytuacje
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2009, 18:33:07 »
Kiedyś grałem z zespołem muzycznym w dużej miejscowości i przyszło nam zgodnie ze zwyczajem weselnym sprowadzić Parę Młodą w rytmie marsza weselnego z mieszkania Panny Młodej do samochodu. Tak się stało, że jej mieszkanie było na drugim piętrze bloku i musieliśmy tam wejść i czekać pod drzwiami. Gdy skończyło się Błogosławieństwo w mieszkaniu Młodej, zaczeliśmy grać marsza i prowadzić Młodą Parę schodami na dół. Schody były dosyć strome więc trzeba było uważać, żeby schodzić ostrożnie jednocześnie grając na instrumencie. Tak bardzo się skoncentrowałem na na tych czynnościach, że zamiast trafić i wyjść drzwiami wyjściowymi, poszedłem dalej na dół po schodach do piwnicy  ;D Na szczęście Para Młoda za mną nie poszła i dopiero gdy kamerzysta na mnie krzyknął domyśliłem się , że stoję przed blaszanymi drzwiami do piwnicy :D Chłopaki się ze mnie śmiali do końca przyjęcia weselnego ;D

« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2010, 20:30:58 wysłana przez Samek »
Tracimy zdrowie w pogoni za pieniadzem tylko po to, by potem stracić pieniadze na odzyskanie utraconego zdrowia.

Offline nika

• V.I.P
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2010, 18:12:07 »
Ja codziennie mam nietypowe sytuacje fobiczne ;)
Dzisiaj na przykład, w pracy, zatrzasnęłam się w wc ;D
Dobrze, że miałam komórkę i mogłam zadzwonić po pomoc <lovely>
Nie poznajemy dróg, którymi już szliśmy, nasza pamięć przestała funkcjonować. Świat rozpadł się w serię obrazów, których znaczenia nie rozumiemy, i których nie potrafimy połączyć w logiczną całość. Zagubiliśmy klucz do naszego umysłu. A. K.

Offline Joasia

• Kreatywna
  • Miejsce pobytu: Elbląg
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 13, 2010, 15:53:30 »
Myślę, że w moim fobicznospołecznym życiu codziennie wydarza się coś fobicznospołecznego:D
Się śmieję...a tak naprawdę jestem nieszczęśliwa w głębi siebie.

Offline Sowa

• zgubiona
  • Kreatywna
  • Miejsce pobytu: Sląsk - trochę dolny, trochę górny
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 03, 2011, 18:38:24 »
każda sytuacja w której jestem obserwowana przez innych jest dla mnie nietypowa
czy to że nie potrafię poprawnie pisać po polsku oznacza, że jestem gorszym człowiekiem?

Offline andyvdm

• Za zasługi
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 04, 2011, 18:27:02 »
- Jakiś koleś w pracy prosi mnie żebym coś przyniósł, ja odpowiedam że nie dosłyszałem, on powtarza, ja - aaha. Poszedłem i już nie wróciłem (głupio było znowu pytać o powtórzenie)  :D

- NIe mogłem wysiedzieć na przerwie w szkole i powiedziałem koledzę że idę siku (chciałem przesiedzieć przerwę w wc) a on za mną.. Problem w tym że mi się nie chciało siku więc dobrze że miałem ze sobą butelkę z napojem, zacząłem lać napój do kibelka, tak żeby było słychać że sikam  :D

justt

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 22, 2013, 13:08:23 »
ciężko o jakąś nietypową sytuację.. każdy chyba przerobił manewr ucieczki przed sytuacją stresową więc nie będę pisac kolejnej takiej

Offline zakręcona

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 15, 2014, 23:18:54 »
kiedyś wychodząc od podopiecznego ,który miał gości,byłam tak skoncentrowana nad mimiką twarzy ,że zamiast dowidzenia powiedziałam dzień dobry.Tydzień miałam doła :( :)